Discutii Libere L31 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nuuu, NOFA nu a fuzionat, cu L.S n-a fost fuziune, "ni s-a parut" doar...
NOFA a facut diplomatia NUMAI dupa cum a batut vantul. Cu triburi la capatul opus al hartii, doar, doar v-or ajuta pe voi in razboiul contra T-J.
NOFA nu a rupt nicio alianta, a determinat aliatii sa nu stie cum sa-i treaca mai repede la dusmani.
Iar cu Samuraii, da, le-ati destramat tribul, e un fel de a invinge, nu poti sa-mi spui mie ca i-ati eliminat de pe harta atata timp cat iti repet, unii din jucatorii lor sunt in triburile voastre.

Dar iar invarteala...

In ce hal poti minti...nici tu nu crezi ce zici.Am facut alianta cu mercenarii cand aveam cu voi,cu shock la fel.Tu faci aliante cu tot ce misca de frica noastra chiar daca iti blochezi toti jucatorii.Ma intreb ce mai joaca aia?Va trimit voua def ,TJ vechi si se vor hali intre ei.
 

DeletedUser38225

Importat e ca te-au inobilat asa incepatori cum sunt,LS ne-au fost aliati si nu am fuzionat cu dusmanii,ca voi.V-ar fi convenit sa inobilati la ei usor printre noi ca erau un trib micut ,format pe harta fara un nucleu.In secunda in care au intrat la noi s-a terminat smecheria ta,ai inceput sa dai in blindaje si in final nubii din LS te-au inobilat:D


dupa ce singur impotriva tribului lor, le-am scos vreo 10 jucatori de la inceput pana la fuziunea cu voi ?
dar oricum ai dreptate, m-ati scos, meritati toate meritele ca un trib intreg vs un singur jucator , a reusit sa il scaota in chiar 4 zile. excelent nofa ;)
 

DeletedUser43204

Xander,tu joci acelasi joc ca si noi ? care-s aia 10 jucatori care iai scos de unul singur ? si daca imi aduc aminte nu erai singur, erai intr-un trib numit t-j ,corect ?
 

DeletedUser43203

dupa ce singur impotriva tribului lor, le-am scos vreo 10 jucatori de la inceput pana la fuziunea cu voi ?
dar oricum ai dreptate, m-ati scos, meritati toate meritele ca un trib intreg vs un singur jucator , a reusit sa il scaota in chiar 4 zile. excelent nofa ;)

Mai baiatule acuma vorbesti?
Trebuia sa vorbesti cat ai fost pe harta, trebuia sa raspunzi la mesaje, trebuia sa joci cand erai interen nu acum!


Mr/Mrs Artemis
Stimate domn/doamna care intelege chineza mai bine decat romana !
Tu chiar nu intelegi ca L.S. nu a fost 1 secunda in razboi cu NOFA?
Oricum faci si orice spui, eu deduc ca te-ai impiedicat de un trib care a fost pe locul 22 (L.S. de care tot vorbesti). Apai daca de din astia care nici "nu incap pe prima pagina a Clasamentului" iti e frica...eu ce sa spun?... Mare Lider... Mare caracter... Mare conducator
Bravo!
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
dupa ce singur impotriva tribului lor, le-am scos vreo 10 jucatori de la inceput pana la fuziunea cu voi ?
dar oricum ai dreptate, m-ati scos, meritati toate meritele ca un trib intreg vs un singur jucator , a reusit sa il scaota in chiar 4 zile. excelent nofa ;)

Ai luat 7 sate ,doua de la un inactiv dar ai scos 10 jucatori.Adica la tine se numeste scos un jucator cu un singur sat?
 

DeletedUser43196

Legat de Samuraii:),nu cred ca a fost vorba ca ati invis ceva ei pur si simplu sau retras din cauza unor tradatori atata tot, de la retragere pana la invingere mai e mult:)
 

DeletedUser

Nairpic tare "frica" mi-a fost de tribul vostru, dar stai asa, voi ati avut trib?
Ca n-ati fost in razboi se prea poate dar din aliati ati ajuns cacanii pe harta... cu toate astea, ramaseserati prieteni buni si frati de cruce cu NOFA...
Aia, alti "eroi", le fu frica sa nu va innobilam noi singuri (vezi ca explica sefa ta) ca lor le tatiau nadragii sa nu dea gres... Atunci panicuta: "Daca ajunge T-J-ul printre noi? Ne-o luuuuam!"
Si au venit cu saru' mana la voi sa le faceti onoarea de ai intra in familionul lor.

Si am incalecat pe-o sa...

Iar dv. domnule Nairpic sa nu-mi vorbiti mie de caracter, va mai stie lumea.
 

DeletedUser

Cultivam praz si treaba asta necesita tacere. Cica toata Oltenia este afectata de o acuta criza de praz .Va fi un an devastator . Am auzit ca prin restaurantele din Craiova s-a scos prazul din meniu?!! Prazul,mamaliga si stiinta sunt deja luxuri pt olteni....hahahaha
 

DeletedUser

Pronosticuri sportive gratis, cu surse din întreaga lume, 100% sigure, meciuri manipulate cu informații direct de la cluburi găsiți la această pagină de facebook, formată de un grup de români serioși, care lucrează doar cu oameni serioși, care au legături și relații peste tot.

Haideți să îi ajutăm cu un LIKE și un SHARE pe contul fiecăruia de facebook, pentru că merită, doar uitați-vă pe pagina lor, câte meciuri sunt ieșite și toate gratis.

www.facebook.com/RomanianFixedTips
 

DeletedUser38225

Xander,tu joci acelasi joc ca si noi ? care-s aia 10 jucatori care iai scos de unul singur ? si daca imi aduc aminte nu erai singur, erai intr-un trib numit t-j ,corect ?

Am zis de la inceput newbies :p asta inseamna de cand satucul meu avea 36p, iar inceputul nou tot scos se numeste si da stiu ca am fost modest cu acel nr si asta v-a indus in eroare :)
 

DeletedUser15142

Pai si te-ai suparat tu ca pe cei care vroiau sa joace si o faceau bine din L.S. au venit in NOFA? sau ce? nu inteleg, ai tu vreo decizie de luat si nu stim noi? nu inteleg unde tam tam-ul tau, nu se compara cateva zeci de mii de puncte cu milioanele facute de voi din fuziuni, te rog prietene, nu compara asa ceva, :)) sau altceva mai bun nu aveti?
 

DeletedUser38225

Ce forma de propaganda ieftina, nu stim ce sa zicem ? aducem un raspuns la o intrebare care ne-o punem noi

Eu nu pot cobori la nivelul vostru, fiindca as pierde sigur, aveti prea multa experienta pt mine ;)
 

DeletedUser41217

salve, nu stiu cum o fi pentru voi, dar, pe mine lumea asta m-a lasat cu un gust amar...
 
Sus