lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser35645

Deja stirea castigarii lumii 28 se dadu acum de la ora 19, la Stirile ProTV... daca nici aia nu stiu ce spun...:eek:
 

DeletedUser

Probabil aceasta lume se va termina. A fost o lume care mi-a lasat un gust amar, o lume care s-a desfasurat mai ales prin jocurile de culise, o lume care a fost dominata de jucatori fara moralitate, fara coloana vertebrala, de oameni fara caracter. Prea multe lucruri murdare si prea multe tradari s-au intamplat in aceasta perioada.


Intotdeauna trebuie felicitat invingatorul.


In situatia de fata nu stiu daca pot felicita Lykan, avand in vedere ca au ca acoperire de harta au sub 50% fata de adversar. De asemenea nu conduc nici la ODA si nici la ODD.


Au stiut sa profite de slabiciunea unor oameni imorali si astfel vor inchide lumea. Toti am stiut setarile de la inceput, asa ca nu ii putem improsca cu noroi, au obtinut cele 20 de secrete, nu conteaza cum, acesta a fost scopul lor pe care si l-au atins prin orice mijloace. Pentru asta ii putem felicita.


Daca insa vor sa fie cu adevarat invingatori, eu as cere continuarea acestei lumi pana va exista un trib (alianta) majoritar. Probabil decizia le va apartine, repet, atat timp cat au castigat (ca e clar ca asa se va intampla) aceatsa lume pe regulie cunoscute de la inceput. Insa eu nu consider corecta aceasta inchidere a lumii de un trib care are sub 50% ca numar de sate.
 

DeletedUser

Au stiut sa profite de slabiciunea unor oameni imorali si astfel vor inchide lumea

legat de fraza asta vreau sa te intreb ceva , poate vei avea bunavointa sa imi si raspunzi :

- ce parere ai de moralitatea leonului si modul in care au rupt-o cu wolves ?
- ce parere ai despre cei / cel ce a intrat ieri dimineata cu parola pe cont la noi in trib si a mutat un secret la voi ?
- ce parere ai despre cel ce a trecut recent la voi in alianta si v-a dat parola ca sa furati ( nu sa luati prin lupta ) un secret ce nu il aveati si astfel ati facut 19 secrete ?
- ce parere ai de cel de tot cu parola daduse siter de pe un cont de la noi la mitycus ?


= cu 0 - shtaff07 astăzi la ora 18:05 Mulţumesc Citat
mitycus deblocheaza-ma la mesaje daca vrei sa-ti dau ceva ce te-ar interesa

CIRCUS - mitycus astăzi la ora 18:06 Mulţumesc Citat
deblocat

ps : setarile lumii asteia spun ca e castigata de cine detine secretele nu satele . voi detineti satele pentru ca ati avut 7 academii , ati facut fuziuni peste fuziuni si asa ati crescut . daca nu stii istoria circ o gasesti la topicul tribul anului , a scris-o playas . deci daca vom tine cele 20 secrete 14 zile o vom castiga meritat pentru ca indeplinim conditia ceruta .

inteleg suparare si frustrarea pe care o resimt unii insa v-am spus-o de N ori si ma repet : daca vreti sa acuzati pe cineva de ceva , daca vreti sa catalogati unii oameni de pe serverul asta uitati-va in gradina proprie si stii bine la ce ma refer .

ps : eu nu voi cere continuarea . as fi cerut-o daca as fi avut un adversar in stare sa isi recunoasca greselile asa cum am facut noi . cand am de-a face cu 1 care considera ca el are dreptul sa faca orice mi se face nu zic ce de lumea aia

inchei cu o dedicatie pentru voi :



[video=youtube;0UT2E7o5Gkw]http://www.youtube.com/watch?v=0UT2E7o5Gkw[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44657

deci un trib care are sub 50% ca numar de sate, tine piept la toata harta, si nu e un trib este o alianta pe care voi restu nu ati reusit s-o doborati si nici nu veti reusi pentru ca sunteti prea slabi sunteti buni doar la tastat si dat cu pareri ;)

noi nu am spart conturi ca sa furam secrete ca alti, doar am dat o sansa la uni jucatori care au vrut sa vina la noi.
 

DeletedUser

Ce se oftica mitica =)) cand a intors leon armele, era fericit, in al 9 lea cer ... cand s-ar intors roata si au luat tzapa injura ca la usa cortului =)) jalnic om, jalnic caracter.

Continua pe acelasi principiu: "Daca facem noi e totul ok, daca fac altii e " ilegal" "
 

DeletedUser

deci un trib care are sub 50% ca numar de sate, tine piept la toata harta, si nu e un trib este o alianta pe care voi restu nu ati reusit s-o doborati si nici nu veti reusi pentru ca sunteti prea slabi sunteti buni doar la tastat si dat cu pareri ;)

noi nu am spart conturi ca sa furam secrete ca alti, doar am dat o sansa la uni jucatori care au vrut sa vina la noi.

Decat sa vorbesti aiurea in tranvai fara sa cunosti situatia mai bine stai in banca ta (cu toate cu sunt aproape sigur ca esti doar un aplaudac).


Pana acum o luna si jumatate Lykan si alianta aveau ca si numar de sate cu mult peste aliana Circus-ului, iar acestia, fara modestie, au rezistat eroic mai bine de un an. In momentul in care datele problemei s-au schimbat , Lykan nu au rezistat in acelasi mod. In ceea ce priveste tastatul si datul cu pareri, cred ca daca numeri postarile membrilor Circus o sa observi ca sunt putine, scurte si la obiect.

In fine...


Deci, nyx. nu vreau sa intru intr-o controversa, daca citeai cu atentie observai ca in postarea mea am scris: "Toti am stiut setarile de la inceput, asa ca nu ii putem improsca cu noroi, au obtinut cele 20 de secrete, nu conteaza cum, acesta a fost scopul lor pe care si l-au atins prin orice mijloace. Pentru asta ii putem felicita." (citat). In acet citat am recunoscut ca, conform setarilor meritati victoria, cium zici tu, ca indepliniti conditia ceruta.


In ceea ce priveste postrea lui shtaff (sau cum ii zice), mi-am spus parerea despre el si am fost penalizat pentru ca am spus ce gandesc, asa ca ma abtin. A fost in tribul vostru foarte mult timp si stiti mai bine cat il duce capul. Nu uita ca timp de un an si jumatate a jignit Circus-ul in cel mai josnic mod.


Legat de prima parte a postarii tale, am scris in poastrea mea precedenta ca sunt dezgustat. Stii cum e vorba aceea, sa arunce primul cu piatra cel care este nevinovat. Oare voi puteti arunca cu piatra?


Ma repet, conform setarilor jocului meritati victoria ca aveti in posesie secretele.
Dar, oricat de mult vrei sa te eschivezi, moral nu este corect ca un trib care are sub 50% ca dominatie de harta sa inchida o lume.
 

DeletedUser

esti dezgustat de cine cred eu ? totusi ai acceptat situatia pentru ca iti sau va crea un avantaj . eu fiind dezgustat de cineva nu acceptam sa il am langa mine . in trecut chiar am sters contul in situatii de genul asta din motive asemanatoare .
accept ruperea aliantei cu o singura conditie : anuntarea cu minim 24 ore inainte . o rupere pe la spate n-o pot aprecia dar o pot condamna .

despre shtaf nu vreau sa discut , am postat doar pentru vedea ca stim de unde ati primit parolele . atat . shtaff si-a ales singur drumul , ii urez succes . cel putin facut-o la lumina zilei deci e cu ceva trepte peste ...

moral ? in primul rand nimic nu este moral . guvernul creste salariile si pensiile dar si impozitele deci in final acele mariri ni le suportam singuri . daca nu e moral ca noi lykanii sa castigam , este moral oare un trib sau o familie o alianta care nu a castigat niciodata un razboi notabil sa castige doar pentru ca are mai multe sate ?

noi profetule am fost tot timpul 2 triburi . 2 pentru ca setarea ne limita la 60 . nu academie ci colegi / prieteni virtuali . 2 x 60 = 120 oameni .
voi ? 7 triburi . 7x60=420 + =0 2 triburi + leon recent ... de ce e moral sa castigati voi doar pentru ca ati facut 7 triburi si fuziuni peste fuziuni ? arata-mi un razboi castigat de circ cu un trib pe masura celor invinse de noi . nu exista .

