Triburile 8.19 - discuții

DeletedUser

o problema cu acest update ( reala nu inchipuita ) : Prietenii dvs. vor fi automat incluși în grupul "Prieteni" la nivel de harta
prietenii mei fac greva si refuza sa fie colorati pe harta ( sub harta unde sunt explicatiile pentru diverse marcaje apare grupa prieteni dar pe harta nu este colorata ; satele marcate cu sageata sunt satele prietenilor mei : l37 )

2nv9sgi.jpg
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Jucatorii din acelasi trib au ramas cu albastru (aceeasi situatie si pentru PNA/aliati - fiecare cu propria culoare). Daca adaugi pe cineva dintr-un trib diferit, o sa se coloreze corespunzator
 
Ultima editare:

DeletedUser

terminati fratilor cu milogeala .
pe firefox se misca bine jocul .
misto imaginile .
si imi place noua optiune la mesaje ca putem vedea daca colegul cu care ** se deconecteaza si sau nu .
eu dau un pro ptr acest update .:)
 

DeletedUser18437

terminati fratilor cu milogeala .
pe firefox se misca bine jocul .
misto imaginile .
si imi place noua optiune la mesaje ca putem vedea daca colegul cu care ** se deconecteaza si sau nu .
eu dau un pro ptr acest update .:)

as fi curios cat de repede trimiti tu 2000 comenzi in firefox ;)
 

DeletedUser

''Mai mult decât atât, avem în plan pentru update-urile viitoare și migrarea armelor obținute pentru paladin către această pagină de inventar, ca parte a unui proiect mai amplu cu privire la paladin.''

Interesanta idee :D
 

DeletedUser43376

Deci merge groaznic jocul de cand s'au facut modificarile astea...rezolvati ceva...plin de buguri
 

DeletedUser45166

Au aparut tot felul de linkuri..si la logare si in timpul jocului ...Am mai schimbat odata browser-ul de la mozilla pe chrome. Nu invinovatesc pe nimeni dar nu erau inainte si nu cred sa fi facut eu ceva sa le fac sa apara.
 

DeletedUser

cel mai probabil se datoreaza toolbarurilor sau add-on urilor pe care le ai instalate in browser , update-ul nu are nici o vina .
 

DeletedUser45166

Am zis...ca nu invinovatesc pe nimeni..:)))...Am dezinstalat chrome-ul..merge cu alt browser...Opera de exemplu...
 

DeletedUser37760

Merge execrabil fratilor. Am incercat toate browserele posibile si imposibile. Nimic....Pacat ca aceste update-uri, utile, au fost aduse in detrimentul vitezei. Bine ca nu sunt in granita :))
 

DeletedUser

cand ceva merge prost ... merge prost la toata lumea . nu selectiv .
 

DeletedUser

Eu unul pe L38, inca nu am intalnit probleme. Nu mi sa blocat browser-ul, (folosesc opera, o varianta invechita).
E un update bun, unele trebuiau de mult implementate.


Daca va merge prost cu incarcare paginilor gen Triburile, inseamna ca trebuie sa apelati firma de internet sa va mareasca banda.

generată în 66 ms | Ora Server: 16:16:31 17/02/2014
Nu stiu la voi cum e, dar la mine e bine.
 

DeletedUser28514

Mai puneti niste rami la calculatoare. Mie personal imi merge jocul perfect nici macar 0.1 sec dealy, si folosesc opera versiune mai veche si acasa si la servici. Problema este la voi nu la joc. Bun updateul ar fi bine daca s-ar implementa la rapoartele care contin spioni jumatate de bulina sa fie albastra si jumatate verde daca nu sunt pierderi sau albastru cu galben daca sunt pierderi.

o porcarie cu aceasta versiune.. :|

Care este "porcaria" mai exact?
 
Sus