Discutii Libere L31 !

DeletedUser20794

Ioooi sfinteee sisoeeee, 5 cai mi-au murit :(( Care esti vinovatu'?!?! Unde esti netrednice?!
 

DeletedUser

Comunicat de Presa:

cine joaca pe Fuego?
dupa textul personal,parca ar fi frizeru' pe contul ala:))

Bre, matale imi jignesti originalitatea. Pai ma crezi pe mine chiar atat de dobitoc incat sa-mi fac contul Fuego!! Ai vazut Hospital Nine (Ca m-am americanizat ) si ce-ai zis?!!! Fuego e tibliul ala de Frizer ??? Am si eu o prestanta ,o originalitate .Oricat de tampit m-ai crede tu sau altcineva ,este exclus pe viata sa-mi fac conturi dupa numele unor dobitoci precum Fuego sau Dan Diaconescu ,samd. Si intre noi fie vorba ,astia din Hospital Nine sunt toti sanatosi tun.Nu e niciunul sandibel. Daca eram manager la Hospital Nine ii externam pe toti . Ii expulzam catre triburi mai sanatoase .Ca doar nu tineam paturile ocupate cu oameni sanatosi?!! Si ca sa vezi ca astia isi sanatosi tun, stii ce cont mi-as fi tras?!! UN NEGRU CU PUTA MARE ....hahaha
 

DeletedUser

Traiasca Cocalarismul :D Nebunii au farmecul lor ,cocalarii au pe dreacu :D
Ia vedeti daca corespunde link-ul de la profil LUI cu asta al meu!!! Sursa de inspiratie,ai!!! hahaha


http://www.youtube.com/watch?v=FvslqH9K6F4

epi16w.jpg
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Super Samuraii.2
Prescurtare: R.S2
Număr de membri: 41
Punctajul celor mai buni 40 jucători 10.318
Punctaj total: 10.415
Punctaj mediu: 254
Loc: 96
Inamici învinşi: 760 (115.)
Membri

Descriere
Santem academia R.S


Uraaaa
 

DeletedUser40689

Nu ii inteleg pe astia care se bat cu pumnul in piept ca si King Kong cand lumea abia a inceput .
 

DeletedUser

neata . haideti bre mai cu viata . ce dracu ae serverul asta ca pare cam pustiu . se anunta lumea asta cam naspa de la inceput daca nu vad spam pe extern .
 

DeletedUser

altii joaca nu fac doar spam pa extern draga yupartyzan si apoi sa ia cont gata crescut ca altii... stii cum e? miar fi rusine sa ma laud cu acel cont in [H]
 
Sus