Razboaiele lumii 31

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32395

suntem ce vrei tu dar culmea e ca statistica contra nofei sta cam asa:
Parte 1:
Triburi: Fame, FameJr
Parte 2:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 20
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 160,053
Tabăra 2: 107,689
Diferență: 52,364

chart




si contra familiei nofa(adica +ot) sta cam asa:
Parte 1:
Triburi: Fame, FameJr
Parte 2:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2, OT, OT=AC

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 27
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 263,999
Tabăra 2: 126,482
Diferență: 137,517

chart





suntem culegatori de fermieri mai bine spus.nu stiu cine esti tu pe joc, dar mai bine ti-ai vedea de tribul tau ca nu imi amintesc ca eu sau cineva din fame sa vina sa jigneasca pe unul sau pe altul.daca noi nu ne legam de tine, sau de alt trib nu inteleg de ce casti gura la noi.ai pofta de senzatii tari?da-te cu capul de pereti.daca iti place..mai da-te o data.succes!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

ti-a trebuit cateva edituri ca sa legi 3 propozitii cu care sa incerci sa ne impartasesti barbatia ta.eu sunt un nimeni pe joc,am plecat de ceva vreme:)
 

DeletedUser32395

a fost un singur edit si pt o singura litera pe care am omis-o.ce puteai spune si tu acum?
o replica de om inteligent?nu...
 

DeletedUser43325

pai asa fac unui cand ii lasi fara cuvinte...cauta sa se dea mai destepti decat par...
 

DeletedUser43325

bre...ati ramas fara cuvinte ?...in seara asta va voi pune o noua statistica FAME vs NOFA :D
 

DeletedUser43325

Parte 1:
Triburi: Fame, FameJr
Parte 2:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 705
Tabăra 2: 1,428
Diferență: 723

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 21
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,331,060
Tabăra 2: 5,625,395
Diferență: 3,294,335

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206,046
Tabăra 2: 109,215
Diferență: 96,831

chart



felicitari pt familia nofa...sa ii lasam sa se pregateasca de "ciampions lig" :))


si inca una mica

Parte 1:
Jucători: eL.MaGniFiC0
Parte 2:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 1,428
Diferență: 1,404

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 136,217
Tabăra 2: 5,625,395
Diferență: 5,489,178

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,259
Tabăra 2: 0
Diferență: 28,259

chart
 

DeletedUser43325

multumim :D...noi o tinem...dar nu stiu cat mai rezista nofa....deja au unghia-n gat...niste internisti :)))
 

DeletedUser

Bre fashion , ai postat o statistica tu vs cutare trib , la prima vedere unii ar fi impresionati , daca s-ar uita mai atent ar vedea VaruFashion
Puncte: 505.502
Loc: 2
Inamici învinşi: 922.604 (75.)
pai cum vere , tu marele razboinic , jucator , conducator , si alte 27 de titluri marete , pai se poate , atatia inamici invinsi ? la atatea puncte ? ce inseamna asta ?

Uite aici ione.gunner
Puncte: 220
Loc: 8251
Inamici învinşi: 1.299.321 (33.)
astea sunt facute pe spinarea voastra ))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Bre fashion , ai postat o statistica tu vs cutare trib , la prima vedere unii ar fi impresionati , daca s-ar uita mai atent ar vedea VaruFashion
Puncte: 505.502
Loc: 2
Inamici învinşi: 922.604 (75.)
pai cum vere , tu marele razboinic , jucator , conducator , si alte 27 de titluri marete , pai se poate , atatia inamici invinsi ? la atatea puncte ? ce inseamna asta ?

Uite aici ione.gunner
Puncte: 220
Loc: 8251
Inamici învinşi: 1.299.321 (33.)
astea sunt facute pe spinarea voastra ))

stii vorba aia?
vorbesti mult, prost,si fara rost?
pe spinarea noastra? deasta e la margine acum?
inamicii invinsi i poti face oricand,
la 60 sate dai o rafala si faci inamici cat na facut el de la inceputul lumii :)

am luat sate de la dusmani si nam inamici? asta inseamna ca stiu sa fentez inamicul astfel incat deful lui sa fie intr`o continua miscare :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
stii vorba aia?
vorbesti mult, prost,si fara rost?
pe spinarea noastra? deasta e la margine acum?
inamicii invinsi i poti face oricand,
la 60 sate dai o rafala si faci inamici cat na facut el de la inceputul lumii :)

am luat sate de la dusmani si nam inamici? asta inseamna ca stiu sa fentez inamicul astfel incat deful lui sa fie intr`o continua miscare :)


