Discutii Libere L34 !

DeletedUser43078

da man .. sunteti buni.. daca eu singur am batut pe satul ala def-ul a vreo 3 jucatori.. si apoi a mai primit sprijin de la acolitii din NewEra ... ce te asteptai sa fac in contextul asta? sa cuceresc si sa bat tot? nu inteleg de ce te referi la "Time" cand voi a-ti avut deaface doar cu mine.. v-am incoltit sau ? tu stai pe 5 sate (Inamici învinşi: 5.783 (2180.) cam asa.. fara nici un scandal.. ai dat click pe Mine sa vina resursele si a fost totul ok de la inceput, a? eu am jucat impotriva tuturor din prima zi.. in ziua in care a cazut protectia si-mi serbam ziua de nastere au dat "organizat" cei din newera pe mine si au pierdut atacurile a 5 jucatori urmand ca dupa o zi sa-si piarda si def-ul cam tot acei jucatori care m-au atacat.. si aici a fost o batalie versus tribul "badnews880" nu versus TIME. ca sa intelegi ceva.. tu nu ai ce sa dovedesti aici.. nu esti superior cu nimic,doar cu vorbele de "eu fac si trag" , ai putea avea respect pentru unul care in fiecare zi e atacat sau ataca si zdrobeste cate-un sobolan de cand a inceput lumea.. dar.. tu te simti bine stand pe alea 700 de unitati pe care le-ai distrus decand a inceput jocul. nu-ti spun asta incercand sa-ti dovedesc ceva.. spun asta ca sa intelegi ca altii joaca alt joc decat il joci tu pe harta. eu n-as fi prea umflat in pene cand stii ca n-ai avut in 4 sate armata cata am avut eu in asta singur.. hai sa ramanem asa.. ca eu nu-s omul potrivit care sa scrie pe forumul asta.. pentru ca ma provoci sa iti dovedesc ceva si probabil se ajunge la injurii..ca asa suntem noi,romanii..mai bine ne calmam si precum am spus... go hard or go home.. eu va astept.. vin 10 atacuri pe mine momentan.. am impresia ca puteti mai bine.. hai :)
 

DeletedUser9858

:rolleyes:Da foarte plictisitor adevarul, inamici invinsi ioc si comentam pe forum:rolleyes:
 

DeletedUser

Cate vedete si ce lume buna s-a adunat pe lumea asta ;)
O sa fie foarte intereseanta ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

bai digitex,ai ramas acelas personaj cu 2 clase :D ca trenu

Tu cine esti ?
E plin .ro de vedete. Tu oi fi una din ele ? Sa va strangeti in cerc in jurul aztecului sa va rugati.
Nu avem loc noi muritorii sa luam o palma de voi vedetele, o palma nu putem lua. jucatorii vietii.
Contul meu de forum e mai vechi decat istoria voastra ca jucatori, contu meu de forum are mai multe postari decat numarul total de sate avute de voi la un loc, dar sa nu cumva sa ma lasati sa primesc vreo palma.
:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38065

Tu cine esti ?
E plin .ro de vedete. Tu oi fi una din ele ? Sa va strangeti in cerc in jurul aztecului sa va rugati.
Nu avem loc noi muritorii sa luam o palma de voi vedetele, o palma nu putem lua. jucatorii vietii.
Contul meu de forum e mai vechi decat istoria voastra ca jucatori, contu meu de forum are mai multe postari decat numarul total de sate avute de voi la un loc, dar sa nu cumva sa ma lasati sa primesc vreo palma.
:rolleyes:

de ce esti cioben?
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Tu cine esti ?
E plin .ro de vedete. Tu oi fi una din ele ? Sa va strangeti in cerc in jurul aztecului sa va rugati.
Nu avem loc noi muritorii sa luam o palma de voi vedetele, o palma nu putem lua. jucatorii vietii.
Contul meu de forum e mai vechi decat istoria voastra ca jucatori, contu meu de forum are mai multe postari decat numarul total de sate avute de voi la un loc, dar sa nu cumva sa ma lasati sa primesc vreo palma.
:rolleyes:

Stii vorba aia a lui i3 cand la intrebat i1 ce are de gand cu i2? Cam asta am de gand eu cu tine.. VALOROSULE.
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
ai ai...de astea mi-o fost dor...
-încă o cutie de popcorn vă rog!!!
popcorn.gif
 

DeletedUser

Frumos circ sa facut astazi , recunosc ca mia luat ceva minute sa citesc tot ce ati vorbit .

Atacati , atacati , atacati !!!!
 

DeletedUser

black prince Nu mai are rost sa ramii pe 34 ca oricum esti praff ..nu mai ai nimic trupe :D
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Vino si tu cu rapoarte sa vedem si noi :D
Si de unde vrei sa le scoata? Crezi ca toti parlitii astia povestitori de limba comunista au vreo treaba cu lumea jocului ?! neah, le place povestea multa de pe forum, aici unde se pot da in spectacol sa-i citeasca lumea, stiind foarte bine ca ei defapt sunt niste gume mestecate fara gust si totusi le place sa stea in saliva prostiei lor, sa fie dusi pe toate partile si scuipati intr-un final. Asta sunt ei, niste buci rosii agitate, si atunci cand n-ai ce face pe joc, ghici ce?! Plangi pe forum.. mergi frumos, pe forum si hai sa incepem sa plangem, ba ca mi-a dat backstab, ca ce gunoi de om e el, ba ca i-a ridicat fusta concubinei, ba ca a auzit el de la unu care stie de la altu ca cica io fi spus cineva ca black prince nu mai are trupe, si vine el de la scoala isi arunca ghiozdanu bucuros ca are noua veste, si ca tre sa o puna aici cu voi, sa stie toata lumea, si mai ales sa stie din gura lui de parlit. Asta e forumu', 90% frustrati, care dupa ce si-o iau pe joc in repetate randuri, isi gasesc linistea aici, isi pun cortul si gata devin membrii de forum profesionisti super cunoscuti in ale vorbariei. Ce sa va mai zic mai latrai, ce sa va mai zic ? Ca sunteti vai de capu' vostru? Nu va mai spun, asta o stiti doar de aia sunteti aici sa latrati, altfel v-ati vedea de jocu vostru un jucator profesionist tace si face. Dar voi ce faceti ma? Scrieti 3 cuvinte si asteptati sa va dea lumea dreptate, parlitilor. Inchei prin a spune ca sunt EXTRAORDINAR.
 

DeletedUser18134

hmm, incepe sa devina interesant ;)

@badnews880, iti mai trebuie satul ala (la al tau ma refer, vad ca inca-l mai ai) :D
 

DeletedUser43078

pai.. daca nu e nimeni apt sa-l ia.. normal ca'l mai am.. ba mai mult.. o sa ... black prince e extraordinar.
 

DeletedUser

bine v-am RE si gasit, am venit si eu din vacanta, vad ca multe certuri pe aici, ce am pierdut?un rezumat?ati scos ceva carti?
 
Sus