Spam L38!

DeletedUser

Frate, vezi la kenji cat ai de corectat! =)))))))))))))))))))))))))))
cat il visezi tu noptea pe kenji ai ajuns sa crezi ca orce persoana ce te critica e el
vezi ca ma confuzi si inca o data invata sa joci in loc sa visezi cu ochi deschisi si dute a munca in loc sa te plangi pe skype sa te ajute lumea cu pp sa poti juca si tu
si uitate ca ma semnez cu traisca iarba si berea in care nici barecau sau kenji nu uitiliseaza aceste lucruri , asa ca taci din gura ca vorbeste lucruri pe care nici tu nu le sti simnificatu
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: La Revedere!
Prescurtare: CIUS

Cel mai bun trib!

Diplomat: Barecau

Aviz ca nu mai are banii de pp.... deci, nu mai e in top! hahahahahaha
 

DeletedUser

Femeia de serviciu a facut curat?!! Bine dreacu ca nu m-am bagat .Asa de mult imi plac mie certurile dar nu m-am bagat dintrun singur motiv: RADIEZ DE BUCURIE . Cand ma intalnesc cu romani prin State ,asa ne salutam : Cate pp-uri ai tranzactionat azi mah la bursa de pe wall street?! :D
 

DeletedUser42654

Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Jefuieşte în total 10.000 resurse.
Nivelul următor: Acaparează 1.000.000 resurse!
190.555 / 1.000.000
 

DeletedUser

Femeia de serviciu a facut curat?!! Bine dreacu ca nu m-am bagat .Asa de mult imi plac mie certurile dar nu m-am bagat dintrun singur motiv: RADIEZ DE BUCURIE . Cand ma intalnesc cu romani prin State ,asa ne salutam : Cate pp-uri ai tranzactionat azi mah la bursa de pe wall street?! :D

Barecau, e magnat in pp-uri... ce zici gicule?
 

DeletedUser

Ce sa zic?! Nu-i intrece pe americani.Aia-s oameni de afaceri.Barecau este doar un baiat de aprozar :D
 

DeletedUser

Barecau Aprozaristul!!!! Cultivator de varza ,ceapa,patlagele si castraveciori.Nu domne, nu se pune cu partenerii mei de afaceri de peste Oecan .
 

DeletedUser44410

Barecau in sus Barecau in jos... pot sa stiu si eu ce puii mei tot il mancati atat de fund? Fratilor daca omu v-a dat clasa asa in sictir e problema lui ce face cu banii... Nu vad unde ar fi problema voastra ca a bagat el N mii de pp-uri pe joc... Asta e jos Palaria poate a vrut si el sa se distreze cu nubi ca voi care tot comentati atat. Mai nou domnle toti stim juca triburile.. Ce sa zic! Numai experti avem in romanica asta... De aia cred ca stam si asa bine la toate capitolele fie ele economice sau sociale.. Toti sunt peocupati de capra vecinului!
 

DeletedUser20120

Jefuitor (Bronz - Nivel 2)

Jefuieşte în total 10.000 resurse.

Nivelul următor: Acaparează 1.000.000 resurse!
283.015 / 1.000.000
 

DeletedUser

Barecau in sus Barecau in jos... pot sa stiu si eu ce puii mei tot il mancati atat de fund? Fratilor daca omu v-a dat clasa asa in sictir e problema lui ce face cu banii... Nu vad unde ar fi problema voastra ca a bagat el N mii de pp-uri pe joc... Asta e jos Palaria poate a vrut si el sa se distreze cu nubi ca voi care tot comentati atat. Mai nou domnle toti stim juca triburile.. Ce sa zic! Numai experti avem in romanica asta... De aia cred ca stam si asa bine la toate capitolele fie ele economice sau sociale.. Toti sunt peocupati de capra vecinului!
Daca a bagat ejde mii de pp-uri asta inseamna ca este in topul celor mai buni jucatori de la inceputul veacurilor si pana acum?! Gresit. Orice agarici cu bani in ziua de azi se crede Mihai Viteazul. Eu sincer as vrea sa vad o lume fara facilitati ,in care sa se cearna cei mai buni jucatori.Aud pe toate lumile vorbindu-se despre TOP10 jucatori,triburi si etc . Chiar as vrea sa-i vad pe-aia 10 ,cei mai the best dupa serverul romanesc. Dar fara premium si alte magarii .Imi amintesc vorbele lui murron ( nu mai retin exact in ce topic) cand spunea ca jocul asta nu mai este de multa vreme ceea ce a fost. Premium, fel si fel de scripturi,magarii,etc. Daca vreodata( sa zicem ca prin absurd) se deschide o lume a campionilor,fara nicio facilitate, oare cati din cei care investesc in premium ar avea curaj sa joace ?!!! Nu e vorba aici doar de Barecau.El este doar un exemplu de prefectiune cumparata. Unul ca Barecau ,fara premium ajunge ca Prefectul de Buzau...hahaha
Pe mine nu ma deranjeaza si nu ma intereseaza cati bani baga Barecau sau altii in joc.E treaba lor .Sa plateasca daca vor sa fie in TOP.Am vazut cum se distreaza Barecau.Daca mai si plateste pt distractia asta ,inseamna ca e monumental ....hahaha

http://www.trilulilu.ro/muzica-manele/barecau-show
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Lumi fara Ppuri rar sa vezi, echipa triburile tre sa castige ceva dupa noi, ce profit are o lume fara premium? cost mare profit 0 gandestete si tu, crezi ca este important ce vrem noi? profiturile sunt cele ce conteaza,
cat despre c spui tu cu ppurile eu zic ca bati campii, daca ai skill poti juca si fara ppuri si sa ajungi in timp pe primul loc, stiu destule persoane care erau in top la 200 sate fara premium,
atata timp cat nu se pot cumpara trupe sau nobili acele ppuri nu ofera o asa mare imbunatatire si doar un mic impuls, fara skill tot degeaba, poti avea 100 sate si sa te faca unu cu 30 sate, totul e sa ai putin creier,
eu zic sa nu mai suferim ca nu castigam nimic si sa aratam pe harta celor ce se bat cu pumnii in piept cum se joaca,
 

DeletedUser

Eu totusi,zic mersi ca sunt si de-astia care cumpara.Altfel nu as mai face eu afaceri in stil american :D
 
Sus