Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

T-Bone

member
Scor reacție
1
Mai draga, dar tare zgarciti mai sunteti...o lista formata dintr-un singur sat ? :( ...eu de unde mai aleg ?

Inteleg ca este un sat foarte frumos avand in vedere ca apartine unui jucator atat de bun precum esti matale, dar as vrea totusi mai multe...daca se poate, sa fie si golite sa nu pierd trupe :)

Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

v-a obisnuit cam prost Nica...dar uite ca ma sacrific eu ptr matalutza:)

[village](526|494)[/village]
[village](528|489)[/village]
[village](533|491)[/village]
[village](534|492)[/village]
[village](532|495)[/village]
[village](538|499)[/village]
[village](524|484)[/village]
[village](521|481)[/village]
[village](522|489)[/village]
[village](523|488)[/village]
[village](522|488)[/village]
[village](526|484)[/village]
[village](535|488)[/village]
[village](535|489)[/village]
[village](549|487)[/village]
[village](526|493)[/village]
[village](527|489)[/village]
[village](544|486)[/village]
[village](547|485)[/village]
[village](548|485)[/village]
[village](548|482)[/village]
[village](548|484)[/village]
[village](547|483)[/village]
[village](551|484)[/village]
[village](553|477)[/village]
 

DeletedUser

la cum atacati la spaga*sin...va cred ca numa sate goale a-ti fi instare sa luati ca din faina nu cred ca a veti sanse:)):eek:
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Excelent ! Nu vrei sa fii asa de dragut incat sa le golesti pt. noi ? :)
Pretty please with sugar lumps on top ? :D


la cum atacati la spaga*sin...va cred ca numa sate goale a-ti fi instare sa luati ca din faina nu cred ca a veti sanse:)):eek:

Cramp feb 16, 18:27
deci eu oricum aveam satele blindate si le voi avea.. + ca sanse sa imi luat vreaun sat nu sunt

Cramp feb 16, 18:28
nici de la lord nu luati niciun sat va garantez io!

suntem vreo 8 care face cu schimbu.. + lord

Domnul Trandafir feb 16, 18:29
mi-ar placea si mie sa fiu invincibil...poate intr-o buna zi ma voi apropia de nivelul de perfectiune pura ce iradiaza din fiinta ta ^^


Tura trecuta am fost foarte norocosi ca am reusit cu greu sa luam ceva sate de la voi, desi in mod clar nu aveam nicio sansa.

Poate vom reusi, si de aceasta data. Daca nu...nicio suparare...mai incercam si cu alta ocazie ^^
 
Ultima editare:

DeletedUser

face cramp misto de voi:))
lord va zic eu la el nu e nimeni pe cont,si chiar a zis ca iese in oras acu o ora:))
a zis ca n-are rost sa lase sitter:)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
face cramp misto de voi:))
lord va zic eu la el nu e nimeni pe cont,si chiar a zis ca iese in oras acu o ora:))
a zis ca n-are rost sa lase sitter:)

Sa stii ca eu te cred pe cuvant...si acuma n-o fi nimeni pe cont la el...dar daca te uiti la data mesajelor, iti dai seama ca sunt aferente "organizatului" anterior. :)
 

DeletedUser

ah poi lasane "mandra floare trandafire"...noi aici suntem in pas cu moda nu ce s-a intmplat acum 100 de ani:)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Vad, vad ^^ Sunteti foarte "la moda". Sa stii ca ai dreptate...ce a fost, a fost - vor ramane amintiri. Amintirile tale ca n-ai reusit sa ii salvezi satele lui Winner ( fiind sitter la el ) si amintirile noastre - frumoase - cauzate de "lipsa ta de concentrare" din acea seara.

Sa speram ca ne vei mai furniza astfel de amintiri frumoase si pe viitor.
 

DeletedUser

:))
1)kt am fost sitter n-ati pupat sate
2)satele s-au pierdut dupa ce n-am mai fost eu sitter.
3)pe langa ca a-ti luat doar 3 sate fiti sigur ca vor ramane doar amintiri,si ca sate de la noi cand luati cate 1-2 hai poate cu timpu 5 o sa fie sarbatoare la voi.
4)sa vezi cand v-om da noi ce amintiri ve-ti avea:)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Nu ma impresioneaza povestile acelea lacrimogene prezentate de tine in cadrul punctelor 1 si 2, cat despre fagaduintele tale de la punctele 3 si 4, nu mi-o lua in nume de rau daca nu imi pot permite sa ma incred in ele avand in vedere ca astfel de "promisiuni" au fost facute de voi si zilele trecute. ( poti lua ca exemplu mesajul exportat mai sus ).

Apropo...daca nu ti-e cu banat, ti-ar folosi sa mai citesti niste "almanahe" - sper sa intelegi ce vreau sa spun....
 
Ultima editare:

T-Bone

member
Scor reacție
1
dupa ce ati luat 3 sate va laudati? ce prostie....

Te invit, cu respect, sa imi arati exact unde se afla lauda la care te referi. Cand cineva se afiseaza cu un astfel de comment, nu imi pot imagina un alt motiv in spatele lui, in afara faptului ca adevarul doare.

Nu cred ca a venit cineva sa se bata cu pumnul in piept si sa zica "ba...eu va iau cate 10 sate / organizat, cu ochii inchisi". Situatia a fost fix invers - aparatorii s-au laudat ca nu pierd niciun sat si "li s-a dat peste nas". Cine neaga acest lucru, nu stie sa accepte realitatea si nu merita sa aiba opinia luata in considerare.
 
Ultima editare:

DeletedUser42059

trandafire taci din gura,esti praf,dude si plagi,ai pierdut azi 12 nobili si inca nustiu cate full-uri,batate cu barbarele,doar acolo poti sa iei sate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mazare, gresesti! Nu cosmin m-a impins sa bag razboi cu voi, a fost din propria mea initiativa. Si ba da, cam asa a fost cum a zis luche, daca nu faceam fuziune ne-ati fi declarat razboi. Am vorbit la telefon cu anaid, un conducator de la voi din cate am inteles si mi-a zis ca daca nu facem fuziune, in 2-3 zile ne-ati fi declarat razboi. deci nu spune tu ca asta nu a fost un fel de presiune pusa pe Emrys.
Eu stiu ca nu aveam de gand sa va declaram razboi decat daca ne-ati fi atacat voi miseleste, ceea ce am si fost atentionati sa fim pregatiti daca o veti face.Noi aveam de gand sa ne respectam alianta, macar onoare sa fie. De unde ai scos-o pe asta cu declaratia???Anaid si-a batut joc de tine, sau a vorbit in necunostinta de cauza, atat.

=))))) ce se incred baietii in vorbe :)))))))=))))
Cramp, in locul tau as fi tacut de rusine, meritul este al celor capabili din faina, nicidecum al tau. Am vazut cateva rapoarte ce m-au convins, tu aveai sat blindat de "atac" cu minele la maxim(30), dar grajd 12 si cazarma 20 =)) Atat aveam eu la 1500pct... si sa nu imi spui ca era luat recent ca te-ai chinuit ceva daca aveai 2k topoare si inca vreo 1k cavalerie sau cat aveai ;)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
trandafire daci in ****** din gura,esti praf,dude si plagi,ai pierdut azi 12 nobili si inca nustiu cate full-uri,batate cu barbarele,doar acolo poti sa iei sate...

Se pare ca am atins un punct sensibil... Imi pare rau daca te simti lezat; sunt sigur ca esti un jucator mult mai capabil decat mine, dar asta nu inseamna ca nu pot sa imi exprim punctul de vedere.

Apreciez ca iti faci griji pt. trupele mele, esti un baiat de nota 10. Referitor la barbare, poti sa dormi linistit avand in vedere ca ma voi bate in contiuare cu barbarele, nestingherit, luand in considerare faptul ca nu sunt capabil sa iau sate de la jucatori experimentati precum esti dumneata. :)
 
Ultima editare:

DeletedUser36072

Ia liniste, ca v-am dat clasa astazi!!!!

Ati trecut de mine ca nu aveti sanse si acum va mandriti sau cum?
 

DeletedUser36072

Cramp, in locul tau as fi tacut de rusine, meritul este al celor capabili din faina, nicidecum al tau. Am vazut cateva rapoarte ce m-au convins, tu aveai sat blindat de "atac" cu minele la maxim(30), dar grajd 12 si cazarma 20 =)) Atat aveam eu la 1500pct... si sa nu imi spui ca era luat recent ca te-ai chinuit ceva daca aveai 2k topoare si inca vreo 1k cavalerie sau cat aveai

DACA VREI SA STI ACEL SAT A FOST LUAT DE LA R.S DE LA HEROINE TEDDY :d

voi aveti jucatorii care ii aveti :) nu noi :p

daca avem topoarele si usorii acolo nu inseamna ca nu cresteam si cazarma si grajdu :p

Asa ca nu trebuie sa va dam explicatii cu jucam!
 

DeletedUser11867

Te invit, cu respect, sa imi arati exact unde se afla lauda la care te referi. Cand cineva se afiseaza cu un astfel de comment, nu imi pot imagina un alt motiv in spatele lui, in afara faptului ca adevarul doare.

Nu cred ca a venit cineva sa se bata cu pumnul in piept si sa zica "ba...eu va iau cate 10 sate / organizat, cu ochii inchisi". Situatia a fost fix invers - aparatorii s-au laudat ca nu pierd niciun sat si "li s-a dat peste nas". Cine neaga acest lucru, nu stie sa accepte realitatea si nu are merita sa aiba opinia luata in considerare.


eu spun sa iti vezi de treaba ta...mai era prin alta parte unul care se lauda cu cele trei sate luate...si acum vii si tu...luati lectii de la sh care vor lua o multime de sate de la noi...ne vor scapa si de noobi...care nici nu stiu cum au ajuns la noi in trib...
 

DeletedUser

trandafir asta el e cu gura mae pe aci si el vai si amar de el;))
dute dupa ajutoare hai tai-o ca esti singurel,adui pe mesagerica si me luky sa ne amuze si ei;
ah si pe sebastos,ca doar el e cel care organizeaza,sebastos tati tu nu stii ca ai aici un client fidel? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus