lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

fantomas21

member
Scor reacție
15
In primul rand vreau sa felicit familia Lykan pentru ca au adunat toate cele 20 de secrete.

Lumea 28 insa are un gust amar pt mine.
Nu datorita jocurilor de culise...alea au fost enorm de multe si de ambele parti...ci datorita multor alte aspecte.Nu le insir aici pt ca nu are rost.
Ma bucur ca am cunoscut virtual niste oameni calitatea I...ca pe unii ii consider prieteni desi nu ne-am vazut vreodata...Ca am avut sansa sa m,a distrez, sa rad, sa ma enervez etc si etc pe aceasta lume datorita tuturor.

respect tribului Circus si mai ales lui Myticus...un om cu un devotament extraordinar fata de tribul in care joaca si omul cu cea mai mare implicare pe triburile din cati cunosc.Nu e el perfect, e mai slobod la gura(cine nu e in anumite cazuri) dar ce a facut anul asta din Circus...jos palaria.ca si player...nota 10!

respect trib ului Leon!Au luptat si s-au zbatut enorm dupa ce au schimbat tabara.

Bravo celor din Lykan si Lykan 2 pentru ca si-au vazut de treaba...si au facut orice sa castige lumea.

SAi nu in ultimul rand...dar intentionat lasat la urma(cei din urma vor fi cei dintai)...RESPECT EGALILOR MEI.Buni...rai..asa cum sunt ei...

AI MEI CA BRAZII....CAPUL SUS!SE INCHIDE O LUME.ATAT.SPIRITUL DE "EGAL" MERGE INAINTE!!!!!

secretele le-am castigat prin munca nu prin parole noaptea la 4 ca alti,nu dau nume ca poate se simte mitica.
nu ar trebui sa ai atata respect ptr mitica ca el vroia sa inchida lumea fara voi erati exclusi din serva ca doar erati un trib de inactivi si mult inferior circului.doar ca era invers si se vedea mereu la organizate
in rest felicitari noua :D
 

DeletedUser

Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 300:08:02 » Informaţii

restul e cancan
 

DeletedUser40858

mie imi pare rau ca se inchide L28:(((, este lumea de suflet... in rest, felicitari tuturor jucatorilor!

PS: Ce ai avut Ano cu spionii aia???? ii omori acum la sf lumii??? sau erau prea batrani?

pai adormisesi si vroiam sa te trezesc:)) da s-a ofticat amunteanu. mwhahahaha
 

DeletedUser44089

secretele le-am castigat prin munca nu prin parole noaptea la 4

Nu sunt turnator , nu am sa spun cine v-a facut pe voi Lykan de un secret . descoperiti-va singuri oamenii care v-au facut-o.
Nu fiti ipocriti si nu acuzati Mitycus ca v-a furat secrete cand voi v-ati rugat de Ydnerts acum 1 luna , ca sa nu spun ca practic ati cersit 2 secrete .
Asta de ce nu le-o spuneti tuturor aici ?
Va spun eu , pt ca unii din voi sunt ipocriti si demagogi.
Deci ...

Ca sa va aduc aminte ce spuneati noua cand ati intrat ca niste lasi pe contul Terminator si ne-ati facut 1 cont disparut din CIRCUS .
"ce vina avem noi ca va impartiti parolele la toti"...sau ceva de genul.
Asta e in cazul secretul Astronomie primit de la voi .
Nu am primit nici o parola eu ci doar 1 secret in trib .


In cazul contului spion .
Colegii vostrii sunt cei care au dat parolele aiurea in loc sa vi le lasat voua "dragilor colegi " care va ridicati asa tare -n slavi cand vine vorba de unitatea Lykan .
Sa fiti sanatosi .


Acum ma intorc in trecut si sa va intreb :
Cate contestatii si tickete au fost facute la adresa voastra ca ne-ati facut probleme in aceasta privinta :
parole , conturi spion si cate si mai cate ?

zeci de tichete si reclamatii la adresa voastra . nyx. a trebuit chiar sa renunte la contul chevyx pt ca era prea patat de "murdariile " care le facea .
aliatii vostrii au fost dezgustati ca de voi ,nu de noi , au recunoscut si ne-au prezentat conturile unde actionati , sau cum ati facut cu conturile unde aveati parole .
conturi care noi intr-un final am scapat de ele .

liana intra pe contul nostru : ovvi
nyx. intra pe contul bestboy321

deci voi , sau cativa dintre voi aveti numele patate si asa o sa va tina minte lumea :

Lykan , tribul care mereu a umblat cu furtisaguri , lucruri care stiu toti de ele dar nu au putut fi dovedite in fata adminilor ca unii sa luati pedepse si mai mari .

Ce tot va dati corectii lumii 28 , mai ales acum cand pana la urma v-ati milogit in ultimul hal de Ydnerts sa sara cu voi in barca sau a venit la voi fiind cel mai mare tradator care a existat pe lumea 28 .

din 2 variante tre sa fie 1 adevarata.

Deci nu ati castigat ultimile secrete si nu aveati cum sa le castigati nici daca revenea Stalin cu ultimul tip de tanc sovietic .
V-ati milogit din pozitia in genunchi la : Silviu74 si Ydnerts
Unul din cei 2 a cedat sau a acceptat oferta .

Bravo lui .
Intrebati pe Ydnerts daca l-am cautat sa-l jignesc ( in afara de un mesaj ironic pe Skype )
Intrebati sa vedeti daca am injurat pe Forum pe el sau familia Lykan.

Asta e , un joc . nu am putut fi mai vicleni ca cei care au organizat toata chestia asta .
Nu am pierdut sate , nu am pierdut jucatori , nu suntem codasii lumii , nu am fost nr 1 si am cazut pe alte locuri
suntem acolo unde am fost mereu , pe locul 1

Asa cu sate pierdute la voi sau la altii . E un joc de razboi si e normal sa mai si pierzi .
Nu suntem in regres in ultimul jumatate de an decat fata de Lykan cu cateva sute de sate ,
Nu am pierdut razboiul cu nici un Lykan . am avut doar sate pierdute .
Nu va mai laudati ca ati castigat razboaie cu triburi mai mici la acea vreme cand erati pe locul 4 .
Nu ati castigat razboiul cel mai important : impotriva noastra .
Nu mai fiti ipocriti sa ne acuzati ca suntem formati din 7 academii pt ca asta faceti voi acum :
ati adunat de prin wolves toate muraturile in speranta sa ne opriti pe noi .
acum ii dati afara sa faceti loc pt colegii din Lykan2 .
Nu ne intereseaza mutarile atata vreme cat nu aratati cu degetul spre noi .
Nu aveti habar de strategie pt ca daca stiati ceva va dadeati seama ca toate fuziunile au fost facute cu cap:
decat sa consumi trupe si sa mergi la un razboi costisitor mai bine faci o Alianta si ii asimilezi dupa .
Deci cand unii de la voi o sa inteleaga asta o sa apara Triburile .4 .


In ce ma priveste pe mine si toate acuzele ca sunt mitocan sau needucat sau caracter ...nu stiu cum m-ati mai caracterizat .
Sa zicem ca asa o fi si imi asum toate relele din CIRCUS asupra mea .
Insa daca ai mei colegi nu le comvenea de mine si de tot ce fac eu nu erau datori sa ma suporte si sa ma accepte .
Asa ca ciocul mic in privinta mea pt ca nu ma cunoasteti deloc sau chiar tu mai nyx. ule
Nu mai caracterizati voi oamenii pt ca nu aveti nici un drept .
Iar in ce priveste meseria mea sau ce practic eu ...iarasi habar nu aveti sau nici un drept sa comentati .
Sunteti niste oameni marunti care aruncati cu noroi in oameni doar pt faptul ca nu va dau atentie si sunt mai presus de voi .
Asa a fost mereu : ce unii nu inteleg fac orice ca sa l discrediteze .

Iar timpul meu pe jocul acesta : poate sunt holtei si nu am obligatii familiale , poate sufar de o boala incurabila si nu ma pot deplasa , poate sunt ultimii mei ani din viata si vreau sa i petrec asa , poate ...ale zeci de diferite motive carora unora din voi nu le da dreptul sa comentati despre asta .


Iar la final .
Aveti 20 de secrete ? Sa fiti sanatosi
Le -ati castigat de la noi ? Nu , le-ati primit moka de la unu care si-a tradat proprii colegi .
Sa mai spun cum te caracteriza respectivul , mai nyx. ule ? :))
Nu are rost .
Spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti .


Nyx. - Liana- Gabyolteanu- Ydnerts .

Mitycus-Necromana- Profetul X - Lupul Vegetarian


vezi putin diferenta ?
daca nu ...nici nu ma chinui sa ti explic , esti prea incuiat la varsta ta .


Tribul CIRCUS in final va arunca manusa :
Daca sunteti asa buni si tari precum va dati ,sunteti asteptati pe harta dupa ce va incasati premiile sa ne razboim in metoda clasica : "in the end can be only one"
Adica sa ramana in picioare doar cel mai puternic.

Sau puteti sa optati pt varianta in care va dati stergere toti din Lykan ca niste lasi ce sunteti .
In curand avem sondajul de opinii asa ca va asteptam acolo .


ps: recent sunt castigator de lume . lumea29 . da, e posibil si asa ceva . nu top 10 dar in primi 15 am fost . datorita faptului ca am avut aici niste colegi de ajutat .
asa ca eu stiu cum e sa castigi o lume doar pe harta si fara jocuri de culise ,
voi stiti ???
 

DeletedUser

ma uit la voi circus si leon si ma gandesc la ce reactie ati avut acum 2 luni , una pe care si geoana a avut-o : mihaela dragostea mea am castigat . si a venit basescu si i-a dat o palma dupa ceafa de i-a zburat palaria la 5 metri .
restul e cancan

Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 287:50:12 » Informaţii

ps : altii au castigat lumi cand tu nu stiai nici ce inseamna inchiderea unei lumi .

noi nu am furat secrete asa cum ati furat voi astronomia
noi nu am stat ca tine cu ochii pe ceas si cu cerere de siter de la bonilli
noi doar am profitat de oportunitati asa cum ati profitat si voi de leon

in concluzie : si hotii fiind tot ati pierdut lumea asta . si punctangii ati ramas si in ultima clipa .

ps : oare vei vota si de pe mitica si de pe trusthead sau nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci nu ati castigat ultimile secrete si nu aveati cum sa le castigati nici daca revenea Stalin cu ultimul tip de tanc sovietic .
V-ati milogit din pozitia in genunchi la : Silviu74 si Ydnerts
Unul din cei 2 a cedat sau a acceptat oferta .

asta a fost criminala
el s-a milogit la valea-regilor,dntsoldier10 si brasero(din pacate secretele nu erau la ei asa ca ai facut bataturi la genunchi degeaba)
imi place de tine ca ai considerat milogeala si nu negociere sau compromis cu ydnerts(fost aliat si jucator care mereu a fost impotriva voastra) dar noua relatie circ-leon asta nu-i milogeala(e relatie :) leon e varanul si circ e mircea badea,cu urme de ciocolata la gurita)
cred ca e preferabil sa taci,macar pleci cu fruntea sus si nu te faci de cacao la sfarsit
ai incercat sa intorci tu harta dar n-a mers,si daca-ti reuseau magariile si de dovedeau cu folos toate pupaturile aplicate leonului tot nu era nici o problema(terminai tu lumea dar n-a fost sa fie)
 

DeletedUser36873

MITICA, ESTI TARE MINCINOS

pe langa mincinos, ai si caracter mic

cum poti acuza pe cineva ca face ce faci chiar tu de 2 ori mai mult?

dar ce mai conteaza, caracrterele mici au ales caracterele mici

ydnerts cand a venit la noi nu a venit cu parolele celor din LEON
ci pur si simplu a ales valoarea
 

DeletedUser

florin , fiecare om are limitele lui . unii nu si le pot depasi si arata zi de zi cat de joase le au si ma refer la 'mircea geoana' al triburilor si la cativa din acolotii lui .

au incercat sa dea lykan jos prin orice metoda . prin jocul uzual , prin cumpararea de conturi , prin furtul secretelor cu parola ce o avea shtaff07 zmeul zmeilor , prin furtul contului lui bonilli si nu au reusit nimic .

acu' ma intreb de ce sa continui jocul , am ceva de dovedit unui hot ? nu am nimic .
ati avut parole la noi in trib . ati avut spioni la noi in trib . ati incercat sa cumparati conturi la noi in trib . asemenea si noi exceptie cumpararea de conturi . NOI NU AM FURAT SECRETE CA VOI . noi nu am planuit sa ne eliminam aliatii ca sa castigam singuri ( =0 ) . noi ne-am invitat fostii aliati in trib . e no-one si va veni si liana ( se va oftica rau valea regilor :p ) .

Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 277:46:24

locul 2 ramane locul 2 . locul 2 e al invinsilor .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36873

florine, eu cred ca mitica te indrageste tare

a ales el sa ramana pe lumea asta de dragul tau, sunt sigur
 

DeletedUser

eu pe fiecare lume am reusit sa imi atrag simpatizanti ca asta :)
simpatia nu e reciproca florin , mie imi plac femeile nu ...

uite mi-a venit o idee , sa ii oferim lui mitica geoana un loc in trib ca sa ii treaca supararea . eu oricum am sa las locul meu altui coleg , de ce nu i l-as lasa lui ? esti de acord ?
 

DeletedUser

n-o lua in serios , cand va lua masa de craciun isi va aminti ca a pierdut . sunt alti lykani care merita asta , ei il vor avea .
 

DeletedUser

Ce de discutii!

Voi atata minte aveti incat sa va imaginati ca la masa de Craciun cineva se va gandi la Triburi?

Da, stiam de la bun inceput care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca un trib ca sa castige lumea, deci, o va castiga cine are cele 20 de secrete!

Felicitari celor care au reusit sa faca asta!

In alta ordine de idei, il felicit pe Adi care a dat dovada de un moral extraordinar, de o exceptionala calitate, aceea de a sti sa isi motiveze oamenii, de a fi atent la tot si la toate, de a se dedica jocului, asa cum ar trebui sa faca orice conducator! Un model!

Felicitari Egalilor si Leonului pentru curaj si verticalitate!

Ca la Oscaruri, toti ati avut o particica de "felicitare"!
 

DeletedUser36873

leonul avea verticalitate daca isi anunta intentiile si juca pe fata. dar leonul si-a atacat aliatul noaptea. despre ce verticalitate vorbesti?

ma pune pe ganduri si la verticalitatea ta, apreciind cele amintite mai sus ca verticalitate
 

liana

member
Scor reacție
35
Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 335:42:41 » Informaţii

Atat de multe ar fii de amintit aici :D

S.ar putea scrie pagini intregi despre intrigile acestei lumi...
Despre inamici,si aliati.Despre loialitate si tradare.

Despre cum,intr.o lume stramba,iata,uneori ce e drept sa se intample,se si intampla.
Despre Circ,care a castigat multe pe harta,manipulandu.i pe altii..si care in final,se pregatea sa se descotoroseasca de ultimul aliat fidel, = cu 0 ;)
Despre Leon,care a ales drumul tradarii(aud mai nou ca aia se numeste verticalitate)...Doamne Doamne nu doarme :)
Despre Egali,care merita mai mult respect decat orice alt inamic.
Despre Lykan,care a mers fidel alaturi de aliati,si si.a periclitat insasi castigarea lumii,in numele onoarei si a bunului simt...
Nu stiu alta lume in care sa se intample asa ceva.Drept pt care ma bucur ca am crezut in ei,si am fost alaturi de ei.Semper fidelis.
Fata de ei,
m.am simtit rusinata pt toate renuntarile,abandonurile,si pt ca au dus acest razboi singuri.
Au meritat mai mult decat oricine sa castige aceasta lume,si faptul ca o si castiga,e dovada faptului ca uneori...Doamne Doamne nu doarme :)


Cat despre Liana si wolves
Imi permit o doza mare de orgoliu aici,si.mi permit sa spun doar atat....

Nu te pune cu o femeie,cand vrea ceva ;)

Fata de aliati ne.am revansat :)
iar dusmanilor...v-am tras.o cu majuscule!
 

DeletedUser

am plecat de jos si am ajuns sus dupa 2 ani de 'munca' .

wolves , leon ... daca maine s-ar repeta istoria noi lykan am proceda la fel cum am procedat . preferam sa riscam tot decat sa fim asemuiti cu un trib si cu niste oameni care au pus una dintre cele mai mari pete ce se pot pune pe acest joc .
leon vertical ? un trib sau un om vertical are curaj sa spuna si sa actioneze fata in fata nu cu pregatiri prealabile si cu atacuri in miez de noapte . un trib vertical condus de niste oameni verticali are curaj sa anunte cu 24 ore inainte minim ruperea aliantei . un trib las cu oameni lasi ataca in miez de noapte pe la spate asa cum se reped cainii pe strada sa te muste de picior . un om care a ales sa faca ceea ce e corect e injurat iar altii care-s niste oameni de evitat atat in real cat si in virtual sunt apreciati . astea sunt valorile pe care le are socoetatea noastra , manelistii becalistii si cei ce fac cele mai mari ticalosii in tara asta sunt admirati iar altii sunt blamati .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42309

Buna ( o i-au ca la o prezentare ) , ma numesc Marius locuiesc in TARGU-MURES și sunt cel mai mare trădător de pe lumea 28 care a existat vreodată sa nu se înțeleagă greșit din comentari , răspund dupa caracterizarea făcută asupra mea !

Revin cu un text mesaj care ma surprins , din câte am înțeles acel mesaj fiind ironic .. Urâtă ironie : ne-ai tras-o ungure :)))

Ca fapt divers nu sunt ungur si nu voi da Explicații tot ce e posibil este accentul din zona unde stau ...

Dacă tot deschidem un subiect atunci înseamnă că , chiar vrem sa spunem acest lucru:
Il continui eu acel subiect : Ști cum te numea ydnerts? , nyx : Uscatu , uscat si toate derivatele au început de la mine , eu ti-am dat porecla asta ! , pentru mai multe detali poți să iei legătura cu cel ce a deschis acest subiect , i-am zis si Lianei , i-am zis si la nyx , îți zic si ți-e mie nu imi stâ in caracter sa pomenesc sau sa zic si nici nu voi zice , niciodată ceva ce discut in particular cu x sau y ...

Știu și eu multe , detali personale ale tale si problemele tale , dar din respect si omenie niciodată nu voi încerca sa te injosesc sau sa scriu ceva de care sa te superi , retine Niciodată !

Măi realizați , odată lumea este pe sfârșite , nu are rost sa vă mai certați si tachinați , exista un singur GUNOI eu ydnerts , da ? Pe el trebuie sa va descărcați , nu are rost sa va mai atacați intre voi și sa va certați care e mai bun sau care a greșit mai mult , ca astea sunt cele mai mici probleme , daca vreți vreodată sa înjurați sau sa vă descărcați pe mine sa mă anunțați , fără sa scot o vorba decăt da si nu , vă voi asculta .... astea fiind zise eu zic să încercăți sa duceți o discuție amicală toți , nu dușmănie ...

Încă un lucru ma bucur , de toți cu care am colaborat dusmani sau aliați , am un respect aparte pentru fiecare , mai ales de cei cu care mi-am pierdut Nopțile ... Sau alte ore , chiar si o nuntă si multe altele , dar Țineți minte nu este o mândrie , dar:

Eu oriunde am jucat mi-am facut datoria și mai mult ca sigur sa vazut si simțit implicarea mea pe acest joc , poate sunt putini care au investit atâta timp cat am investit eu .

Cât despre cele întâmplate imi asum toată decizia făcută si accept toate injuriile si toate proverbele urate existente ...

Și celor care au avut o oarecare colaborare cu mine la fel nu pot decât sa imi cer scuze in fața voastră si accept , atacurile pe mine si innobilarea mea , aveți liber să ma atacați si innobilați din atâta ură pe care sunt sigur că mi-o Purtați ...

Încă un lucru sa specific , a fost alegerea mea si lykan va inchide lumea la expirarea orelor , deci nu au fost rugăminți sau alte , și da accept orice caracterizare !

Să fac și o lămurire Shtaff (alex) nu mi-a dezvăluit nimic și nici nu am cerut niciodată asta , nici nu a fost cârtița mea sau altele pur si simplu eram amici pe vremea cand eram aliați si cu el imi petreceam Nopțile ... Pe joc au fost si momente mai rare cand i-am stat sitter dar ,atâta tot nimic mai mult !

Aveți acum liber sa ma injosiți cred ca nu voi mai reveni cu alt comentariu .

Succes , tuturora in tot ceea ce veți face si Sărbători Fericite ! Și un an de 2014 mult mai bogat !

Totul e istorie , nu mai are rost sa va certați intre voi !

Bafta tuturora ,

Si la fel si staff-ului triburile , toate cele bune !
 
Ultima editare de un moderator:
Sus