Spam L38!

DeletedUser44048

Tu din ce negura a noptii luminata de bezna ignorantei ai mai aparut ma?
Wow... se pare ca unii au invatat ceva de la Robotzi... (CreativeMonkeyz) .
Noapte luminata de bezna? Deunde ai scos asta?
Cobori in jos... urci in sus... uite altele poate ti se par amuzante...
Si faza cu Nu Calcati Iarba. Fumati-o! ... frate pe bune... toti fumam asta nu inseamna ca trebuie sa aratam la toata lumea... dar ce sa faci asa sunt cocalarii , nu?
 

DeletedUser13059

eu is ala ce va voi da fum la toti pe lumea asta asa ca nu va mai laudati aiurea ca la primul sat sunteti toti zmei si zei dar dupa al 2 sat sunteti vai de mama vostra cine va invatat sa jucati triburile ca nu aveti nimic cu acest joc bagati pp sa fiti si voi locul 20 macar pana apar nobili

esti genu de persoana la care ii doresc sa aibe copii ce sa ii fie frati .. asta asa ca sunt politicos astazi
 

DeletedUser44410

demy nu spune prostii mereu, ci doar cand deschizi gura.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
 

DeletedUser

esti genu de persoana la care ii doresc sa aibe copii ce sa ii fie frati .. asta asa ca sunt politicos astazi

sincer nu te inteleg ce vrei sa zici cred ca iti place sa faci spam ca de jucat nu cred ca sti
iar daca vreau sa am copii o sa am daca nu traiesc intre femei si bautura cea ce nu poti face tu ca nu prea mai poti
 

DeletedUser13059

eu sunt doar pe forum , de jucat nu ... mereu ajung ferma , cel mai mult am avut 3 sate si alea de 100 pct fiecare , asta pentru ca eram aliati cu toata harta si nu am fost atacat
 

DeletedUser44410

Atentie Consumul Excesiv De Alcool Tutun Si Femei dauneaza grav Sterilitatii..
Directiva Consiliuliului De Administratie a romanului fericit.ro

Semnat : Cocalar de Romania!
 

DeletedUser44048

Nu are rost sa ma pun la mintea ta... se vede ca orice ti-as zice tu tot incerci sa te scoti... Trist...
 

DeletedUser44398

Ioi ma, Cocalare, ai dat internet?

Se pare ca discutiile au degenerat, mai ales prezenta lui Barecau aici..

Data viitoare poate iei si tu sat de peste 90 puncte, si eventual, nu iei barbar. poate poate.
 

DeletedUser

100p chiar, apropo nu stiai ca daca inobilezi primul sat de pe server esti considerat jucator?

Cat despre Cocalar, n-am ce spune poate sa se ia de mana cu Barecau. :)
 

DeletedUser15860

aveam putin chef de spam in seara asta, dar am citit ultimile posturi si mi-a trecut:))
 

DeletedUser42349

Excesiv, sentimentul e reciproc , vroiam sa ma laud cu cat am farmat, sa vad daca e cat de cat bine pentru ziua de ieri :D , voi cat a-ti farmat ?
 

DeletedUser42349

Salut q , s-au plictisit oamenii.. nu se ajung pe harta si se iau la harţă ....
 

DeletedUser42349

Nu invat maine . Ai un fix prietene , vezi ca nu imi bat capul cu tine si tot insisti ... Noapte buna !
 
Sus