lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser36873

bun venit in clubul tradatoriilor:)))

Cat despre acuzele care mi se aduc...sa va zic o poveste din biblie(nu sunt crestin).."Atunci cand Isus a vazut ca taranii vor sa o omoare pe Maria Magdalena cu pietre,el le-a spus asa: Sa arunce primul cel fara de pacat!"
Asa si in cazul meu...sa arunce cu acuze cel fara de pacat....Eu stiu multe si puteam face multe dar am zis ca pentru unii nu merita sa stric de tot lumea 28.
Dupa ce m-ati numit omul lui Marius,culmea tocmai pe el l-ati luat in trib,felicitari:))
Hai sa nu o lungesc....e bine sa revin dupa vacanta de 2 saptamani:))

alex, cine te-a facut tradator nu s-a inselat.
si eu te fac tradator, nu din prisma alegerii tale de a trece in =cu0, dragoste cu sila nu functioneaza.

ci ca ai dat mai departe ceva ce nu iti apartine
 

DeletedUser43621

parolele din cate stiu eu nu se impart in stanga si dreapta...chiar voi ati zis intr-un timp...

si secretele alea 2 eu le-am luat...daca nu luam eu republicalismul nu ati fi primit unul moka de la admini
 

DeletedUser

relax , nu-i problema



iti multumim ( eu 1 cel putin ) pentru tot ce ai facut pentru noi , daca nu erai tu poate nu se ajungea inca aici : Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 188:14:39
dar ceea ce ai facut tu cu parola pe acel cont ne-a facut sa ne grabim ;)
iti multumesc dar nu te pot respecta , cine isi ataca fostii colegi nu e demn de respect .
o zi buna alex
 

DeletedUser36873

cine isi ataca fostii colegi nu e demn de respect .
o zi buna alex

in sensul ca tu ai inceput sa ataci, alex
s-a dat o circulara ca sa nu fii atacat, dar de cand ai luat tu satul de la bonilii a ramas la alegerea fiecaruia

in alta ordine de idei, faci pe mironosita
te bateai cu pumnul in piept ca orice s-ar intampla tu nu esti tradator
apoi ca nu tu ai dat parolele celor din circus

ai caracter mic, alex

ai fost conducator in lykan2
acum esti ceea ce esti
 

DeletedUser43621

nu are rost sa mai zic nimic ca voi tot pe a voastra o tineti...e ca si cum as vorbi singur...
 

DeletedUser

nu tin cu nimeni, sunt doar curioasa ce sate mai raman pe harta sa stiu pe unde ma ascund de fantomiiiiica:)
 

DeletedUser

Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 140:29:33 » Informaţii

In continuare CIRC dovedeste ca nu e in stare sa ia 2 secrete amarate =)) si ei mai vor sa castige lumea =)).
 

DeletedUser43621

@playas ai zis ca eu am inceput sa atac colegii prima data...dar daca unii din voi va aduceti aminte ca am trimis un raport in tot tribul(|Lykan2) cu un atac de la dark dragon...si l-am redenumit "deci voi incepeti"
 

DeletedUser

E trist rau situatia, au locul 1 si nu sunt in stare sa stranga 20 de secrete =)) si mai jalnic.
 

DeletedUser

Orice om normal la cap a votat inchiderea .... frustratii care nu vor sa accepte faptul ca au pierdut vor sa continue, ca sa se lupte cu barbarii :)).
 

DeletedUser44089

Azi unii au tinut sa demonstreze ca au caracterul de neschimbat chiar daca sarbatorile ne bat la usa .
Cei din Lykan au tinut sa ne arate si sa ne demonstreze ca vor face orice ca sa nu si dezminta renumele .

Daca am invatat ceva despre ei este faptul ca :

"Nu minti , nu fura , nu inseala ....celor din Lykan nu le place concurenta"


Inca o data si-a dat in petec "maretul conducator" Nyx. alias chevyx ...
care momentan este incuiat .
Ce scuza mai ai maestre de data asta ?

Iar ca nu se intample ceva si sa fie singurul din Lykan prins cu "ocaua mica " si colegul sau gabyolteanu a fost pedepsit .

Deci cu toate eforturile zadarnice ale intregului trib te ai inecat la ...mal .
Trist cand stii ca mai aveai 41 de ore si puteai sa ti vezi numele pe locul 1 .
Din fericire pt noi nu ai avut decat cateva zile sa te bucuri de putin iz de locul 1 .

Apropo: cand am atacat heliana unii jucatori de la voi , chiar si tu , tineati sprijinul acasa in loc sa va ajutati colega ...rusine ...
de 10 0000 X RUSINE !
iar ieri si alaltaieri colegul tau Nyx. ( exact cum am banuit ) a preferat sa se blindeze pe cateva sate in marea albastra decat sa te sprijine pe tine cel mai atacat in aceasta perioada .
Cu toate unitatea aia care va bateti in piept de fapt s-a vazut ca sunteti orice numai uniti nu .
Nyx a fost asa de egoist si orgolios incat a preferat sa si blindeze niste amarate de sate in loc sa ti trimita tie sprijin .
Asa "colegialitate " sa tot fie in Lykan ...felicitari :))

Adevarat mai este si faptul ca o sa castigati lumea ...exact cum ati jucat , manevre si jocuri de culise .
Nu pe harta ...nu ...niciodata nu mai aveati cum sa castigati pe harta .
Ati reusit sa faceti ce stiti voi mai bine ... manevre
"lupul isi schimba parul , dar naravul ...ba



ps: astept acum reactiile aplaudacilor care o sa ma faca pe mine in fel si chip .
e normal ca fiecare sa-si apere liderii .
insa ma bucur ca nu sunt atacati colegii mei din tribul care este pe locul 1 .

Sarbatori Fericite ! stimati dusmani .
 
Sus