Discutii Libere L31 !

DeletedUser

caut si eu pe cineva care stie sa faca o poza anime,care stie poate sa-mi de-a si mie un mesaj va rog am mare nevoie de o poza:D
 

DeletedUser41217

cum poti sa te neglijezi...aoleuuu...nu o sa te mai pplaca cumatru cuclici apoi :(

eu cred ca tu ai ramas blocat pe cuclici, nu este problema mea ce face dansul si nici nu ma intereseaza :p
tinand cont ca unii mai si muncesc ca sa-si castige painea, e usor sa-ti dai cu parerea...


Noua moda de recrutare: te invit in trib, vad ca nu vrei sa vii si dupa aia te atacam...fain asa, nu?
Doar stil triburile si foame de sate, tot asa sa o tii Florin.
 

DeletedUser

da chiar noua moda de recrutare pe care o aplica si cei din EoEL:

MoviLifeEssence ian 28,2013 15:57
ce e cu tine?

MoviLifeEssence ian 28,2013 16:04
ce e cu tine raspunde la intrebare unde ai plecat? dupa ce ai profitat de trib acum pleci ca tradatorul fara sa spui nimic?

MoviLifeEssence ian 28,2013 16:06
raspunde la intrebare

muwatali ian 28,2013 16:07
astazi la ora 13 , am primit un mesaj de la ei , plec la eii sau ma cuceresc , ca am atacat un jucator de-al lor , de asta am plecat

MoviLifeEssence ian 28,2013 16:08
mai frate nu se face asa ceva... pleci ca te ameninta ei? esti belea :) parca ai fi un copil auzi la el il ameninta

MoviLifeEssence ian 28,2013 16:09
adica stai la noi in trib cresti alaturi de noi ei sate cedate de un coleg si la orice amenintare pleci asa aiurea? ce dracu esti las?

Imi dau seama ce jucatori pot sa adune ei daca recruteaza tot felul de astfel de exemplare care fug la prima bataie de vant! :)
 

DeletedUser18817

Nu cred ca te intereseaza pe tine, MoviLifeEssence, tribul EoEL. Abtine-te de la comentarii de genul acesta.

Postări: 17
Daca vrei sa aduni mai multe postari, te asteapta "Off topic".
 

DeletedUser

Iuly123 ma intereseaza pentru ca este printre putinele triburi bune de pe aceasta lume. Cand zic trib bun ma refer cat de cat organizat si fara nu stiu cate fuziuni sau nu stiu cate academii. Probabil a fost o greseala de recrutare ca atlfel nu imi explic ce fel de recrutare o poti face prin amenintari. :) Sau poate asa a scos el o scuza cu amenintarile pentru ca nu avea altceva de spus.

Oricum imi mentin parerea ca daca EoEl se tine de treaba asa cum o face in prezent o sa reziste mult si bine in aceasta lume plina de tot felul de fuziuni, framantari si tot felul de nisipuri miscatoare.
 

DeletedUser43263

eoel este tribul care se crede smecher cu 2 de sm :))
ce se va intampla cand nofa nu va mai fi si tj le va da razboi?pe unde vor mai scapa?vor fi prinsi intre fame si tj si se vor sparge

edit: am presupus ca tj le va da razboi pt ca stim toti ca eoel asteapta cea mai mica problema la tj ca sa rupa diplomatia de pace care o au cu ei.sunt simpatizanti nofa.se vede de la cel putin 5 poste distanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anonime eu spun sa lasam fiecare trib sa isi demonstreze ceea de ce este in stare. Daca nu stiai in acest joc mai sunt si razboaie si batalii pe langa multe altele caci daca nu ar fi nu vad care ar mai fi farmecul. Sincer din ce vad prea tare se monopolizeaza aci conflictul sau mai bine spus ambitiile unor triburi ca T-J si NOFA de parca ceilalti nici nu ar exista. Eu zic ca in acest joc este loc de orice si eu unul respect aceel triburi mai mici dar care rezista cu curaj si sub inferioritate numerica altora mai mari si chiar cu pretul de a ajunge la margine. Aceia sunt jucatori ce merita tot respectul pentru ca doar ei inteleg cu adevarat frumusetea acestui joc... restul vor doar puncte, sate si clasamante si doar atat.
 

DeletedUser43263

e logic sa vrei sa fi in top
ce vi se pare anormal asta?doar ca trebuie sa ajungi acolo fiind fair-play :)
e adevarat si faptul ca daca ai ocazia de a fuziona, si de a aduce jucatori valorosi in tribul tau nu poti refuza
cine e conducator poate stie ce vorbesc acum
sunt oferte de refuzat si oferte de nerefuzat

cum zicea adam smith "lasati lucrurile sa mearga de la sine"

sa ne bucuram de razboaie si sa mai tragem cate un ochi si la triburile care au si ele un mare aport la situatia de pe harta:hard,skin,fame care sunt in aceeasi structura de baza cel putin identica cu cea de la inceput
 

DeletedUser

eu cred ca tu ai ramas blocat pe cuclici, nu este problema mea ce face dansul si nici nu ma intereseaza :p
tinand cont ca unii mai si muncesc ca sa-si castige painea, e usor sa-ti dai cu parerea...

Draga Marie, te rog sa-mi elucidezi urmatoarea dilema: "tinand cont ca unii mai si muncesc ca sa-si castige painea".
Este cumva un indiciu referitor la noul tau job, post-"dansul"? Are vreo legatura discutia noastra despre barbati cu meseria ta actuala...include cumva niste favoruri neortodoxe? :D
Daca raspunsul este afirmativ...cat e halatu'? cat e halatu'?

P.S. "Dansul" nu este pronume personal de politete..in Moldova se foloseste des ca apelativ pentru bovine. :)
 

DeletedUser42970

Luati-vă de mână si mergeti la o plimbare amândoi, vă potriviti/
Luati si pe MoviLifeEssence cel Viteaz cu voi :)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
te vad ca fiind un nob cu diploma,
fericit?



Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: Enimalx
Origine: 01. (344|528) K53

Număr: 0 0 764 0 300 0 98 0 0 1
Pierderi: 0 0 764 0 300 0 98 0 0 1

Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: Enimalx
Origine: 02. (348|518) K53

Număr: 0 0 1342 60 232 0 167 0 0 0
Pierderi: 0 0 1342 0 232 0 167 0 0 0
 
Sus