Discutii Libere L31 !

quz0r

member
Scor reacție
144
quz0r nov 17,2012 22:37
Felicitari pentru cucerire..altu' mai mare nu era?

sea wolf nov 17,2012 22:38
imi convine d.p.d.v strategic

quz0r nov 17,2012 22:38
Daca zici tu... :)
 

DeletedUser40689

Na ca vroiam sa iau si eu un sat din ala asa mai strategic , da renunt ca sa nu radeti si de mine , invidiosilor .
 

DeletedUser

Altu bre!!!! Ce-a patit lumea asta?!!! E vreun virus pe-acolo ce bantuie?!!! Am omologat deja Recordul aluia ,astuia cu strategia lui nu am ce sa-i fac ca nu-l mai pot da jos pe-ala de pe podium . Nimeni nu o sa-l dea jos vreodata. Sunt absolut sigur si ferm convins ca nu exista altul ca el . Sau....!!!! Dumnezeu si Sfantu Petru stiu doar ...hahaha
Sate (2)
Puncte
Sat de barbari 481|407 192
Sea Wolf 482|407 2.495

Trofee speciale - mergi la Galeria Celebrităţilor

Cuceritor (Nivelul 1)

Ca al treilea, ai cucerit 2 sate.

Mah, voi ati suferit mutatii genetice?!!! E de la Cernobal ,banuiesc ....loooool
 

DeletedUser11083

s-a tacanit lumea

nu a mai explicat de mult nimeni diferenta triburile - simcity :))
 

DeletedUser

Conform Google Translate, de azi am sa folosesc termenul de Moroni in loc de Dobitoci . Suna mai fainosag ...hahaha
 

DeletedUser

Eu inteleg ca aveti ciuda pe Barecau ca a luat trofeul cuceritor de aur,dar nici chiar asa,omul va dat clasa oameni buni,deci si-a atins scopul,omul a intrat pt trofeu,asta a fost scopul lui,faceti aici mistocareala ieftina la adresa lui,dar a luat trofeul,la vandut in Germania,voi ce ati realizat?

El este unul dintre cei mai buni jucator de pe serverul din Botswana asta o stiu cu siguranta :)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
nu avem ciuda pe tat nubu
doar ne amuzam cat de josnic au ajuns jucatorii incat sa cheltuie toate ppurile pentru un amarat de trofeu :)
scopul lui real era defapt sa fie cel mai slab jucator de pe.ro si cum spui si tu la atins. (acum toata luma stie adevarul) "ca este un jucator slab"
la ce ne`a dat clasa daca e demolat ca un mare nub?
sincer omu m`ai stresat ca el nu am vazut de cand joc triburile.
in locu lui as da stergere cont si m`as apuca de alt joc mai putin contagios.
el si altii ca el care au facut si fac in continuare de ras acesti joc nui asa Ak-Orochimaru-Ak?
presupun ca ai fost banat pentru cat de bun jucator esti atat tu cat si sasuke colegul tau.

si nu m`ai continui ca va fac de ras pe toti "m`ai marii jucatori " :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Zi tu ca nu am dreptate,in Botswana sunt 2 calculatoare,unul il are presedintele,al doilea seful guvernului,si Barecau pe al treilea :))

Astea fiind zise eu cred ca Barecau totusi ramane un tip de gasca si asta conteaza.
 

DeletedUser

barbarele sunt la putere..imi iau si eu unul pana dimineata..daca nu se va opune prea tare
 

DeletedUser

BARECAU
Puncte: 2.609
Loc: 95
Inamici învinşi: 3.706 (737.)
Trib: R.S
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Invitaţie în trib
» Adaugă ca prieten
» blochează
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate (2) Coordonate Puncte
001.BARECAU 539|392 2.431
002.TIMISOREANA 540|393 178

Si primul sat cucerit nu reuseste sa treaca de bariera de 200 de puncte :D
 
Sus