Discutii Libere L31 !

DeletedUser11083

patetica lume
atat de mult a cazut jocul asta?
doar plictisiti?
doar adormiti?

nb.
 

DeletedUser

uite minune

Gabriel.165 nov 24,2012 12:00
ce ai patit mosule de ai pierdut 1000 pct?

groza nov 24,2012 12:11
am dat sitter la un bou si mia daramat tot ...a folosit 1500 puncte premium =))) loool ce fraier

groza nov 24,2012 12:11
la zexandrei ala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Cand credeam ca le-am vazut pe toate pe tribe uite ca mai apare ceva nou :)))
 

DeletedUser

Gabriel.165 nov 24,2012 12:00
ce ai patit mosule de ai pierdut 1000 pct?

groza nov 24,2012 12:11
am dat sitter la un bou si mia daramat tot ...a folosit 1500 puncte premium =))) loool ce fraier

groza nov 24,2012 12:11
la zexandrei ala

Cum sa lasi sitter frate si sa-ti foloseasca PP'urile sa-ti darame satul :))
jucatorii astia ar face tot posibilul sa castige , dar nu se gandeste ca ala poate a muncit banii care i-a bagat in pp'uri ..

ce sa le ceri ,copii cu totul dea'gata ..
 

DeletedUser

groza i-a cerut ajutorul lui zexandrei ,(groza fiind atacat cu trenulet),asta i-a cerut sitter ca e mare mahar si sa vada el situatia..si i-a demolat minele
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mare atentie la astfel de practici, una este sa trimiti niste atacuri aiurea din postura de sitter, alta este sa folosesti punctele omului sa demolezi cladiri, daca se confima cazul de mai sus, atunci masurile luate vor fi extrem de dure !
 

DeletedUser

poi se confirma , luati legatura cu groaza sa dea lista cu protocolu PP'urilor .. si daca e asa chiar te rugam sa iei masuri ..
 

DeletedUser

Mare atentie la astfel de practici, una este sa trimiti niste atacuri aiurea din postura de sitter, alta este sa folosesti punctele omului sa demolezi cladiri, daca se confima cazul de mai sus, atunci masurile luate vor fi extrem de dure !

tiketul a fost deja facut de titularul contului
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din pacate, cazul se confirma, cred ca este pentru prima oara cand vad asa ceva...cel putin la o astfel de scara.
Cu siguranta cel care a facut asta va fi sanctionat cel putin cu restart. ( aviz amatorilor de astfel de practici ).
 

DeletedUser25287

Am propus candva o setare optionala care sa permita titularului contului sa blocheze la alegere accesul sitter-ului la pepeuri dar am fost ignorat, asemenea specimene exista, e plina harta de ele si devreme ce se dau sume destul de importante pe pepeuri ar trebui ca proprietarul sa si le poata proteja de sitteri, e pacat ca nu se ia in considerare ideea asta.
 

DeletedUser

pe langa pierderile de pp ale titularului mai pierd si eu nobilul inobiland un sat mic de barbari
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am propus candva o setare optionala care sa permita titularului contului sa blocheze la alegere accesul sitter-ului la pepeuri dar am fost ignorat, asemenea specimene exista, e plina harta de ele si devreme ce se dau sume destul de importante pe pepeuri ar trebui ca proprietarul sa si le poata proteja de sitteri, e pacat ca nu se ia in considerare ideea asta.

Propunerea a fost transmisa, dar, exista mici detalii de ordin tehnic si, evident si aspecte legate de joc...de multe ori punctele se folosesc pentru a ajuta contul sittuit ( ridicari rapide de zid, spre exemplu, atunci cand contul este atacat ). Pe tema asta discutiile se pot lungi la infinit cu pareri atat pro cat si contra. Totusi faptul ca exista 1 individ la 10.000, 100.000 care recurge la astfel de practici nu justifica impetuos o masura de acest gen. Poate mai bine ar fi fost ca demolarea sa fie restrictionata sitterului, trebuie gandita si o astfel de setare.
 
Sus