Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

T-Bone

member
Scor reacție
1
eu spun sa iti vezi de treaba ta...

Un raspuns mediocru de la un om pe masura... Din pacate, observ ca nu esti capabil sa profiti de invitatia mea, ci mai mult, continui sa iti etalezi nivelul scazut de intelegere al punctului meu de vedere.

In ceea ce priveste SH-ul, sunt sigur ca am de luat multe lectii de la ei si asa voi face. Iti multumesc sincer pentru sfat si iti urez sa ai parte de tot ceea ce meriti. :) Sper ca, cu timpul, sa capeti si mai multa toleranta fata de ceilalti - pana la urma, este un joc si trebuie tratat ca atare.

trandafir asta el e cu gura mae pe aci si el vai si amar de el;))

Asa sa fie, cum spui tu. Este evident ca esti un om inteligent, care stie cum sa trateze un joc.

Tin sa va felicit pentru apararea voastra din aceasta seara. Aveti o munca in echipa de invidiat.
 

DeletedUser22307

cata panarama pe forum incepe sa fie captivant imi aduce aminte de l3 :)
forumu extern razbelu psihic
iar pe joc razbelu satelor
cel mai bun trib sa castige
 

DeletedUser43735

Tura trecuta am fost foarte norocosi ca am reusit cu greu sa luam ceva sate de la voi, desi in mod clar nu aveam nicio sansa.

Poate vom reusi, si de aceasta data. Daca nu...nicio suparare...mai incercam si cu alta ocazie ^^

Poate maine azi nu sunt sanse...reza mogulis v-a avertizat la fel si pisicuta...daca ascultati pe Mesageru sau ingenious...ajungeti departe...la fel ca pe lumea 32:)))))
 

DeletedUser

Asa sa fie, cum spui tu. Este evident ca esti un om inteligent, care stie cum sa trateze un joc.

Tin sa va felicit pentru apararea voastra din aceasta seara. Aveti o munca in echipa de invidiat.[/QUOTE]


iti dau o invitatie?
 

DeletedUser11867

Un raspuns mediocru de la un om pe masura... Din pacate, observ ca nu esti capabil sa profiti de invitatia mea, ci mai mult, continui sa iti etalezi nivelul scazut de intelegere al punctului meu de vedere.

In ceea ce priveste SH-ul, sunt sigur ca am de luat multe lectii de la ei si asa voi face. Iti multumesc sincer pentru sfat si iti urez sa ai parte de tot ceea ce meriti. :) Sper ca, cu timpul, sa capeti si mai multa toleranta fata de ceilalti - pana la urma, este un joc si trebuie tratat ca atare.



Asa sa fie, cum spui tu. Este evident ca esti un om inteligent, care stie cum sa trateze un joc.

Tin sa va felicit pentru apararea voastra din aceasta seara. Aveti o munca in echipa de invidiat.

daca tu nu iti dai seama ca te lauzi eu degeaba iti spun spun eu unde o faci...si care e problema ta ca sunt mediocru...poate sa fiu si submediocru...vorba ta e doar un joc...si se pare ca tu il tratezi mai mult decat un joc...pana va dumitrit voi scapam de noobi...si inca nu am atacat noi...
 

DeletedUser43735

trandafire te rog transmite un mesaj de la mine....
in veci cat v-a juca dumnealui triburile...nu v-a fi nici 10% in organizarea triburilor cat este divin pe lumea 32 si tot odata conducerea din Faina....zi ca il astept cu revansa...de data asta s-a aruncat prosopul din partea voastra...
1 spaga*sin [Faina] 3,11 Mil.
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
daca tu nu iti dai seama ca te lauzi eu degeaba iti spun spun eu unde o faci...si care e problema ta ca sunt mediocru...poate sa fiu si submediocru...vorba ta e doar un joc...si se pare ca tu il tratezi mai mult decat un joc...pana va dumitrit voi scapam de noobi...si inca nu am atacat noi...

