Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42201

Nu bre ,nu o scutesc pe Cata de la razboiul asta :p ,decat daca o dati afara de pe cont...

Vino langa mine, stiu ca vrei
Strange-ma in brate pana numar la trei
Ritmul meu te cheama, stiu ca poti
Cu mine sa dansezi inca doua nopti.

Bre, faza e ca asta intr-adevar se anunta a fi cel mai marfa razbel la care am participat vreodata. Faza cea mai marfa e ca de data asta o sa fiu doar in postura de jucator, chestie care ma incanta al dracului de tare. O sa fie funny sa ne pandim pe skype ca sa ne atacam pe neve, o sa iasa super caterinca mai ales ca dusmani fiind avem oaresce istorie impreuna in spate si ne cam stim stilu unii altora... acu singura chestie care trebuie facuta e urmatoarea:
- in Class: mishu facut basher ca sa nu mai aiba probleme cu moralul, eu sa ma las de fumat, dudu sa se mute la vecina ca sa aiba mai mult timp liber, emil sa se lase de pescuit;
- in SFR: toti sa va cedati satele in favoarea ungurului ca vad ca nu are ce interne sa ia, ingus sa se reapuce de joc (aici merge motivat cu un card de pensii ca sa nu mai alerge postasu), bogdan sa devina spion pt Class, ca sa stim si noi cand or sa ceara ungurii autonomie ca sa le-o dam din timp.

Hai la razbel vitejii mei!!!! Si fie ca cei mai buni sa dea CLASSa!
 

DeletedUser

-Mr.b- a spus:
Cititind acest forum ,printre randuri,am observat ca ... maretul Ilusi0n ,care pe o lume "anonima" ,a fost ajutat direct si indirect de acel grup de "spammeri de pe skype "care nu a fost inclus printre vedetele lumii speciale(class.), ne acuza de invidie .
Rusinos ,dar se intampla ,multi nu stiu .. dar acei 6 jucatori care au dus la formarea TSFM ,vor fii pe harta sa va arate ca acele "locuri" refuzate ,care acum sunt ocupate de alti 20+ jucatori erau meritate ...asta nu e invidie din partea noastra sefule ,e doar ambitie de a demonstra ... ce putem .

De o buna bucata de vreme incerc sa spun adio acestui joc , acestui drog.Am intrat pe lumea speciala la rugamintea lui Ramses, neinteresandu-ma cine e in echipa , cu conditia sa nu ma implic in conducere, doar sa pierd vremea pana o sa ma pot lasa definitiv.Nu cred ca pe l29, in tribul pe care l-am condus eu ati fost tratati necorespunzator.Nu cred ca , chiar daca suntem in triburi diferite nu se putea merge pe alianta insa voi inca din primele zile l-ati catapultat pe colegul vostru de pe alte lumi, Servirea.Prin aceasta v-ati dezvaluit adevaratele intentii.Ne credem zei?Nici pe departe.Vrem doar sa jucam sa ne distram si sa rezistam daca putem celor ce doresc atat pe joc cat si pe extern sa ne dea peste nas.Pentru mine personal nu ma intereseaza cine castiga lumea ...joc doar sa-mi ajut colegii de trib atat cat mai joc,asa ca te rog Bogdanele, in amintirea vremurilor in care jucam impreuna ca si colegi, nu mai posta nimic la adresa mea.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
gresit...eu nu stau cu unguru in trib, el sta in trib cu mine :))
te rog nu mai incurca gradele :))
 

DeletedUser42201

gresit...eu nu stau cu unguru in trib, el sta in trib cu mine :))
te rog nu mai incurca gradele :))

nu stiu de ce, da' nu te cred... unguru in tribu mare si tu in academie? e clar ca te lasi condus de unguri :p esti roman in puii mei, urca-te in Turnu Chindiei si tipa din toti plamanii aia cu "AFARAAAA UNGURUUUUU DIN TRIB!!!!!"
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nici tu nu negi faptul ca marko te face atat de fericit incat iti aplauda urechile :))
 

DeletedUser10388

Vad o comaparatie, OZ = AoD 2, noi nu suntem AoD
Cu Class avem o alianta cu reguli bine stabilite, incercam sa o pastram cat mai mult posibil, pentru ca e in interesul ambelor triburi
Nu suntem trib cu traditie, aici ne-am intalnit...dar cred ca s-a facut un grup cat de cat unit, pentru asta nu putem fi AoD2, nu ne dezvoltam tribul dupa o alianta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus