Hărţi şi propagandă/discuţii

quz0r

member
Scor reacție
144
Discutii pe baza pozitiilor geografice , politica si propaganda si harti. Sanctionam spamul si devierile intentionate de la baza subiectelor!





V/am desenat eu 3 opere in seara asta, cu triburile din top 20. Nu am inclus academii sau familii.
Oricine poate posta harti.
Pentru cine nu cunoaste optiunile Twstats: Twstats - instrument de harta
Harta instrument vă lasă să vedeţi o imagine cu toate satele din lume. Poţi să evidenţiezi anumite triburi, jucători sau doar un singur sat si să modifici setări diferite ale hărţii.

Locurile 1-5:
ro33.png

Locurile 5-10:
ro332.png

Locurile 10-20:

ro333.png


Păreri?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Am vrut sa evidentiez triburile, nu satele de barbari sau neutre.
Ai linkul mai sus, esti liber sa postezi ce fel de harta vrei, cu ce fel de culori vrei.:p
 

DeletedUser40969

S.Pow si Nob au alianta si or sa domine categoric k46 si poate si k45.
 

DeletedUser

Cand va aud cu chestii de genul "or sa domine clar K45 si K46" imi vine scarba.. sincer, nici nu a trecut protectie de incepatori ca voi stiti deja ca o sa dominati jocul.. acest joc se joaca prin fapte nu prin vorbe, cel putin asa stiu eu :)
 

DeletedUser42593

observ ca o sa fie bataie mare pe k54 :)
sper ca amicii H-33 sa iasa castigatori :)
 

DeletedUser39475

Ei, cu siguranta sunt un trib ce trebuie luat in considerare. Au si jucatori de start, dar si jucatori care fac legea in late. :)
 

DeletedUser

observ ca o sa fie bataie mare pe k54 :)
sper ca amicii H-33 sa iasa castigatori :)

Sincer, sunt oameni de treaba acolo...dar si oameni care se contrazic singuri.
Ne considera "copii" pe noi, cei din MoG...dar ne recruteaza tot ce aruncam:D
Pacat de jockeru-alex ca s-a barbarizat...facea cat jumatate din trib.
 

DeletedUser43681

Sincer, sunt oameni de treaba acolo...dar si oameni care se contrazic singuri.
Ne considera "copii" pe noi, cei din MoG...dar ne recruteaza tot ce aruncam:D
Pacat de jockeru-alex ca s-a barbarizat...facea cat jumatate din trib.

scriu in numele conducerii H-33
1. nu facem aprecieri despre varsta membrilor MOG, opinii ale unor membri H-33 nu au caracter universal
2. suntem in curs de selectie a membrilor existenti si aplicam standarde severe la recrutare, eventuale abateri de la norma intaresc regula
3. judecata dvs despre caracterul hegemonic al acelui cont este una de valoare, cu valoare gnoseologica specifica
 

DeletedUser

Tocmai de aia am folosit acel "dar", nu am vrut sa generalizez.
Cat despre recrutari...stiu bine ca voi sunteti uniti de pe o alta lume, mi se pare aberant sa diminuati tot ce a fost legat in trecut prin a aduce, aparent, "talente".
 
Sus