Spam L38!

DeletedUser

frodo aka kenji e cel mai bun jucator de pe ro :))) nu ai auzit de el?

1 te gandesti la desene animate sau te uiti si acum ca copii de 2 ani
2 mai dute si la munca ca te plangi pe skype ca nu ai bani de trecut drumu si vii pe extern sa cauti niste bani sati cumperi si tu o pereche de adidasi de la piata din aia din made china ca doar de aia poti sati permiti
3 mai vedeti de viata ta ca triburile tia luat mintile pt ca nu reusesti sa faci nimik
 

DeletedUser

Scrie corect!!!!!!!

Nu inteleg nimic :))))))) cum sa fi asa?
Stiu, tu joci la viteza nu ca si noi, prea bun prea ca la tara!!!! =))))

1.4
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15860

Wayne, vezi ca acolo se scrie fii nu "fi" daca tot te iei de el ca nu stie sa scrie, ceea ce nu contest.

Pe la voi cum merge farmu' ca in K53 e mai rau ca in judetul Buzau, nu mai sunt provizii deloc:))
 

DeletedUser

Wayne, vezi ca acolo se scrie fii nu "fi" daca tot te iei de el ca nu stie sa scrie, ceea ce nu contest.

Pe la voi cum merge farmu' ca in K53 e mai rau ca in judetul Buzau, nu mai sunt provizii deloc:))

Frate, vezi la kenji cat ai de corectat! =)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser15860

La el dupa ce m-au durut urechile cand a scris "ca copii", cand am vazut si "dute" deja am renuntat sa mai citesc. La tine e o greseala minora, dar daca tot te luai de el, nu a dat bine:p
 

DeletedUser42770

Postat în original de freddo Vezi post
dute si mai invata sa joci ca esti varza rau te lauzi degiaba pe speciala cand era vorba de atacat din 15 sate ce trebuia sa ei luai doar 1 si acum te dai un mare jucator

Asta e pe Indiana sau pe Araba ? :))
eXcesiv respecte :)
Wayny ce faci mai pe ce K esti ?
 

DeletedUser

:). Nu e nimic.. orice ce pierdere are un scop. ..poti da inceput nou ca mine :))))))
 
Scor reacție
209
M-am dus sa-mi cumpar o patura electrica si am uitat ca mai trebuie sa ma si intorc. Important e ca am gasit patura :).

Pentru clatite negociez cu Andreea sa ne faca la toti :D.
 

DeletedUser

M-am dus sa-mi cumpar o patura electrica si am uitat ca mai trebuie sa ma si intorc. Important e ca am gasit patura :).

Pentru clatite negociez cu Andreea sa ne faca la toti :D.

Drace, mergi repede la americani ca au niste oferte misto in targ. eu nu mai am resurse si nici negustori :D
 

DeletedUser15860

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.

Cred că un "bună seara" era mai indicat..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus