Discutii libere L33 !

DeletedUser

@oscandura: Trib maret? EFU.

triburi marete nu sunt cele cu 5 academii , fratica , cand o sa joci impreuna cu 20 insi si sa te bati cu toata lumea, atunci lauda-te pe extern , pana atunci esti un tip normal ce joaca intr-un trib mamut , nimic iesit din comun .

jucatorule care esti

Si sa inteleg ca window este "un astfel de trib maret cu 20 de membri"?
 

DeletedUser29985

nu mai esti demult acei 20 de jucatori care se bat singuri cu toata harta :)....posibil au fost odata,dar nu mai exista...pe jocu asta s'a umplut de copii si balarii...nu mai exista jocul care sa jucat odata...frumos,cu razboaie linistite...discutii lejere etc :)

Petereee 1 SI CU 1 fac ... StaiJos3 :p. A mai ramas o mana de noi :).
 

DeletedUser

alti viteji:))
am scapat de h-33=)) cu viteji lor, dam de efu cu ai lor, nu toti, doar cativa, insa isi pun tribul intr-o lumina proasta...
razboiul este inca la inceput... vedem peste 2-3 luni care din noi mai e asa viteaz... legendarboy asta mereu a fost paralel cu jocu nu stiu de tot ii cantati in struna...=))


Bravo !!..ai obsevat ca ai "scapat de H-33"... dar cum ai scapat de H-33..??..
 

DeletedUser

peter tu chiar esti paralel cu jocu tata nu-mi aduc aminte sa fi facut ceva remarcabil pe vro lume, vorbesti sa te afli in treaba, si ai gresit si genul caruia i te adresezi
2 , nu stiu la ce topic faci referire da un asa paralel ca tine viseaza noaptea si scrie ziua... eu n-am sters nimic scris la adresa celor din h-33 sau fosti h-33, daca cineva a sters ceva de pe extern aceeia au fost moderatorii forumului extern, insa poti intreba orice membru de care m-am legat pe extern ce i-am zis in privat... nu ma feresc nici de marele D4 nici de unlimited-69 nici de trusca-alex (sau cum are nick-name-ul pe joc), lui alex i-am spus clar de la bun inceput nu trebuie sa ne placem daca suntem colegi de trib, discutam doar ce este strict legat de joc, atacuri sprijiin. insa altceva nimic mai mult... daca citeste externu iti poate chiar confirma.
asa ca piter du-te si culcate ca tare rau vorbeste gura fara tine, sau mainile scriu(tasteaza) fara sa stii macar ce scrii...


bubba asta si'a sters si topicu sa nu cumva il vada fostii jucatori din H33 ))))) penibil esti ma...


ca voi sunteti pe plus contra noastra momentan este ca ati avut un organizat pe noi vorbim dupa 2-3 luni piter sa vedem atunci ce mai spune-ti, stii o vorba la placinte intainte la razboi inapoi, cam asta ai fost tu pe joc piter...
 

DeletedUser

Scandura: Ma bucur ca ti-ai sustinut opinia, dar stai, n-ai facut-o...
 

DeletedUser30628

daca ar fii prima mea lume de joc,poate nici nu comentam nimic :) in legatura cu postu,acum am observat ca ii pe cealalta pagina si scuzele mele :)

dar sa-mi zici ca sunt pararel cu jocul poate ai dreptate...ce sa zic,nu am acum posibilitatea sa joc cum trebuie si nici timp,daca as fii avut poate intram si eu in granita directa cu voi si jucam si eu cum trebuie acest joc,dar momentan ajut cum pot tribu meu si cand voi avea timp si dispozitie voi veni la lupta impreuna cu ei....asa ca daca nu ma cunosti,nu fa referire la ce stiu si ce nu stiu despre jocu asta,ok?
o zi buna sa ai
 

DeletedUser

mesajul era din partea lui hubba, ea fiind prin Ibitza 2 saptamani

p.s. are un avantaj, te cunoaste, tu nu sti cine este...
 

DeletedUser30628

ai jucat in Skin,poate pe 25 sau cine stie unde...nu te cunosc dupa nicku asta si nici pe hubba nu'l stiu dupa numele asta :) asa ca,daca as stii cine sunteti poate vom sta altfel la discutii
 

DeletedUser3633

Parte 1:
Triburi: win, window, winn, JDT, JDTA, Pro?
Parte 2:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 194
Diferență: 31

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,050,400
Tabăra 2: 1,399,768
Diferență: 349,368

chart


Un pic avans efistilor felicitari!!

Vanatoarea incepe..:)
 

DeletedUser30628

Parte 1:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6
Parte 2:
Triburi: win, window, winn, Pro?, JDT, JDTA

Timeframe: 02/10/2013 12:00:00la08/10/2013 01:01:49

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 488
Tabăra 2: 450
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 36
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,633,614
Tabăra 2: 2,623,500
Diferență: 10,114

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 474,391
Tabăra 2: 252,676
Diferență: 221,715

chart



asta ii putin mai corecta statistica :) ca daca punem dintotdeauna...nu merita
 

DeletedUser3633

il poti pune la pierderile efu si pe xVaDrOsUx ?!:D vai da ce sa dus la vale:)
 

DeletedUser

..aduceri aminte..

Zeuss. sep 24,2013 20:57
Buna seara,

Avand in vedere ca la ultimele circulare nu mi-a raspuns mai nimeni am ajuns la concluzia ca nu mai aveti chef de joc. In aceste conditii a trebuit sa iau masuri.

In urmatoarele 24 de ore famila H-33 se va desfinta. Vom fuziona cu [ally]WINDOW[/ally]


Toata lumea va primi invitatie. Cum primiti invitatia sa si o acceptati. In 24 de ore se va face curatenie... cine ramane pe afara va fi innobilat.

Spor,
[player]Zeuss.[/player]

OFF...!!..vai de viata lor ...
 

DeletedUser

....
asta ii putin mai corecta statistica :) ca daca punem dintotdeauna...nu merita

Statistici.....statistici....

EFU vine dupa un razboi in care a zdrobit UNION-ul...

Nataraii ar spune :-
-Si ce daca !!

Eu le raspund:
- Efu a "invitat" sute de sate de la UNION..:)
...Sate care au trebuit curatate si stau cam nasol cu atacul momentan alde EFU--dar in 2 saptamini isi revin si atunci incepe dansul..:)
..Sate care au fost inobilate...deci poate apare ceva criza in ceea ce priveste numarul de nobili existenti in cadrul EFU.
...Poate de aceea nu au inobilat EFU prea mult de la WINDOW..:))..--Nu au avut NOBILI..;)

Stati binisor,... razboiul serios din partea EFU va incepe cam peste vreo 2 saptamini.
 

DeletedUser30628

Statistici.....statistici....

EFU vine dupa un razboi in care a zdrobit UNION-ul...

Nataraii ar spune :-
-Si ce daca !!

Eu le raspund:
- Efu a "invitat" sute de sate de la UNION..:)
...Sate care au trebuit curatate si stau cam nasol cu atacul momentan alde EFU--dar in 2 saptamini isi revin si atunci incepe dansul..:)
..Sate care au fost inobilate...deci poate apare ceva criza in ceea ce priveste numarul de nobili existenti in cadrul EFU.
...Poate de aceea nu au inobilat EFU prea mult de la WINDOW..:))..--Nu au avut NOBILI..;)

Stati binisor,... razboiul serios din partea EFU va incepe cam peste vreo 2 saptamini.

vezi ca eu sunt in Efu :)) nu'mi fa referire mie ca stiu care ii mica problema la noi momentan
 

DeletedUser30525

Statistici.....statistici....

EFU vine dupa un razboi in care a zdrobit UNION-ul...

Nataraii ar spune :-
-Si ce daca !!

Eu le raspund:
- Efu a "invitat" sute de sate de la UNION..:)
...Sate care au trebuit curatate si stau cam nasol cu atacul momentan alde EFU--dar in 2 saptamini isi revin si atunci incepe dansul..:)
..Sate care au fost inobilate...deci poate apare ceva criza in ceea ce priveste numarul de nobili existenti in cadrul EFU.
...Poate de aceea nu au inobilat EFU prea mult de la WINDOW..:))..--Nu au avut NOBILI..;)

Stati binisor,... razboiul serios din partea EFU va incepe cam peste vreo 2 saptamini.



:)
stim de nobili
au stat in sate cand playerii v-au raspuns la mesajele date sa ii verificati daca sunt on
si au plecat la plimbare cand nu vi s-a raspuns la mesaje
hai sa nu o dam in balarii ca nu suntem copii
v-ati asteptat sa luati iar sute de sate de la triburi dezorganizate
uite ca data asta nu prea mai merge
va asteptam peste 2 saptamani
sper sa mai faceti cate un trenulet doua pana atunci
:))
oricum am eu o viziune "ca se poarta vad acuma" ca si atunci o sa fie alta lipsa de mai stiu eu ce
si noi am luat sute de sate de la gld
dar mai farmam pentru resurse
nu prea v-am vazut la jefuitori pe lumea asta
cu respect kampfstier
spor la sate si un razboi frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Aaa si apropo,legat de asta :
MrTavi72 oct 12,2013 16:35
te obosești degeaba :)

rmazizou oct 12,2013 16:43
si problema ta e?

MrTavi72 oct 12,2013 16:49
că sunteți o gașcă de noobi :)

iar eu sunt geani;)

sayonara

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
geani29 în data de 12.10. la ora 21:59
hai domle fugi tare, cine te crezi?

cât să bag acolo, 100k ajung?

ps. te credeam jucător bun da ești un noob
dupa 7 fake-uri pe un sat :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

geani29 în data de 12.10. la ora 23:26
verifică profilu lui 5t3fan să vezi ce noobi aveți

Eu zic ,parerea mea, ca n-are rost sa comentam atata timp cat :

geani29
Puncte: 873.396

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat 1.000.000 resurse!

E bine uneori sa folosim oglinda ,inainte sa-i facem pe altii "noobi".
Mesajele "amenintatoare" de clasa a III-a cu disparem in 4 luni etc. pastrati-le pentru voi,am inteles ca incercati sa ne creati o buna-dispozitie,dar usor usor cadeti in penibil si nu e frumos :)
Laurentzyu01 în data de 09.10. la ora 15:55
sa intelegi ca in 4 luni nu vei mai exista pe lumea asta :))
maram în data de 09.10. la ora 15:40
sa inteleg ca ai terminat?

Spor la farm :))))))

P.S a trebuit sa scriu pe extern,pentru ca nu mi s-a oferit dreptul la replica in privat,fiind blocat imediat dupa ce am primit mesajul,foarte urat.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus