Discutii libere L32 !

DeletedUser

Parca a intrat dreacu in manastirea mea .Zau asa!!! La mine nu intra nimeni si la astia de ii azvarle afara ca pe ciorpai flausati se duc toti bibanii necalificati!!! Sunt chiar suparat ,daca pot sa ma exprim . Am chemat toate femeile de pe 32 la manastire si cred ca toate-s pacatoase . Una nu vrea sa intre in biserica . Trebuie sa le bag cu forta !!! Il fac pe Frankfurt preot .Sa se ocupe el de ele prin altar ....hahaha
PieS: Vreau sa va anunt oficial ca eu voi fi oficial sefu lu Adecsulescu .Vai de pielea lui . Acum o sa traga pt toate vacantele care mi le-a dat ....hihihihihi

Frizeru din Peru, intotdeauna o placere sa ii citesti posturile pline de haz :)
 
Scor reacție
209
Din seria cine mai da pe bonus de noapte, poate merge.

f4270e5b2e.png


addeb2392a.png

Asta a fost tare

trafurica astăzi la ora 15:33
Vrei sa vii la noi ???
duque astăzi la ora 17:08
nu veni cu lingusala pe la noi ca nu merge..veziti de joc...pa

Si asta de altfel.

lightwear a spus:
dino101 a spus:
raport de spionaj pe maruskk

am fost in acelasi trib. e super exploziva si impulsiva . sub presiune , cedeaza nervos f repede....pana si un simplu spionaj o face sa-si piarda cumpatul :)

Sirghiutza a spus:
=)))))))))) asta stim si noi :p si mai ales incapatanata pana peste cap!

Si ma intreb acum. Asa or fi toate oltencele? Am mai intalnit una exploziva, impulsiva si incapatanata. Intr-un cuvant, sarita de pe fix :)).
 

DeletedUser32965

Vreau sa va anunt ca tribul: TC a devenit academia mea. Orice atac impotriva lor, va fi considerat atac impotriva mea. Multumesc pt intelegere.
 
Scor reacție
209
Titlu iubaretzzzzz îţi desfiinţează tribul
Expediat mar 13, 2013 17:00:34
iubaretzzzzz ţi-a dizolvat tribul.

Ador jocul asta. net, ro, suedezi nici o diferenta. Cand nu-i convine ceva intemeietorului, desfiintare repede.
Cred ca nu ar trebui sa mai existe posibilitatea de a desfiinta tribul. Poate mai exista "fraieri" care vor sa lupte pana la ultimul lancier, care n-au nimic de pierdut in afara de ceva virtual :(.
 

DeletedUser

De bucurie ca Gigi Becali e trist mi-am cumparat o oaie.Cine vrea sa mi-o beleasca?
 

DeletedUser4920

De bucurie ca Gigi Becali e trist mi-am cumparat o oaie.Cine vrea sa mi-o beleasca?

Te plimb cu maybachu pana la stana daca vrei , am si aer conditionat pot intra cu maybachu si in stana totul depinde de cat de fin ai nasucu sau daca te cheama raducu
 

DeletedUser

Smylex , nu mi-ai raspuns la intrebare , sunt nedumerit , in ibidem nu cred ca esti , faci parte dintr-un trib care le-a declarat razboi atunci ? ca nu inteleg postarile tale .
 

DeletedUser

Stie cine trebuie sa stie.Nu e nevoie sa intelegi tu .

Am aflat pana la urma , ai plecat din Ibidem si ai incercat tu sa faci un trib perfect , ai dat chix insa , prafu' s-a ales de el , asadar postarile tale vin din....te las pe tine sa completezi .
 
Sus