Cateva propuneri

  • Autor subiect DeletedUser42414
  • Data de început

DeletedUser42414

1:In meniul gold sa poti avea unele imbunatatiri noide exemplu:
Sa poti cumpara bonus de 30% mai mult fier pe un sat cu 20 monede de gold.
Sau sa cumperi unitati cu 100 monede de aur 5000 lancieri sau 5000 luptatori cu topor,etc
Si sa mai poti cumpara sat construit complet, si sa poti cumpara un paladin pentru fiecare sat cu 300 monede de aur.

2:Cladiri noi pentru joc:a) Grajdul Infanteristilor este o cladire speciala in care poti lua spadasini si lancieri si alte unitati si le poti transforma in cavelerie grea,cavalerie usoara si arcas calaret.
Cladirea ar functiona astfel in satele de barbari se gasesc cai sa zicem 20 de cai te duci cu 48 luptatori cu topor jefuiesti satul si iei si cai cu care i pui in crajdul infanteristilor.
b) Turnul puterii imbunatateste putere spionilor cu 25% , si mareste puterea de aparare a orasului oferind 50 de arcasi care nu ocupa loc in ferma.

Sper sa va placa propunerea mea, votati pro sau contra.
 

DeletedUser

du-te ma si plimba ursul cu tampeniile tale . cheltuieste banii pe ceva folositor daca ai prea multi nu pe ceva virtual . sau mai bine da-i unui sarac sa aiba si el ce pune pe masa acum de sarbatori , fa niste cadouri de mos craciun copiilor amarati ... daca v-ar cere cineva sa depuneti 5 euro intr-un cont pentru sarmani n-ati face-o
va pun eu in legatura cu un ziarist din zalau daca vreti sa faceti un bine unor copii amarati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43070

vreti sa faceti soldatilor operatie de schimbare de sex ?
 

DeletedUser

1:In meniul gold sa poti avea unele imbunatatiri noide exemplu:
Sa poti cumpara bonus de 30% mai mult fier pe un sat cu 20 monede de gold.
Sau sa cumperi unitati cu 100 monede de aur 5000 lancieri sau 5000 luptatori cu topor,etc
Si sa mai poti cumpara sat construit complet, si sa poti cumpara un paladin pentru fiecare sat cu 300 monede de aur.

2:Cladiri noi pentru joc:a) Grajdul Infanteristilor este o cladire speciala in care poti lua spadasini si lancieri si alte unitati si le poti transforma in cavelerie grea,cavalerie usoara si arcas calaret.
Cladirea ar functiona astfel in satele de barbari se gasesc cai sa zicem 20 de cai te duci cu 48 luptatori cu topor jefuiesti satul si iei si cai cu care i pui in crajdul infanteristilor.
b) Turnul puterii imbunatateste putere spionilor cu 25% , si mareste puterea de aparare a orasului oferind 50 de arcasi care nu ocupa loc in ferma.

Sper sa va placa propunerea mea, votati pro sau contra.

Spune-ne si noua frate ce fumezi sa tragem si noi !
PieS: Daca nu tragi nimic si e nativa treaba e nasol de tine.
 

DeletedUser43917

CONTRA =)) inseamna ca cei care au bani o sa aive 1 mld de trupe ? =)) si sate la maxim :S:O

A-si propune o noua lumea SPEED 2 sa fie viteza 30-50 , 500-1000 playeri maxim si sa dureze 2 saptamani-1 luna si sa inceapa mereu ...Ne-am mai distra si noi :D
 
Sus