Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate la Pastele Cailor. Sau eventual dupa aceasta :D Ma duc sa ma joc batraneste la americani dar nu pe 4. Dupa 6-7martie incolo. Care vrea sa ne tragem un trib pe-acolo?!! Daca suntem minim 5 ,tribul va fi cu siguranta de viitor :D
 
Scor reacție
209
Daca nu sunteti toti in raza mea, eu nu ma mai joc :)).


Triburi de viitor erau 6-6-6 pana cand

Se intampla lucruri ciudate in tribul asta
Pagina: >1<
6-6-6 - Hellcaster
Ma ataca Natasha,care acum o saptamana zicea ca nu o sa plece niciodata din tribul asta. a iesit din trib si acum ma rupe. o parte din apararea mea este la robertycus iar restul trupelor mi le-a rupt ea deja. zidul mi l-a daramat de la 18 la 16. Nu are rost sa va zic la ce ora ataca pt ca e langa mine si face cateva minute pana la mine(sub 10) probabil ma va innobila curand. oricum ciudat ca a iesit si acum ma ataca desi la inceput zicea ca are multi prieteni in trib. nu ma astept la sprijin daca e prietena cu conducerea tribului insa e un semnal de alarma pentru restul...probabil voi urmati.

Si VENIM care ne declarasera razboi. As fi pariat ca vom duce o lupta crancena, jucandu-ne de-a backtime-ul macar 2-3 luni dar m-am inselat.

Acum pariez pe R.S. si LGD. De data asta sigur imi iese biletul.
 

DeletedUser

ce au ajuns clasicu nu-mi vine sa cred si-au innobilat suportii intr-o zi
 

DeletedUser

ce-ai oltene? ai intrat in fibrilatii? :D

Adă bă tractoru! (540|505) K55 4,250 Alexandru Averescu [[69]] Constantin Prezan. [MOM]


004 (507|531) K55 3,153 Copil Orfan [KID] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 03:31:12
009 (532|508) K55 4,546 eyeonme [[69]] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 17:35:04
011 (508|531) K55 6,457 Copil Orfan [[69]] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 17:12:12



Miss Erupe va innobila intern tot tribu iobag , doar sunt suportii lui acolo

[7:33:51 AM] radu cristiano: dupa ce a fost banat xxx , eu am ** cu ramses sa dispara toate conturile fara proprietar.. daca mai sunt
[7:33:59 AM] radu cristiano: habar n-am daca mai sunt
[7:34:11 AM] radu cristiano: o sa ma interesez de tribul ala iobag



asta e adevarata fata a lui ramses si illussi0n , intemietorii tribului clasic , jucatori care sa dau corecti , care se bat cu pumnu in piept ca innobileaza intern trisorii de la ei din trib , iar ei 2 intra defapt in categoria jucatorilor gen cuka , dicahnio , hiro nakamura , ingus , adiman , nustiucine etc.
 

DeletedUser34153

ii imparte cu noi,nu innobileaza singur..probleme?canta la alta masa,pe aici ne-am cam plictisit de tine!
 

DeletedUser

off ce plangacios :D de aia ai renuntat? :( come baaaack..o sa-i dam la interne pe astia 2 lui unguru..apoi il luam si pe el intern ca apare si numele lui pe acolo :mad:
 

DeletedUser

Anakinsky, degeaba ai pus discutia asta aici. In primul rand ca e scoasa din context, in al doilea rand.. ti-am zis si pe skype.. au fost 2 cazuri. Jucatorii respectivi au fost banati si au suportat consecintele. Pentru linistea ta personala, te rog sa faci ticket pentru toti membrii triburilor noastre, ca sa te asiguri ca e totul ok.
Ramses si illusi0n nu cred ca au avut niciodata probleme cu legea, asa ca asocierile alea sunt egale cu 0.
 

DeletedUser

va rog sa nu-mi mai raspundeti , treaba este clara , ati recunoscut , nu sunt 2 cazuri sunt 3 triburi de suporti , iobag , window si unu care a disparut 69 parca , doar ati terminat de innobilat .


doar au intrebat inainte sa-i treaca la diplomatie .

cam asa a decurs discutia dintre ei in legatura cu 1 din triburile de suporti :


illussi0n :ba catau ce-i cu iobag aia ?

catau :sunt suportii mei emile , faceti atac voi , va tin pe toti cu deff-u "meu" !

illussi0n :bun hai sa facem atac sa mai castigam inca o data lumea ca doar suntem "smecheri"
ce numai adiman sa intre cu suporti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci voua va urez succes la crescut mine de pe iphone , la innobilat suporti !
apoi sa faceti trupe usor pe sate mari de 10k , sa atacati peste 2 saptamani sa luati agresoru in fiecare zi , sa castigati lumea , sa spuneti ca sunteti cei mai buni , sa ziceti ca restu se lasa pentru ca nu stiu juca cu mai multe sate

jocu asta nu l-a stricat steve jobs !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus