Discutii libere L35.

DeletedUser41528

Subscriu la ce a promis Frizerul in cazul in care bat turcii...:)))
Doamne ocroteste pe maruskk....:))))
 

DeletedUser

asa au zis multi si cand Chelsea a jucat cu Steaua :))

Pai mai tii minte cand am vorbit si ti-am zis ca ma duc la meci si ai zis ca ma duc degeaba ca oricum isi ia bataie...si iti aduci aminte ca ti-am zis ca a catigat cu 1-0 ? :D

Eu stiu ca tu tii cu alb albastrii dar totusi din liga a 2-a noi nu va vedem :D

Si daca e sa pierdem...asta e ...cel putin stiu ca tin cu dintii de echipele noastre fie ca e vorba de Steaua, echipa nationala sau Pandurii...vreau sa castige toate sa le dam la toti peste nas
In campionat se aude doar...Forta Steaua ! :D
 

DeletedUser41528

sa nu ne faca turcii, asa cum spunea un geniu in viata, ca de obicei, pe la spate.... atunci chiar ar fi grava situatia...:)))
 
Scor reacție
209
Frizerule, hai la noi ca insista colegii pentru transferul tau. Nu-ti spun cat de frumoasa e intemeietoarea. Vreau doar sa te fac curios :).
 

DeletedUser40968

o fi frumoasa....dar e ,,amanetata;; deja...asa ca nu-l asculta frizerule:))
 
Scor reacție
209
CNoobs - Frizeru din Peru astăzi la ora 14:16
Moama!!! Nu m-a mintit ala. Chiar e mai tare ca Bianca!!! Aoleo mama, imi vine sa-mi dau palme singur .


Sa nu te indragostesti :)). Respira adanc!
 
Scor reacție
209
DACA ITI ZIC CA SEFA E CALARE PE MINE,NU MA CREZI,NU?! Mi-a invadat intimitatea contului :D

Pai mi-a verificat mie contul ieri unde n-avea ce vedea in afara de mesaje si nu te verifica azi pe tine? De unde atata rasism? :))

Ai postat cateva dulcegarii si uitase. Ntz ntz. Vulpoi batran.

Pacat ca nu a participat la miss pe 34. Castiga sigur :cool:. Facem pe 36.
 

DeletedUser40968

sa nu ne faca turcii, asa cum spunea un geniu in viata, ca de obicei, pe la spate.... atunci chiar ar fi grava situatia...:)))


Jucam jenant! Daca nu intra mai rpd Stefan cel Mare nu avem nici o sansa!!!:)


si...ne-au tras-o:(...la naiba!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13947

ma trezi si eu acum dar, vazurati ca am luat bataie de la turci?
cand n-am eu dreptate? :)))
 
Sus