Discutii libere L35.

DeletedUser26181

crezi ca esti cool sau la moda ,daca iti dai cu parerea asa aiurea :) uite'te la pozitionarea tribului pe harta si trage un ochi si pe rotwstats,nu te mai chinui sa postezi degeaba daca nici macar nu ai idee despre ce vorbesti ,doar sa te bagi in seama :)
Nu vreau sa fiu nici "cool nici la moda" dar niciodata nu mi-au placut oamenii care se cred cei mai buni.Lasa si tu pe altii sa-ti laude tribul daca intradevar e asa de bine pozitionat cu jucatori numai unul si unul etc.
 

DeletedUser

nu este tribul meu ,fac parte din el :) e o diferenta foarte mare si stai linistit fata de alti stam bine:) au murit laudatorii tribului am ramas doar eu ,scuze daca te stresez ,dar asta este soarta
 

DeletedUser

Dupa formulele actuale ale triburilor, ce "bisericute" credeti ca se vor forma?
Prin bisericute vreau sa spun aliante de triburi: X,Y,Z impotriva N,M,P ... (sau tot alfabetu daca vorbim de CIRC-sau ce a mai ramas din el).
 

DeletedUser35491

Expediat aug 18, 2013 22:10:36
Jefuitor (Argint - Nivel 3)


Ai acaparat 1.000.022 resurse!

Vizualizează-ţi trofeele


In sfarsit :D
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pe L23 au fost amuzanti, ironici, uneori acizi dar nu intreceau limita regulamentului...deseori :D, sincer i-am apreciat ca au stiut sa se distreze si sa si joace pentru victorie :)

Acum...vom vedea ce va fi pe L35. :D
 

DeletedUser28194

Asa se intampla cand joci pe functii :)
In Woc a fost mereu liniste, chiar si dupa ce a disparut CEATA (ma gandesc ca la cearta de atunci te referi, ceata-sconcs/deo)...
 
Sus