Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

NIMIC. Asa cum nu se mai aude nimic nici de Bunicu' .Dumnezeu sa-l ierte ...hahaha
Primul roman care a doborat Mig-u lu' Ceak Noris cu pumnu
Sau primul roman care a escaladat Himalaya in stegozaurul gol
Sau primul roman care tunde bros toti pacalicii
Sau primul roman care adora scandalurile la maxim si la extaz...hahaha
Sunt primul roman care aici are toate conturile cu de-alea...NICIODATA
Sunt primul roman detestat in Albion. NEVER la englezi
http://tinypic.com/view.php?pic=k4ct9g&s=5
Si primul roman expulzat din State. NEVER si la americani
http://tinypic.com/view.php?pic=2ues5cl&s=5

Sunt primul bah, dar inaintea mea sunt campionii.


view.php

view.php
 

DeletedUser

saluut ce mai face lumea ? am mai intrat si eu pe forum .. sa vad ce mai ziceti... :))

ce sa stie mai e mondial de triburile vara asta ?:)) sa stiu daca ma apuc de speed iar sau nu :))))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
O fi sau nu mondial, european, judetean ....sincer nu prea ma intereseaza ( stiti voi de ce ) :D
Prefer sa le organizez la noi direct, si dam noi premiile.
 

DeletedUser38023

Stim noi si stiu toti cine suntem, ce-i al nostru si de ce suntem in stare..

Un campionat mondial? Noi, romanasii de pe speed, suntem aia care le-am consumat produsul asta cu ambalaj cu tot.. Acum un campionat mondial nu mai inseamna nimic, dupa ce am sters cu toate natiile jos si le-am redus organizatorii la 0 pentru nesimtirea pe care au dovedit-o.. Tot noi suntem ma oameni ..

Mai stiti? :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ce vremuri domne...ce vremuri :|

Tin minte ca in 94 si 98 era centrul bucurestiului plin, de la universitate pana la romana, cu steaguri cu alea alea, toti cantau Romania, Romania !!!...acum ne mandrim ca i-am batut pe Trinidad Tobago :D
 

DeletedUser

Mah, eu m-as mai duce daca as fi in locul vostru.Stiti de ce?! Numai cand or sa vada aia lotul .RO si o sa inceapa sa le tremure chilotii .Dati-le dreacu de premii ca nu va sunt de niciun folos cupe sau e dreacu va dadeau aia.Insa FRICA pe care le-o impuneti prin simpla aparitie ,este cu mult mai valoroasa decat tinichelele alea care se dau .
 

DeletedUser

Hello :D


... Acest forum cere să aştepţi 120 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 55 secunde...

Asta cand s-a intamplat?
 

DeletedUser40602

frizeruleee...tot asa cu un debit verbal mai mare ca al meu ai ramas? hahahaha
 

DeletedUser38023

Mah, eu m-as mai duce daca as fi in locul vostru.Stiti de ce?! Numai cand or sa vada aia lotul .RO si o sa inceapa sa le tremure chilotii .Dati-le dreacu de premii ca nu va sunt de niciun folos cupe sau e dreacu va dadeau aia.Insa FRICA pe care le-o impuneti prin simpla aparitie ,este cu mult mai valoroasa decat tinichelele alea care se dau .

Nigo, pe mine ma intreaba ai mei acasa.. Ce dreacu ma Radule iar joci porcaria aia de joc?? Nu mai pierde timpul ca ala-i timp pierdut, nu castigi nimic.. Si eu ce sa zic.. Lasati-ma ma dreacu in pace! Dar daca aveam o cupa? Altfel tratam problema:
De ce joc?! De-asta joc ma! Pentru aur masiv de 24 de karate, pentru stralucirea pocalului galben de 5 kile de pe vitrina voastra, noobilor!!! Voi stiti ma de ce am primit-o?
Nu!
Pentru ca am luat locul 1 ma noobilor!!! De-aia!!!
Aaaaaaa.....
Hai gata, acum lasati-ma in pace sa ma antrenez pentru champions league! Mama, treci la snitele sa-ti hranesti campionul cum se cuvine, iar tu tata spala-mi trasura regala!
N-ati plecat ma?!?!??!?!?! Executareeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Acum acum, imediat, gata, scuze, campionule mondial..
 

DeletedUser3633

Însuşiri
Numele tribului: CEL MAI PROST TRIB
Prescurtare: PROSTI
Număr de membri: 25
Punctajul celor mai buni 15 jucători 40.618
Punctaj total: 44.784
Punctaj mediu: 1.791
Loc: 4
Inamici învinşi: 262.460 (3.)
Membri

Descriere
Trib de cacat cu jucatori prosti (nu toti-aproape)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nigo, pe mine ma intreaba ai mei acasa.. Ce dreacu ma Radule iar joci porcaria aia de joc?? Nu mai pierde timpul ca ala-i timp pierdut, nu castigi nimic.. Si eu ce sa zic.. Lasati-ma ma dreacu in pace! Dar daca aveam o cupa? Altfel tratam problema:
De ce joc?! De-asta joc ma! Pentru aur masiv de 24 de karate, pentru stralucirea pocalului galben de 5 kile de pe vitrina voastra, noobilor!!! Voi stiti ma de ce am primit-o?
Nu!
Pentru ca am luat locul 1 ma noobilor!!! De-aia!!!
Aaaaaaa.....
Hai gata, acum lasati-ma in pace sa ma antrenez pentru champions league! Mama, treci la snitele sa-ti hranesti campionul cum se cuvine, iar tu tata spala-mi trasura regala!
N-ati plecat ma?!?!??!?!?! Executareeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Acum acum, imediat, gata, scuze, campionule mondial..

Asa, fara cupa, te trateaza diametral opus, nu? :D :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus