Discutii libere L35.

DeletedUser35749

Prostii, se face atata tam tam cu maidanezii doar ca sa mascheze treaba cu Rosia Montana.
 

DeletedUser35491

Ba voi tot va radeti de BARECAU, dar asta se mentine in top de o luna de zile :)
 

DeletedUser

Prostii, se face atata tam tam cu maidanezii doar ca sa mascheze treaba cu Rosia Montana.

sa nu-mi spui ca Ponta a pus maidanezii aia sa-l manance pe copil, ca nu te cred! :)
si ce e asa rau la Rosia Montana? Vor aia sa exploateze un zacamant pe care noi nu suntem in stare sa o facem, vor genera locuri de munca si venituri la buget, posibil sa ne capatam si cu ceva poluare, e drept, dar eu ma gandesc la toata povestea asta ca si la cea cu gazele de sist: unii protesteaza, altii progreseaza! Am fost recent in Polonia, o tara mai dezvoltata decat Romania, si ei nu au nicioproblema cu exploatarea gazelor de sist si recent citeam intr-un ziar economic ca dupa 20 de ani SUA a redevenit exportator de energie, asta datorita exploatarii gazelor de sist!
Noi suntem vai mama noastra dar tinem coada pe sus, ca avem principii de c...t, care nici macar nu sunt izvorate din putul gandirii noastre, vine cate un dobitoc de la nu stiu ce ONG si ne invata el mersul pe jos!
Mai baieti, puneti mai mana la treaba ma, puneti mana la treaba...:D
 

DeletedUser

Prostii, se face atata tam tam cu maidanezii doar ca sa mascheze treaba cu Rosia Montana.

Si ce e cu Rosia Montana ? Aaa da natura , dao dracu de natura , ca pe principiul asta ramanem saraci ca si pana acum cu aurul sub noi , nu ma refer aici numai la Rosia Montana , dar din pacate o sa aiba grija politica sa le dea la alti , singuru lucru bun din Rosia Montana e ca vor avea amaratii aia de lucru din zona , ca oricum grosu banilor nu ajung la noi ...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
[video=youtube;Yh96PmZkSm0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Yh96PmZkSm0[/video]


ca sa terminam cu maidanezi si toate cele :)
 

DeletedUser41528

meciul ar trebui rejucat....:p ... ai nostrii au atacat miseleste, pe la spate, fundasii lor nu se asteptau la asa ceva din partea noastra.... daca ar fi jucat corect ai nostrii, cu mingi direct pe atacantii lor, sigur nu se termina 3-0 pentru noi.... dar asta e... ei au avut incredere, nu s-au blindat, iar noi i-am facut....:D:D:D:eek:
 

DeletedUser

Daca nu au invatat sa faca split...si dorm in post...ce sa le faci :D

Important e ca le-am scos fotbalul din cap

Le mai scoatem odata si la turci...si suntem la baraj :D
 

DeletedUser41528

cu turcii o sa fie mai simplu...:)
le facem un back si un tur de sold si ii batem cu 2-1...:D
 

DeletedUser

Abia astept clipa cand babele alea care le arunca oase la cainii de la tomberoanele blocurilor or sa planga de oftica. Si pe langa ele, toti iubitori ocrotitori de javre :D

Sa te auda Dumnezeu :)))



Si stai linistit ca batem turcii de le iese si la aia fotbalul din cap :D


Forta Romania !!!
 

DeletedUser35491

Stai tu linistit ca suntem aceasi de la inceputul lumi si nu o sa ne nespartim prea curand (asa cum iti doresti tu ) :p
 

DeletedUser43196

Asa cum imi doresc eu ?:)) Nu ma intereseaza ce fac alte triburi ci doar cea ce face tribul meu :).
 
Sus