Discutii libere lumea 22

Leutzu

Game Suport
Scor reacție
0
Dragilor, o sa imi fie dor de voi. A fost o placere.

Azaz...ziceai de o intalnire...

Cu drag,
Hyne.
 

DeletedUser1945

Rămas bun prieteni, vă voi regăsi cu aceeaşi plăcere de acum încolo, pe oricare lume ne vom revedea. Mulţumiri şi celor ce au jucat corect împotriva noastră, precum şi adminilor, oricât de bodogăniţi mai sunt uneori.
Felicitări Deli, în momentele cheie ai ştiut şi mai ales ai făcut ce trebuia făcut.
Lotus, mulţumiri pentru efortul depus din poziţia de wing-man. Care de multe ori, e mai grea şi mai ingrată.
Kosovelu, Goguţan, Savone, Badboy-eqinoptius şi desigur, Hyne, vă îmbrăţişez, am început şi am terminat lumea împreună.
Să nu îi uităm nici pe cei ce au fost obligaţi să părăsească jocul, dar care au pus, la rândul lor, câte un strop în cupa de şampanie de la sfârşit.

Prieteni, aţi fost grozavi! Chiar dacă nu vă pot nominaliza pe toţi aici (şi sper că mă veţi ierta pentru asta), ştiţi, desigur, că îmi voi aminti cu drag de toţi...

Fuji-San
 

DeletedUser

felicitari tuturor , a fost o placere sa pierd vremea pe net in jocul asta :) .
Imi va fi dor de voi toti .:(
 

DeletedUser

bafta

bafta tuturor sper sa ne mai intalnim(cea ce nu prea cred:(:(:() a fost o experienta pe cinste alaturi de voi dar cat si alaturi de cei din thor tribul cu care am crescut;);) .
Va salut pe toti si sper sa na mai intalnim,bafta si multa sanatate. :D:D

Cu tot respectul Sharky24.
 

DeletedUser43090

Bafta la toti si va doresc numai fericire si tot ce va doriti,a fost o placere sa joc alaturi de voi toti sper ca o sa ne mai intalnim si pe alta lume si poate o sa facem si o reuniune cu toti undeva sa fie accesibil pt toti


Cu drag diaboliknic
 

DeletedUser42776

felicitari:) poate ne mai intalnim si pe alte lumi, pacat ca nu am putut continua alaturi de voi!! poate am mai mult noroc pe 33 unde sunt cativa de pe 22:)
 
Sus