Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ak-orikimaru-ak a spus:
M-am lamurit despre tribul Class

Ne oferim sa ii ajutam , discutam cu ei, totul e ok, ne trec la pna pana fac locuri la ei si rup pna-ul fara nici un motiv, nu ne spun nimic si incep atacuri
Aceeasi chestie ca si pe 26 si atunci au dat vina pe magnatu

Caractere de tot......

Dilaul Nebun oct 21,2012 20:01
avem pna..

Anonym0us oct 21,2012 23:23
Data Eveniment
oct 21
17:58 Tribul a încheiat relaţiile cu Aka.

Dilaul Nebun oct 21,2012 23:50
Ca de obicei...stiti sa atacati in diplomatie

Halal trib sunteti..asa a-ti facut si pe 26

Anonym0us oct 21,2012 23:53
eu nu am jucat acolo..am primitordin sa atac pentru ca u nii de la voi colaboreaza cu tsfr...am atacat dupa ce a cazut pna-ul

Dilaul Nebun oct 21,2012 23:54
aha..bine
Mai illusi0n da de cand primesti ordine? =))))))))))))

Voi sunteti oameni fara caracter si fara cuvant si asa veti fi etichetati pe fiecare lume de toata lumea iar tribul vostru incet incet o sa se destrame pentru ca deveniti antipatici pentru toata harta.

Succes pe aceasta lume si app, macar daca dati atacuri, incercati sa le dati cum trebuie ca nu suntem atat de prosti incat sa nu facem diferenta intre fake-uri si reale

Am postat si mai sus ca pe aceasta lume nu eu conduc tribul, insa din cate am auzit dela cei din conducere colegii tai colaborau cu tsfr...adica ai ajutau sa ia sate..plus ca din cate-mi amintesc ramses ti-a cerut sa scoti din lista jucatorilor cu care vroiai sa vi la noi spionii pe care vroiai sa-i bagi la noi.Si da...nu am primit ordin sa dau fake-uri...am fost rugat de un coleg.
 

DeletedUser12163

Oroki stii foarte bine ce sa intamplat,ti-am dat si rapoarte care dovedeau cele reclamate tie,nu are rost sa le insir aici,inainte de a face reclamatii , priveste in curtea ta cu cine joci si ce fac pe la spate colegii tai,nu te acuz pe tine ca esti vinovat de cele intamplate dar tu ii reprezinti.

...si apropo ,colegii tai m-au spionat,atacat,inainte sa va atac..
 

DeletedUser10388

Sunt dezamagit de cativa membri Class pe care i-am apreciat, pe cand ii cunosteam, pentru ca au achiesat la urmatoarea declaratie Oz:
Harta nu e doar a voastra ,VEDETELOR!!!. Miram-as sa intereseze pe multi parerea mea, insa daca as fi fost unul dintre conducatorii Class, aliat cu Oz, cel care a facut declaratia, as fi pledat in conducere sa nu ne incadram in razboiul formal OZ-TFSM, pe baza unei asa declaratii. Pentru ca
1. in alianta se convin actiunile si vorbele importante
2. as fi pledat pentru decenta si politete. (Daca ar fi fost jucatori nepoliticosi ori indecenti in tabara opusa, le-as fi raspuns cu aceeasi moneda lor, nu membrilor tribului.)
Declaratia ”Harta nu e doar a voastra” mi se pare suficienta pentru deschiderea formala a razboiului.
Caci intr-o alianta este parteneriat: nu vagon si locomotiva, unde vagonul se duce dupa, intrucat nu are mijloc propriu.
Eu am declarat pe alte servere ca si caduca o alianta in care aliatii au incalcat spiritul, dupa circa 3-4 zile. Si mai multe aliante (vreo 3) in timp de o saptamana. Nu insinuez ca vreun trib ar putea aplica aceasta procedura pe S1, insa repet ca sunt dezamagit de ce declaratie accepta membri Class si chiar Oz (apreciez mult un membru Oz) sa stea la temelia starii de razboi.

ai fi vrut ceva de genul: "ne scuzati, ne iertati, putem sa va declaram razboi?" :D
 

DeletedUser34110

Razboiul asta in acest moment e de fatada,mai mult tachinari...mai e pana va fi razboi in adevaratul sens al cuvantului!
 

DeletedUser

Aceeasi caterinca ieftina...marca Clasic :D

Daca dolo a fost ajutat de un fost coleg(colegi) sa ia un sat acum 3 zile si nu a-ti venit cu alte rapoarte, sau dovezi, asta nu inseamna ca noi ne-am incalcat cuvantul
Ramses a zis ca nu are locuri nu ca sa dau afara din colegi si pna-ul s-a facut ca sa nu fim atacati de voi pana se fac locuri

Pana la urma i-am considerat fosti colegi si i-am respectat pana s-au pus sa ne atace...apoi s-a terminat cu prietenia

Aveti o caterinca ieftina in voi...de nici voi nu va credeti

Asa a-ti facut si pe 26
 

DeletedUser

Orochimarule cum o mai duci tata??? Nu esti fericit ca ai castigat razboiul cu Arenele? :))
 

DeletedUser

Războaie câştigate: 8 (61%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 5 (38%)

Alea cu egalitate nu se mai pun ca oricum s-au trecut la cele castigate :D

Cum sa nu fiu fericit cand ne-am distrat copios pe lumea asta :D
 

DeletedUser

Frumoasa lume...chiar daca voi iesii prematur..desi nu cred...a fost cea mai frumoasa lume pe care am jucat...distractie...farm frumos...razboaie interesante...si mai ales spam muult :))
 

DeletedUser10388

vezi ca doar 6 ore am fost blocat, nu v-ati incadrat....mai faceti cateva tichete....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus