Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42160

Ce sa-ti mai povestesc..ati facut legea pe un K de necunoscuti:))))) pai voi ati farmat mai bine ma,inteligentule
ps:am vazut ce organizare era si prin specii...+ formatiile de def/atac:) daca erati 1v1 cu class,oricat de prost organizat era si clasicu,nu mai vorbeai asa invingator pe extern
 

DeletedUser39475

ba tu mana dreapta a lui kenji.

ti-a zis seftu' ce sa postezi si tu pe extern?=))

dute ba la somn cu 3 triburi clasic.ca au fost 2 intr-un final.si voi ati avut 3 continente nu 1 cum au avut cei din clasic.gandeste si tu ca de aia ai cap.sau poate nu ai.

si ca a pierdut tot defu din toate triburile nu se pune?daca nu era sprijinit de nbz si eoel acum fluiera ca si tine.
ps.tu mai invata regulile jocului ;) ai noroc cu rahanu,ca tine cu voi.

Mai, ca si starteri tribul SPECII avea jucatori mai buni decat Clasic, e clara asta. Daca picam pe acelasi K, o poate spune toata lumea ca era categoric rezultatul in start. Noi nu am stiut de niciun trib unde se baga, am ales cu Jaxu N-V in ziua cand s-a deschis serverul. Nu este vina noastra ca nu au intrat nu stiu ce triburi acolo. Ne-am facut treaba, am cucerit K-ul, ne-am facut diplomatia pentru ca anticipam ce urma sa se intample. Este vina noastra ca ne-am jucat cartile asa cum a trebuit?! Am tot vazut postari pe aici si am vrut sa spun lucrurile exact asa cum au fost, nu cum le infloriti voi. Cu nBz am vorbit de cand erau necunoscuti de toata lumea pe server, pur si simplu i-am "mirosit" ca sunt un trib tare. Am ajuns la un comnun acord, la niste conditii bine stabilite, am fost ambele tabere de incredere, oameni de cuvant si uitati rezultatul. Daca nu este favorabil voua, nu inseamna ca nu trebuie sa-l recunoasteti.
Pe de alta parte, in SE, Clasicul s-a aglomerat maxim, au gresit din start. Nu e vina nimanui ca cei din Clasic au ales sa faca asta, au fost mai multe triburi de 3 la inceput, s-au innobilat suportii, dar treaba era clara deja, desi nu stiu daca stiati. Repet, ne-am facut treaba, diplomatia si am actionat cum am stabilit. Nu mai veniti acum cu expresii gen : "Daca nu era nu stiu cine, voi erati parf". Nu e moral sa puneti problema asa.
In rest...pace! :)
 

DeletedUser

Ce sa-ti mai povestesc..ati facut legea pe un K de necunoscuti:))))) pai voi ati farmat mai bine ma,inteligentule
ps:am vazut ce organizare era si prin specii...+ formatiile de def/atac:) daca erati 1v1 cu class,oricat de prost organizat era si clasicu,nu mai vorbeai asa invingator pe extern

ma tu esti ala cu iq-u mare de-si punea poze cu patratele pe forumu clasicului ? :)))
 

DeletedUser12439

Ce sa-ti mai povestesc..ati facut legea pe un K de necunoscuti:))))) pai voi ati farmat mai bine ma,inteligentule
ps:am vazut ce organizare era si prin specii...+ formatiile de def/atac:) daca erati 1v1 cu class,oricat de prost organizat era si clasicu,nu mai vorbeai asa invingator pe extern


acuma lasa-i si pe ei sa se bucure.au castigat. sint mai buni.

ramine regretul ca stim cu toti ca si 2v1 se rezista fara mari probleme.4 juc care eram pe granita cu eoel le faceam fata cu brio. nu luasera nimic.dar primele 3 triburi impotriva citorva jucatori care jucau la granita era imposibil.restul din class se bateau cu barbarii si cu marginea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

satele voastre sunt la dubber zis garcea si brencus zis alianta :))))))

hahahahaha
 

DeletedUser32877

de ce toti gasiti scuza "vai 3k vs 1K"
cine a fost de vina ca nu a-ti intrat si voi pe 2 K ??

