Discutii libere SP4

DeletedUser

asta conteaza Hall Of Fame,trofeele astea nu le mai luati,sunt adjudecate deja :))
Cattura.jpg
 

DeletedUser523

Acum e momentul sa atacati, care sunteti on, ca restul se uita la meci... :)
 

DeletedUser42606

Ai vazut ce baie am eu,poleita cu aur,sincer zi ca nu ai vrea si tu o baie decenta ca a mea :))

Hai ma ca ma-ti plictisit,voi nici nu stiti ca nici nu mai joc pe speciala de o ora,deci tot ce se intampla de acum ca ramaneti fara sate ca nu inchideti lumea din cauza ca sunteti inoblati nu e vina mea,vam aratat cum e sa va fac fara drept de apel,invatati acest joc in continuare ca aveti mult de invatat,o zi buna,iar ati reusit sa ma faceti sa zambesc azi,ati fost la inaltime ;)


Kenji tot fanul meu vei ramane indiferent de ce vei spune , te pupa Jean
 

DeletedUser

Eu vad doar fantome:D

Momentan sunt 14 utilizatori care navighează în acest subiect. (10 membri şi 4 vizitatori)
RRtfk, baubaubauu, Mefi, mIriNdaAAA, motisor

http://forum.triburile.ro/showthread.php?43933-The-Aztec-III

RR. (513|502) K55 1,258 Barbar RRtfk [IMMO] 2013-08-24 - 16:43:44
RR. (521|527) K55 1,298 Barbar RRtfk [IMMO] 2013-08-24 - 20:59:27
RR. (530|455) K45 1,186 Barbar RRtfk [IMMO] 2013-08-27 - 11:49:06
daca pierzi pe o lume pleaca cu demnitate
RRtfk fara suparare dar lumea speciala e o lume scurta,nu sti sa te dezvolti rapid/pierzi starul.
si din cate spune co-playerul tau santeti 2 pe un cont e rusinica,rusinica

RRtfk
Alea sunt pentru a creste iar. O sa vezi tu de ce le-am luat.
O sa traiesti in anonimat ca si pana acum, probabil ca esti si tu o/un frustrat din MYM . (ar fi culmea sa fii un el, Frumoasa ) )
E o lume scurta, dar ai uitat ca are o viteza buna. Pana in octombrie mai este ceva.. deci nu te pripi sa faci pronosticuri.
Iar in momentul acesta joc doar eu pe cont. Piter are alte treburi de rezolvat.


sall,
am lipsit la final :D RRtfk ai reusit sa le cresti si sa castigi lumea? sau am avut dreptate cand am spus ,,daca pierzi pe o lume pleaca cu demnitate''http://http://forum.triburile.ro/showthread.php?43933-The-Aztec-III
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41960

for ... G-power (Gabyy89)

I can't help you anymore ... I was banned by the team, and i'll not return.
Even if so it was, we can keep in touch.
You should keep playing as you do it till now.

for the Team ...

According to TW rules ( it is forbiden to use another language, except romanian language ...) Even if so it is, for a few of us who can't understand and talk romanian language it is a little bit difficult to understand a few simple facts.

You must think twice and cut once.

pentru ... G-putere (Gabyy89)
Eu nu te mai pot ajuta ... Am fost interzis de echipa, iar eu nu voi întoarce.
Chiar dacă așa a fost, putem păstra legătura.
Tu ar trebui să joci așa cum ai făcut până acum.

pentru echipa ...

În conformitate cu normele TW (este interzisa de a folosi o altă limbă, cu excepția limbii române ...) Chiar dacă așa este, pentru unii dintre noi care nu pot înțelege și vorbi limba română este un pic dificil de înțeles câteva fapte simple.

Trebuie să te gândești de două ori și taie o dată.
 