Bravo cu raspunsul asta :D
 

DeletedUser43329

Dupa ce Fame s-a aliat cu "tribuletele" astea mai mici ~LEX~ si care mai sunt,l-ati "furat" pe irdebuze de cam toate satele[el fiind inactiv,le revenea celor din NOFA satele:))],ati fuzionat cu OT/OT=A acaparand k36,etc..normal ca familia NOFA e cam "pe marginea prapastiei",eu de exemplu ma cedeam in siguranta pe k36,acum am ajuns la o aruncatura de bat de granita,iar granita incepe sa fie toata harta.Nu stiu de ce,dar razboiul asta o sa se sfarseasca in curand,dar nu stiu cum:fie se dizolva un trib(nu prea cred),sau "capitulare",cine stie,o-m vedea..
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 38
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 373,745
Tabăra 2: 249,153
Diferență: 124,592

chart


Cei din T-J sunt intr-o continuare pregatire, succes =))))


Parte 1:
Jucători: codrii
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63,121
Tabăra 2: 12,865
Diferență: 50,256

chart




Parte 1:
Jucători: Vitalie07
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 3
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,055
Tabăra 2: 19,651
Diferență: 18,404

chart




Parte 1:
Jucători: Grozavul
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,609
Tabăra 2: 0
Diferență: 17,609

chart
 

DeletedUser

stii vorba aia?
vorbesti mult, prost,si fara rost?
pe spinarea noastra? deasta e la margine acum?
inamicii invinsi i poti face oricand,
la 60 sate dai o rafala si faci inamici cat na facut el de la inceputul lumii :)

am luat sate de la dusmani si nam inamici? asta inseamna ca stiu sa fentez inamicul astfel incat deful lui sa fie intr`o continua miscare :)

Adenauer zice ca e bun raspunsul asta , dar el nu stie ca gunner a fost singur , nu a intrat in alt trib sa isi apere pielea , nu a primit sprijin , a fost atacat de pe conturi aflate in sitter ( asta e frustrarea aia de care tot vorbesti ? ) si in primul rand , el a atacat tot timpul primul ca minunatii jucatori din super nu aveau de gand sa o faca , apoi , ce inseamna asta ?
VaruFashion a scris: ma ajuta careva sa vin in zona lui ione.gunner? salut. cu tot respectul, e ok zona in care esti. eu zic ca nu are rost sa-ti arati muschii cu ione. nu ai nimic de demonstrat. esti bun. prietenu tau...ione..oricum nu mai are mult de stat pe lumea asta..
dupa cum am mai zis , la o ora dupa ce ai vazut postarea mea pe extern in care spuneam ca nu mai joc aici , te-ai gandit si tu ca vrei sa vii in zona mea )) apropo , ce sfat era ala adresat lui dana vali ? )) gunner nu e la margine super mario

Am intalnit destui jucatori care luau sate la plezneala , de la inactivi ori alte de-astea si dupa aia se impaunau , statiscile nu sunt relevante .
Ai avut de a face cu vre-un jucator bun in granita pana acum ?

Eu tot nu imi explic cum poti sa fii pe locul 1 , 2 si sa ai atatia inamici invinsi , ceva e putred in Danemarca .

vorbesti mult, prost,si fara rost?
e normal sa ai dubii asupa ceea ce afirmi si sa pui semnul intrebarii la sfarsit , te defineste .

ione.gunner are un text la profil care va defineste cu totul si nu il poate contrazice nimeni , si nici nu a facut-o .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
nu stie ca guner e un om frustrat si ofticat,
nu noi l`am pus sa faca pe zmeu si sa atace,
noi aveam alte razboaie dar daca el sa batut cu pumnul in piept si`a primit rasplata :)
am vrut sa ma duc in zona lui din alte cauze care nu te privesc, nu te m`ai crede asa important ca nu dau 2 bani pe vorbele tale,
terfelindune tribul ne dai de inteles ca esti doar un ofticat, ca toti ceilalti, prin lupta nu stiti sa faceti mare branza si apelati la extern,
ai intalinit jucatori, daca erau ca si tine este clar ce fel de jucatori erau ei,vorba aceea cine se aseamana se aduna,
in caz de nu stiai mai bine de jumatate de sate le am in granitza,unele chiar si la K-uri distanta de trib, asa ca nu`mi spune mine povesti,

Eu tot nu imi explic cum poti sa fii pe locul 1 , 2
Invidia asta domnule :)


e normal sa ai dubii asupa ceea ce afirmi si sa pui semnul intrebarii la sfarsit , te defineste .
nu am dubii , team intrebat daca sti vorba aceea, dar se pare ra tu, intelegi totul pedos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus