Discutii Libere L34 !

DeletedUser29445

Planton esti radu? :)


Bine wayne :)) fac diplomatii! Vezi ca incep un razboi acus si o sa il si castigam pana iese protectia!!
 

DeletedUser29445

Eu il stiam pe radu(daca stii la cine ma refer), ca era pe contul asta.
 

DeletedUser29445

Da, sa ma uit poate mai am numarul lui in agenda. Daca nu ii dau un mesaj pe YM! Eu il stiu mai de demult :D bun jucator.
 

DeletedUser

a121a aka dj andy...

nenea dj andy asta imi tot sa mie add pe skype si eu refuz , acum l-am blocat :p

si as completa eu la lista de mai sus.... dj andy, aka *-Maestro.* aka alte n conturi facute doar sa pacaleasca pe cei care nu sunt atenti la un punct, sau o litera in plus sau in minus la nickul de joc al vreunui coleg :)

Este simplu de dat click pe numele celui care scrie mesajul, am dat si cateva circulare in joc pe tema asta.

cand eu iti zic de ban pe macul placii tu imi spui ca nu vor nemtii , datele personale ... bla bla . am scapa de specimen , cate mac-uri poate avea ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

cand eu iti zic de ban pe macul placii tu imi spui ca nu vor nemtii , datele personale ... bla bla . am scapa de specimen , cate mac-uri poate avea ?



Pai daca baneaza dupa mac, trebuie sa baneze o clasa intreaga de ip-uri. Si iti dai seama ca se poate intampla sa baneze si alti jucatori.
 

DeletedUser

Hai noroc! Ce mai faceti? :D

Eu cant O Sole Mio la dus negrule. Tu stii ce acustica am? Si ce voce dumnezeiasca ,domne!!!
m8k8k8.gif
 

DeletedUser

Tu vezi ca ai niste pampers de schimbat :) Lasa forumul :))

Mah negrule, tu stii cate satisfactii ai?! Aseara, de exemplu, cand am venit de la munca ,am luat pe PUSTIU in marsupiu si am iesit cu ea la plimbare.Am zis sa nu mai stau sa mai scot carutul si s-o scot la plimbare in marsupiu . Acum cateva zile am iesit la plimbare cu ea si cu masa,masa a ramas in urma la o patiserie si eu mergeam inainte.Pana a inceput pustiu sa planga.Atunci am stationat cu carutu si l-am luat pe PUSTIU in brate.Mah, toate fetele care treceau pe langa mine se uitau la copil si la mine .Ghinionul meu e ca a venit masa prea repede ca intrasem cu una in discutii .Aseara am zis ca il prind pe dumnezeu de ovare cu atata noroc pe capul meu ,eu si Pustiu ,doar.De unde gagici de-alea bune ? Sa se mai opreasca .Mah si am iesit pe bulevard cu ea ,unde sunt nah, numai piese. Ale dreacu, una nu s-a mai bagat in seama cu mine despre copil.In schimb vreo 2 grase parca ,parca ar fi vrut sa le trag si lor unul. Asa ca ai satisfactii mari mah cand se uita fetele frumoase la copil si ai libera trecere la agatat.Tu stii cat face mah un bebelus printre femei?Cat o mie de cuvinte mah....hahaha
Asa ca eu zic sa te apuci sa faci si tu unul si mai vorbim dupa.O sa ne intrecem care agata mai multe pasarici.:D
 
Sus