Discutii Libere L31 !

DeletedUser8914

varutzule , crede-ma criteriile mele nu sunt nicidecum top10 , precum crezi tu , adevaru ii ca eu am luat o pauza lunga de la joc , dar mai mereu k34 43 erau continentele cele mai bune , acuma observ ca numai e deloc asa , lumea evita nv-ul ... iar toti "jucatorii" care se cred cu pretentii aleg alte zone pentru tinte mai usoare (probabil) , mare prostie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

Care era link-ul ala cu statistici? Ca sa vezi tot ce e pe o lume? Cati usori, cati spioni toate resursele bla bla bla... Ca mereu uit unde-l gasesc.

Nvm, am gasit :D
 

DeletedUser42638

ma intreb cum arata un sat full aparare de cazarma :-s , urat fara arcasi..
 

DeletedUser20794

E foarte frumos fara arcasi. Nu i-am suportat si n-o sa-i suport niciodata :D
 

DeletedUser40689

Mie mi-au placut arcasii , dar e mai bine asa , nu trebuie sa ma mai gandesc daca si cati sa imi fac .
 

DeletedUser

imi spune si mie cineva care e treaba cu cei 40 de gardieni?

40 Gardieni (mai rămân: 4:57:18) :))
 

DeletedUser40689

Aia se activeaza cand esti atacat , daca nu ai alte solutii , problema e ca si productia ti se injumatateste .
 

DeletedUser42487

De ce i-ai activat?
De ce romanului ii e mai usor sa intrebe pe altii decat sa citeasca ce scrie mare si cu rosu in fata lui?
 

DeletedUser40689

Se juca si el .Odata l-am intrebat pe unu de ce primu sat pe care l-a luat era asa mic , mi-a zis ca s-a jucat cu nobilul si l-a luat fara sa vrea , doamne fereste sa dai peste vre-un coleg din asta si cand intrii pe cont sa te intrebe unde vrei sa dai inceput nou :)
 

DeletedUser42487

MAi stiu coleg care a dat 2 nobili si 10 spioni pe un sat dusman sa ii omoare si s-a trezit ca a luat satul...
 

DeletedUser5596

Atac asupra Ravengod Den
Poruncă
Origine Jucător: ---
Sat: Sat de barbari (415|488) K44
Ţel(direcţie) Jucător: C.I.
Sat: Ravengod Den (416|491) K44
Sosire: nov 04, 2012 15:13:39 :064
Sosire în: 0:59:54
» Piaţa centrală

:)) wtf cand am renuntat la joc acuma un an barbari nu atacau sate daca le farmai :))
 
Sus