ps : noi putem arunca piatra . noi cand a fost cazul ne-am recunoscut greselile voite sau nu . + de asta nu am tradat pe nimeni . cu greseli voite sau nu , cu incalcari de reguli voite sau nu am tinut fruntea sus mereu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44657

normal ca nu e corect pentru ca nu sunteti voi cei victoriosi, dar daca erati voi nu mai spuneai asta

apropo domnu internist, acum poate iti pica si tie mai multe interne ;) vad ca iti plac tare mult satele moca si goale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici eu nu-s simpaizantu idei de a castiga lyka-ul
eu stiu cadesi conducere familiei este in tribul mare cei di lykan2 au fost cei are aufacu diferenta


totusi peste asta pot trece dar in schimbul spiritului combativ al celor din lykan 2 im doresc cu adevarat ca servarul sa ramana deschis si sa va putem umili pana la capat
din partea mea as vrea sa aveti parte de o inchidere la fel de urata ca cea de pe l24 cand satele erau la final de 2 feluri:albastre si barbare

eu ,daca lykan-ul inchide lumea voi vota mentinerea ei deschisa fiindca nu ati aratat nimic in ultima perioada care sa arata ca v-ati mai fi mentinut mult pe linia de plutire
doar lipsa nobililor a facut ca leonul sa mai existe in nordul hartii

nu pot sa uit atitudinea aroganta si sfidatoare a celor din =0 atunci cand au reusit sa recruteze o buna parte a celor din lykan3 si sa faca flancul nostru zdrente
cum radeau si ziceu ca o sa avem aceiasi soarta

au trecut luni de zile si granita aia s-a tot consolidat si ei au pierdut jucatori si sate

in memoria acelei ironii imi doresc sa mai aveti o sansa de cateva luni sau un an
cine stie poate acum cand nu o sa mai aveti nimic de pierdut poate o sa jucati mai bine

la fel cum nu pot uita cum a cedat centrul circul ,cu tot cu jucatori celor din =0 acum aproape un an fiindca nu mai aveau defensiva si pierderile din k45 le stricau statistica

singura parere de rau ,dar si bucurie este directionata catre alex
la cat a atacat si stresat inamicii si la cate sate a luat de la ei merita sa se afle in tabara castigatoare...........indiferent cat ne-am contrat eu nu l-am considerat oponent nici macar dupa ce schimbat tabara
totusi nu neg ca am si o parere de bine ca s-au strans secretele dupa ce si-a aratat adevarata fata si ca am reusit asta fara sa castigam la masa verde prin repartitia secretelor datorita servarului
 

DeletedUser36873

chimistule, iti plangi de mila nejustificat

ai uitat de OFF 1 si 2? triburi de Top 5
ai uitat de RO? loc 1 la momentul respectiv. de cand a intrat in alianta cu voi, intr-o luna a picat
ai uitat de GoT ? loc 1 si ei la momentul respectiv
si altele

toate astea v-au fost aliate in razboaiele cu noi
au avut ghinionul sa pice in prima linie iar voi sa stati la caldurica fara sa va ajutati aliatii

pana si =cu0 stau in alianta cu voi nu de dragul vostru ci de "dragul" nostru
 

DeletedUser43273

In primul rand vreau sa felicit familia Lykan pentru ca au adunat toate cele 20 de secrete.

Lumea 28 insa are un gust amar pt mine.
Nu datorita jocurilor de culise...alea au fost enorm de multe si de ambele parti...ci datorita multor alte aspecte.Nu le insir aici pt ca nu are rost.
Ma bucur ca am cunoscut virtual niste oameni calitatea I...ca pe unii ii consider prieteni desi nu ne-am vazut vreodata...Ca am avut sansa sa m,a distrez, sa rad, sa ma enervez etc si etc pe aceasta lume datorita tuturor.

respect tribului Circus si mai ales lui Myticus...un om cu un devotament extraordinar fata de tribul in care joaca si omul cu cea mai mare implicare pe triburile din cati cunosc.Nu e el perfect, e mai slobod la gura(cine nu e in anumite cazuri) dar ce a facut anul asta din Circus...jos palaria.ca si player...nota 10!

respect trib ului Leon!Au luptat si s-au zbatut enorm dupa ce au schimbat tabara.

Bravo celor din Lykan si Lykan 2 pentru ca si-au vazut de treaba...si au facut orice sa castige lumea.

SAi nu in ultimul rand...dar intentionat lasat la urma(cei din urma vor fi cei dintai)...RESPECT EGALILOR MEI.Buni...rai..asa cum sunt ei...

AI MEI CA BRAZII....CAPUL SUS!SE INCHIDE O LUME.ATAT.SPIRITUL DE "EGAL" MERGE INAINTE!!!!!
 