Imi pare rau ca esti asa agitat si ca te-am suparat atat de tare incat reusesti sa "te balbai" si in scris, nu aceasta a fost intentia mea. Am prostul obicei de a-mi expune opinia in forma bruta; din pacate, acest lucru ii enerveaza pe unii/altii care pun cu usurinta chestiuni triviale la suflet.

Inca o data, felicitari pentru aparare si pentru spaga*sin care este acum in frunte la inamici invinsi ca aparator ! :)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
si pe mine nu ma feliciti bai trandafire?

Din moment ce am exprimat si o felicitare generala ( urmata de cea separa pt. spaga*sin ), ar trebui sa se subinteleaga ca o mare parte din meritul apararii formate, iti revine dumitale. Sunt sigur ca nu ma insel avand in vedere ca esti un jucator exceptional de bun. Bravo !
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
ai dreptatea cand ai spus ca ii enervezi pe altii...de obicei prostia asta face...pentru ca cei care sunt nu isi dau seama si se cred intelectuali...

Iti apreciez ambitia usor exagerata de a incerca sa-mi dai o replica oarecum pertinenta, insa tu folosesti "prostia" si "intelectualitatea" ca si termeni antagonici, ori ei nu sunt deloc. Nu ma consider a fi un om intelectual avand in vedere ca nu pun accent pe culturalizarea mea constanta, dar nu ma consider a fi nici prost. :) Daca tu ai impresia ca as fi, este opinia ta ( poate si a altora ) si trebuie respectata.
Iti urez o seara placuta, sper sa ai parte de un somn linistit si sper ca maine sa te simti mai bine. :)

Legat de "razboi": Sunt optimist si sper ca tura viitoare sa reusim sa va luam macar 1 sat. :D
 

DeletedUser

eu sper ca peste 2 saptamani(adik tura viioare) sa luati chiar 5 de ce nu?
pana atunci noi cucerim sigur 50 :)
:rolleyes:
 

DeletedUser

Bai nene sunteti buni, cei mai buni dintre cei buni dar lasati-o naibii mai moale cu laudele astea ca sincer ne-ati capiat. Aveti si voi rabdare sa va laude altii nu va mai laudati singuri din minut in minut. :))
 

DeletedUser

Buna seara dragilor,
Am putea sa facem o premiera pe triburile, chiar aici in lumea 37..
In atatia ani de cochetat cu jocul uite ceva ce nu am vazut si nici incercat pana acum...un forum comun intre rosi/albastri.
Gen..:

Camaradul Rosu...prietene: http://http://www.youtube.com/watch?v=3h0SswsOsEo

Camaradul Albastru ....http://http://www.youtube.com/watch?v=5DmYLrxR0Y8

Ar fi dureros de interesant un asemenea forum, in care sa ne "incordam" verbal fara nici o restrictie...si inca patimile cele mai patimase sunt departe de a se fi declansat macar..
 

DeletedUser43735

legend nici aici nu scap de tine???vad ca tot ai mai tari in a le triburilor va credeti...demonstrati ma pe joc...azi nu ati demonstrat nimic...poate alta data.
 

DeletedUser41641

Stimabili "unici", din cate vad eu pe aici pe forum sunteti tare galagiosi, dar pe joc, nu prea ciripiti. Ieri v-am luat eu singur un sat de 7k si nu ati fost in stare nici macar sa dati la recuperare cum trebuie. Un vechi proverb romanesc spune "CAINII CARE LATRA NU MUSCA", iar in dreptul vostru vi se potriveste perfect:) Cius:)
 

DeletedUser44858

Eroooule, ai luat un sat, esti mega cool... Deja tremur de frica ta, sa nu-mi iei locu`n clasament, te rooog...
 

DeletedUser41641

nu e nevoie sa o dai in "lambada". macar eu am luat 1. tu 0. si ai puncte de 10 ori cat mine. dar vad ca gura iti merge:))
 

DeletedUser44858

Pai nu sunt pe langa voi observator fin ce esti :) Dar stai linistit ca ma mut, mie mereu mi-a placut sa calatoresc :)

P.S. Imi cer scuze membrilor Faina si R.S ca i-am intrerupt din cearta, va rog, continuati, mai am popcorn :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus