Discutii libere L32 !

DeletedUser

Fiule, te caiesti?!!! 30 de genoflexiuni ca sa obtii iertarea pacatelor :D

Data Eveniment
ian 18
19:13 Tribul are acum ca inamic pe Ibidem.
Ce ultrasi bre ? De la Steaua, Dinamo, Damila Maciuca...de unde ? :confused: :D

Nu stiu nici eu de unde ca toti de-acolo sunt cu sahul, cu filatelia :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Grupul "ultras nord" al sahistilor din Cismigiu in cooperare cu "ultrasii lu' Fane Babanu" de pe Dorobanti ( e un centru filatelic acolo, colt cu St. Cel Mare, sau era...ma rog ), declara razboiul sfant ( jihadul ) tribului AMIN !! :D:D
 

DeletedUser42505

Si s-a mai deschis o lume...
Ce ''zeitati'' au intrat pe aceasta lume?
 

DeletedUser

Bre, cine se ocupa de preluarea tiketelor pe lumea asta?!! Ca vad prea multi admini intrati :D
Bre caut si eu trib, care face?

Te-as lua eu la manastire dar mi-e ca fugi cand citesti primele 2 pagini de forum. Si de ce sa-ti stric viitorul? :D
 

DeletedUser9858

Cred ca mai are frizeru cateva locuri pe la manastire la el )) vorbeste cu el , are el mai serios trib:D
 
Scor reacție
209
Ia uite ce activ e rakanishu zilele astea.
O lume fara injumatatiri nu mai deschideti si voi? Iar in ce priveste setarile, mai inspirati-va de la altii...
 

DeletedUser28514

Frizeru a spus:
Te-as lua eu la manastire dar mi-e ca fugi cand citesti primele 2 pagini de forum. Si de ce sa-ti stric viitorul? :D

Nasol nu cred in manastiri, biserici etc:)), de ma invitai la vreo carciuma ceva ma descurcam bini di tat
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ia uite ce activ e rakanishu zilele astea.
O lume fara injumatatiri nu mai deschideti si voi? Iar in ce priveste setarile, mai inspirati-va de la altii...

Setarile "speciale" sunt pentru alt server, stiti voi care. Tot ce s-a deschis cu viteze mari afara sunt tot lumi speciale sau gen HP ( mai putin mastersul care pentru asta a fost facut - setari speciale ).

Pies ( ca sa parafrazez un mare clasic in viata :D ) : activitatea nu se masoara in numarul de posturi per zi, am acum chef de spam, ai vreo problema ? :))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Bai, serios acuma. fara spike/uri ca va sparg!
Am patit/o pe masters zilele astea. erau doar 2 sate active pe raza de 2 ore si fix langa satul de langa mine imi pune un destept spike. Tu ai fost frizere..ti/o platesc eo :D
 

DeletedUser

Iti zic un secret : Ia uite-te atent mai jos !!!! Pana si banii poarta semnatura mea .....hahahaha
Acum serios. Pe masters n-am fost eu .
 
Sus