DeletedUser40858

nelule, hai acasa ca ai dat-o pe langa:))

mao, felicitari si voua, cu mici exceptii:) si aici ma refer stii tu... la fostii blade care raman rusinea hartii:))
 

DeletedUser

mie imi pare rau ca se inchide L28:(((, este lumea de suflet... in rest, felicitari tuturor jucatorilor!

PS: Ce ai avut Ano cu spionii aia???? ii omori acum la sf lumii??? sau erau prea batrani?
 

DeletedUser36873

confirm devotamentul lui mitycus
era on si la 4 dimineata dar si la 7

vreau sa stie ca este respectat ca a insufletit circusul
uneori enervant de mult

a fost o lume echilibrata pana la capat
si doar un secret a facut diferenta

in ultimul timp rteburile s-au precipitat, puteau lua o intorsatura de la zi la zi

ca au fost lucruri ce nu ne-au convenit este pt toata lumea

eu unul am fost sportiv de performanta
si oricat de frustrat eram in timpul meciului, finalul ma aducea cu mana pe mana adversarului, simtindu-l mai cald decat ma asteptam ca este in realitate
 

DeletedUser

sa-mi fie cu iertare dar eu nu pot respecta un om care intr-o lume virtuala imi injura familia . virtualul si realul sunt 2 chestii separate si nu trebuiesc amestecate . nu-s ca tine florin sa intorc si celalalt obraz . insa respect un 'dusman' cum e anduletz cu care cele 2-3 discutii pe care le-am avut m-au facut sa zambesc . ca asta de mai jos ( sper sa nu se supere ca o public )

Nyx. dec 09,2013 05:59
vrei secretul ala ? ti-l dau , il avem de 11 ori

Anduletz dec 09,2013 09:32
:) naaa e pre departe :D

Nyx. dec 09,2013 09:38
gasim o solutie :)

Anduletz dec 09,2013 09:40
;)

Anduletz dec 09,2013 09:51
pff nu am gasit decat 3 nobili :D si fac 24 de ore.. deci tot e departe.. :)

Nyx. dec 09,2013 09:52
iti scad eu adeziunea :))))

Anduletz dec 09,2013 10:08
:)))

Anduletz dec 09,2013 10:10
hai ca-i trimit :D daca mor nu-i stres.. :D

Nyx. dec 09,2013 10:17
:p

Anduletz dec 09,2013 10:24
:p sunt cu trupe putine.. :))

Nyx. dec 09,2013 10:34
s-a marcat , fac nobil acolo

Anduletz dec 09,2013 10:41
:) ok.. ms! ;)

Nyx. dec 09,2013 10:43
:p npc

Anduletz dec 09,2013 10:44
:D

poate risc trupele din satul si il las sa il ia cateva secunde , vedem :)
 

DeletedUser43924

Felicitari presupusilor invingatori, felicitari presuspusilor invinsi. A fost si o placere sa joc pe aceasta lume, dar si o mare dezamagire.

Sarbatori fericite
 

DeletedUser

m-am amuzat si eu cu postarile circarilor :)
adevarul e ca lycanii nu merita sa castige lumea(cred ca e prima oara cand iubitorii de interne n-au nici un cuvant de spus la inchiderea lumii)
circarii merita,ei au jucat cinstit
bravo lor,cand au pierdut sate(scuze,le-au donat din mila) nu era problema pt ca jucau lycanii murdar.cand au reusit sa-i pacaleasca pe cei din conducerea leon(vezi doamne lycanii inchideau lumea fara ei si logic si normal era ca 5-6 jucatori din lycan 1-2 sa treaca in leon si ei sa inchida lumea ca noi am dormit oricum) iar n-au fost probleme.
stim sigur:) , conducerea circ avea de gand sa-si concedieze 3/4 din trib si sa-i primeasca pe cei din leon(ce teapa ati mai luat voi leisorilor cu circarii vostri)
cand s-au vazut circarii cu sacii in caruta(aveau "teoretic" secretele,noi aveam razboi cu fostii aliati si granita mult mai mare ca a lor si 70% din atacuri se duceau pe granita leon) iar era bine
acum au jucat murdar lycanii,"jocuri de culise" si nu merita sa castige :))
offf tepes unde esti...
aveti peste 50% din harta dar cum?cat ati avut razboi direct ati fost donatori de sate si cu cateva mici exceptii s-au pierdut sate la greu pe toata granita
 
Sus