Discutii libere L37 !

DeletedUser

In general intemeietorii , conducatorii ( nu ma refer la cei de duzina care apar si dispar ) sunt conducatori care se implica activ in conducerea triburilor pe orice lume care activeaza , ma intreb ce resort ii face sa actioneze asa avand in vedere ca asta implica o multime de timp si nervi mancati .
 

DeletedUser11867

As dori si eu adresa de e-mail din Germania pentru a raporta abuzuri ale echipei inno games romania, pentru ca vad ca cei de la suport refuza sa imi dea adresa. Sau e interzis sa intreb acest lucru si voi lua ban ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
La ce nume avea tribul sa ziceti mersi ca nu v-am dat direct disband.
Asa cum ai/ati pus numele la trib, tot asa poti cauta si adresa inno, este un site oficial, unde exista ( printre altele ) si adresele inno, trebuie doar sa cautam.

Ah, sa nu va aud ca aveati numele de la inceput si bla bla, o infractiune este sanctionata cand este constatata.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Când aveţi timp de o mică pauză, vă aşteptăm cu o eventuală participare la concursul Ziua lui Valentin!. Rămânem o comunitate, indiferent de cum ne "hărţuim" pe harta jocului.

O seară faină,
Q
 

DeletedUser43170

Raka care era infractiunea ? Numele tribului inainte sa il schimbe in numele "So Much Faina Alba De Grau"
 

DeletedUser22959

cica raka ???? lol man esti penibil zi la om pe nume nu alinta aici !!! crezi ca iti arunca un os? :))) omg
 

DeletedUser39940

admini sunt rugati sa actualizeze harta tdn face parte din familia fainosilor.
 

DeletedUser40036

nu cred ca adminii se ocupa de harti...la harta avansata scrie sa il contactati pe tullio25 pentru modificari in familiile de triburi:confused:
 

DeletedUser39940

nu,mai degraba,zic eu,ca incep mutarile spre "jocul de mijloc":)
 
Sus