Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser23354

:)) pai .. nu cred ca o sa vrei
tu esti " baiatu cu clanta"
Remeber?
O singura clanta ai si nu ai renunta la ea,nici mort! =))
Mai bine ti-ai lua viata decat sa nu`ti mai iei clanta. :))
 

DeletedUser42955

@Senz
In caz ca nu stii v-am scazut si adeziuni la 10,ca sa le luati cat mai repede si sa va rupeti ca prostii trupele singuri
Ati uitat ca ati dat cate 12 nobili pe unele sate? v-ati incalecat :)) era pacat sa nu las satul cu adeziune 10, cand vin 12 nobili pe el :D
Merita, sa pierd un sat , ca sa pierdeti voi 12 nobili plus trupele.


daca esti asa bun cum tot te "lauzi" ai fi dat la recuperare dupa ce treceau cele 12 atacuri cu nobili sau atac dupa fiecare full de atac cu nobil

Cum se face, ca desi mi-ati jurat ca ma veti scoate la marginea hartii, eu nu sunt acolo :)
Totusi m-a atacat tribul 2, si 3 in lume ;)) impreuna , mai mari noobi ai lumii :)


cum se face?? simplu .. cerseai sprijin de la =S=


Cum se face ca .. slabul ala de lucifer=))) care ii sunt maestru si sef in acest joc :) dupa cum singur a pus pariu :))
nu m-a scos la margine:)


doar sa fi tampit sa iti rupi 10-15 full de atac pentru a lua un sat .. cu alea 10-15 sate poti lua 5-6 sate

Va plangeati la anne? asa vroiati voi sa ma bateti :)) plangand la anne?

chiar nu inteleg de ce ti-a dat anne invitatie in fum? ..


Ti`e frica ca ii sunt sitter?:)) si no sa ii iei sate ?
Crezi ca daca ataci pe altcineva de la start,nu pot sa ii cer sitter?


si chiar crezi ca iti va da cineva ?
 

DeletedUser23354

O sa incetez sa postez aici,
Am inteles. Sunt noob.
Mai vedem pe joc, vorbim dupa anul Nou ;)

Va doresc sarbatori fericite tuturor de acum.
 

DeletedUser34781

neatza bre, mai treceti si voi la scuturat covoare, sters praful, montat bradul, faze de genul, ca oricum trebuie mai mult curaj si perseverenta sa le terminam pe astea decit sa aruncam cu topoarele si cu vorbele pe triburi:p
 

DeletedUser

Of tu inca nu ai aflat ca si noi facem toate astea, dar avem montate maimutze robotizate, care ataca si sprijina in locul nostru ???
Nu stii multe despre noi....
 

DeletedUser41613

Esti mandra de tine ca in sfarsit ati reusit sa ne luati si voi 10, 20 de sate, mancatear tata de amuzant ce esti :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
:) Pacea fie cu voi..

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: TSL
Parte 2:
Triburi: =S=

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 429
Diferență: 108

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 45
Diferență: 51

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,238,383
Tabăra 2: 3,292,761
Diferență: 1,054,378

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 880,031
Tabăra 2: 409,807
Diferență: 470,224

chart




In sfarsit putem scoate capul in lume :))
Nu ca pana acum nu am facut-o,da acum avem si cu ce:D.
Rad si eu,satele luate de la voi sunt insignifiante in comparatie cu ce ati luat voi pana acum,insa avand in vedere ca sunteti dubli fata de noi,eu zic ca stam bine. :D
 

DeletedUser34781

bre lucian, ia hai la scuturat covoare la mine, ca vad ca ai un mare entuziasm, desi n-ai motiv, da na, sa nu fii descurajat...
 

DeletedUser20252

Pune-l bre pe treispe,sau e prea ocupat sa rupa patul dormind?:))
Glumesc,am covoarele mele de scuturat,sa le mai scutur si pe ale altuia deja e prea mult,innebunesc de tot.
 

DeletedUser23354

clanta !
Scutura`mi`o mie :p
Mocheta.

Eu nu imi permit covoare:))) din pacate. nu fac parte din oamenii din media si inalta societate :))
 

DeletedUser

Iuane tu mai joci inca? Si daca da, la ce echipa ? Ca nu te vad..Te-a ascuns tasha in stufaris ? :)
 

DeletedUser23354

Ma tata.. joc si eu pe unde pot..
doar stii ca noobi nu au loc pe harta:)
Se mai ascund si ei =)))

A.dr.a :)) m-a ascuns bine in cearceafurile ei .. abea mi se mai vede nasu :)))
in rest m-am bagat tot in ea:D si e cald si bine ..deci ..

Voi dati tare acolo :))) ca sunteti pe drumul cel bun , dar incercati sa nu ma suparati prea tare..
 
Sus