Spam

DeletedUser

Cateva trucuri pentru micsorarea nasului.


Daca te-ai nascut cu un nas prea mare, trebuie sa cunosti cateva trucuri care te ajuta sa il faci mai mic. Operatiile estetice sunt scumpe si dureroase, asa ca cea mai buna optiune este machiajul. Produsele necesare Daca vrei sa-ti conturezi forma nasului ai nevoie de niste produse speciale: - fond de ten in nuanta potrivita tenului tau; - un corector intr-o nuanta mai inchisa; - pudra bronzanta; - fard iluminator; - pudra pulbere; - o pensula unghiulara; - un buretel. Cum functioneaza
1. Pentru inceput, aplica fondul de ten pe toata suprafata tenului.
2. Aplica corectorul pe lateralele nasului, de la nari pana la ochi. Intinde foarte bine corectorul spre exterior. Ia buretelul si estompeaza marginile. Ai grija ca produsul sa fie cu 2 tonuri mai inchis decat fondul tau de ten.
3. Aplica fardul iluminator pe centrul nasului, de sus pana jos, cu ajutorul pensulei unghiulare.
4. Aplica pudra pulbere pe toata fata si apoi pe cea bronzanta pe obraji si sub nari. Alte trucuri: - Contureaza-ti buzele mai intens sau machiaza-ti ochii mai puternic pentru a atrage atentie de la nas. - Mergi la hairstilist si roaga-l sa it gaseasca o tunsoare potrivita pentru forma fetei tale si care sa reduca marimea nasului.
 

DeletedUser

In 2 locuri din lumea asta ma duc singur : la shopping si la curve.Nici macar nevasta nu o iau cu mine ....hahaha
 

DeletedUser

Daca-ti spun eu ca au!!! E la marginea orasului .Initial am crezut ca au mutat astia Caracalul in Moldova . Dar apoi m-am gandit ca nu fac astia la moldoveni Carrefoure in centrul orasului!!hahaha
 

DeletedUser

Bre Adecsulescule, vrei sa fiu eu seful tau pe lumea 32? Asta ca sa te iert de toate relele pe care mi le-ai facut cand erai albastru . :D
PieS:
Sac, acum am semnatura perfect legala ....hahahaha
 

DeletedUser

Cand intri dai un mesaj : Tribul AMIN , mie : Mai Neim Is Jean Rembo . Si i-am desfigurat pe toti :D
 
Sus