DeletedUser30628

frumoaso si bestio…de unde stii tu ca am ratat startul???? de unde stii tu cum ne dezvoltam noi? :) ce stii tu despre noi si noi nu stim,spune'mi ca m'ai facut curios
 

DeletedUser30628

nu am castigat…cum naiba sa castigam cand am jucat pe o lume cand toata lumea te'a ars pe la spate(la propriu,nu la figurat)????
cum sa castigi cand am jucat intr'un trib de noobi cu o conducere de 2 bani???cum sa castigi o lume in care nu te poti extinde ca existau limite de innobilari??? spune'mi tu mie cum pot castiga o lume de genu???

cand am iesit eu din trib….la nici 2 zile am plecat spre Italia…si rere si'a facut de cap,le'a luat ceva satuce celor din fostu trib,ne'am distrat…acum vedem ce va iesi aici pe speciala asta….

aia a fost,ce va urma vom vedea :)
 

DeletedUser30628

nu am zis ca voi castiga :) ne vom distra asta va fii sigur…nu mai facem noi greseala ce am facut'o pe cealalta speciala…

ne vom juca si noi asa ca noobi,macar mai vedem si noi batmani pe harta asta
 

DeletedUser30628

ii fix problema noastra ce facem :))…si nu am ajuns la final cu 3 sate…ca puteam ramane linistiti in trib,doar ca am iesit eu ca mi sa luat…

si te mai rog ceva,vezi'ti putin de oalele tale si lasa'ne pe noi sa ne distram…nu ma judeca daca nu stii cum sunt eu,ok? :)
 

DeletedUser29445

Fane :D
Ea/el (cred ca are cuc :D ), nu inteleg limba romana.
Pe sp3 am zis ca o sa cresc barbarelele alea pe care le-am luat. Ele demonstrau ca cei din MYM nu sunt indeajuns de buni ca sa ma scoata. Ca voi reusi mereu sa raman pe harta.
Nu am spus ca eu Rere Macelaru voi castiga Lumea sp3. Am zis ca o sa imi cresc barbarele si ca ma voi distra iar. :D

Dar Blondina noastra se baga si ea unde nu ii fierbe oala si uita de a ei :D
----------
Edit. Nu mai stiu cu ce cont jucai tu Frumoaso tu. Dar daca erai cel care sa chinuit 24 de ore(pe putin) sa ia un sat, insemna ca pe sp4 nu o sa iei nici un sat :D
 

DeletedUser29445

Postat în original de RRtfk
Nu postez in victima

Postat în original de Illidan Stormrage
Cred ca sunt al treilea care face un asemenea post.....
Imi pare rau ca ai pierdut atata timp scriind prostii, si ca ai irosit si timpul celorlalti care ti-au citit prostiile

Tu ai fost omul celor din M de cand a inceput serverul, ai stat frumos la caldurica, n-ai deranjat pe nimeni, ai dat cu papagalul zilnic, ca doar astea sunt atributiile unui ciripitor, nu? N-am de gand sa lungesc prea mult povestea, ca nu vreau sa-mi pierd timpul cu tine..


FAPT:

Dau intr-o seara o circulara, niste informatii referitoare la pregatirea unui atac impotriva M
30 de secunde mai tarziu, primesc de la dNs. pe skype, mesajul trimis de mine
5 secunde mai tarziu, ma uit sa vad cine a citit circulara: RRtfk, si inca 2 insi care erau pe sitter la persoane de maxima incredere
Concluzia o puteti trage si voi..

daca o sa tradati din nou:) ajungeti la final de lume tot in 3 sate

Se pare ca ai citit tot de acolo. Cred ca esti singura( hai sa te fac fetita daca tot ai nume frumos).
In ceea ce priveste Domnul Ilidan mai are de invatat multe ca sa afle un spion.
Eu am zis si am sa ti-o mai spun inca odata, iar daca nu o sa intelegi o sa ti-o bag pe dos(intelegi nu :>?).
Nu sunt spion si nici nu voi fi spion. Nu dau mesaje mai departe doar de dragul de a le da. Nu eu am fost cel care a tradat pe Sp3, au fost alti. Poate chiar ilidan a dat circulara mai departe. Din cate am inteles avea facut deja un aranjament.


Si frumoaso, "In dragoste si in razboi, totul e permis!". Cum zice si Il Fenomeno, mai bine te lasi :))
 

DeletedUser523

mai voi ati vazut cat au crescut anonimii dupa ce s-au pus pe innobilat :confused::eek::rolleyes:
 
Sus