apoi ar fi fost 2k vs 2k
 

DeletedUser

Nu aruncati cu piatra ca asa-i razboiul.Lumea asta a fost a altora.Speciala 1 a fost a voastra .Lasati ca poate mai vedem o speciala si acolo le tabaciti fundurile si voi .Acum v-au tabacit ei .Ma uitam mai devreme pe harta si prin jurul meu au inflorit sate cu mere acre .Pana se coace asta mai tabaceste funduri ...hahaha
 

DeletedUser

Ce sa-ti mai povestesc..ati facut legea pe un K de necunoscuti:))))) pai voi ati farmat mai bine ma,inteligentule
ps:am vazut ce organizare era si prin specii...+ formatiile de def/atac:) daca erati 1v1 cu class,oricat de prost organizat era si clasicu,nu mai vorbeai asa invingator pe extern

Da am facut legea pe un K de necunoscuti si totusi acum suntem in K-ul vostru. Va bateati cu pumnii in piept in start ca ne luati toate satele etc. Ati luat-o in brate .



acuma lasa-i si pe ei sa se bucure.au castigat. sint mai buni.

ramine regretul ca stim cu toti ca si 2v1 se rezista fara mari probleme.4 juc care eram pe granita cu eoel le faceam fata cu brio. nu luasera nimic.dar primele 3 triburi impotriva citorva jucatori care jucau la granita era imposibil.restul din class se bateau cu barbarii si cu marginea.

Nu e vorba ca lasa-i si pe ei sa se bucure. Ati atacat 3 triburi pe un singur jucator si ati luat 7 sate, dimineata cand am dat noi deja unii nu stiau cum sa baneze conturile mai repede. Cu cine va comparati voi fortele cu Eoel ? Fii serios ma, noi nu am avut granita asa de mare cum au avut ei la inceput.

Asta e ati luat-o in freza, degeaba tot veniti cu motive si iar motive .
 

DeletedUser12439

jaxule,unde vezi tu motive la mine. v-am felicitat ca ati fost mai buni. bravo.

3 triburi? sa fim seriosi poate ca numar doar.
 

DeletedUser

ma oameni buni , model , sorin , varcolac si unguru trebuie felicitati pentru felu in care au jucat , nu umiliti pe forum cum faceti voi .
practic au tinut in viata clasicu ...

omu a recunoscut , ati castigat , v-a felicitat , ce mai vreti ?

voi astia din eoel sa nu uitati ca cei 4 de mai sus v-au facut tribu praf , v-au dus in situatia de a face "alianta" , ca sa scapati si voi de innobilare .

si nu , nu sunteti trib sau jucatori chiar daca castigati lumea , tot trib de incepatori ramaneti si voi si aia din clasic :)))
 

DeletedUser42160

@ gumaroz da,sunt ala cu IQ mare si patratele,te oftici?
app jaxule..daca e asa slab classicu,de ce ai jucat pe 29 in el? si nici macar n-ai facut fata:)))
PS: nu sunt un adept al tribului class,chiar nu-i suport..dar nici pe voi cand veniti si va laudati asa mult
bai gumaroz..daca ursu-i in camara,unde-i ursu? (ti-am dat o problema pentru IQ-ul tau.nu te grabi,daca vrei iti dau si elemente ajutatoare)
 

DeletedUser32877

@dr. Hannibal Lecter sa nu iei ban daca iti zice unde e ursu :))
 

DeletedUser12439

Si vrei sa spui ca: mom, dad si kid nu erau tot 3 triburi?


ca numar da,cum am scris mai sus erau.dar ca activitate(calitate majoritatea au) doar putini au jucat.

gumaroz,pe linga cei care ai zis tu au mai fost si altii.mister3 de exemplu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus