Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44736

Luche iti pastrez un loc langa mine... sau deja nu ma vezi pe prima pagina ... ai nasul pe sus (aerian) si nu te mai uiti in jos ???
 

DeletedUser44858

Ai grija mare ce-ti doresti serifule, s-ar putea sa ti se-ntample ;) Mi-e sa nu te trimit prin pagini d-alea cu 2 cifre ale clasamentului daca ajung langa tine :)
 

DeletedUser

Pai nu sunt pe langa voi observator fin ce esti :) Dar stai linistit ca ma mut, mie mereu mi-a placut sa calatoresc :)

P.S. Imi cer scuze membrilor Faina si R.S ca i-am intrerupt din cearta, va rog, continuati, mai am popcorn :D


noi cred ca terminaram cearta cu R.s vreo 2-3 saptamani sigur ne pupacim,pana se refac:))
:rolleyes:
il urcara pe culmile placeri pe spaga*sin azi:))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna dimineata!

Din cate am observat, aseara ati avut ceva actiune pe harta, felicitari! Insa in loc de cearta ar fi fost foarte frumos daca veneati cu o analiza a razboiului, a apararii si a atacurilor.


PS: Data viitoare cand se va intrece limita regulamentului sterg tot si dau si cateva vacante pentru relaxare. :D
 

DeletedUser11867

Iti apreciez ambitia usor exagerata de a incerca sa-mi dai o replica oarecum pertinenta, insa tu folosesti "prostia" si "intelectualitatea" ca si termeni antagonici, ori ei nu sunt deloc. Nu ma consider a fi un om intelectual avand in vedere ca nu pun accent pe culturalizarea mea constanta, dar nu ma consider a fi nici prost. :) Daca tu ai impresia ca as fi, este opinia ta ( poate si a altora ) si trebuie respectata.
Iti urez o seara placuta, sper sa ai parte de un somn linistit si sper ca maine sa te simti mai bine. :)

Legat de "razboi": Sunt optimist si sper ca tura viitoare sa reusim sa va luam macar 1 sat. :D

vai zeule nu trebuia sa iti dau replica eu un simplu mediocru...mai bine te las in pace in iluzia grandorii tale si cu incercarile tale de a da lectii de limba romana....pentru ca la subtilitati nu prea le ai...ce ai scris pe forumul tau sau pe skype ieri? vai ce am ras de astia din faina...faze rasuflate incerci sa faci...
si domnule profesor de limba romana in anumite contexte "prostie" si "intelectual" sunt cuvinte antagoniste...uite de asta avem generatii de "cazuti la bac" pentru ca avem profesori prea buni care sunt ocupati cu lectiile pe triburile...
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Ce generos esti azi cu laudele, onorabile dumieu. :) Ma simt flatat ca ai impresia ca as putea fi profesor :p

Nonius...vreau sa iti multumesc ca ti s-a facut mila de noi si ne-ai dat voie sa luam 2 sate de la voi...pana la urma. Esti un om cu o inima la fel de mare precum prestigiul tau din cadrul acestei comunitati !
 

DeletedUser36072

Ce generos esti azi cu laudele, onorabile dumieu. :) Ma simt flatat ca ai impresia ca as putea fi profesor :p

Nonius...vreau sa iti multumesc ca ti s-a facut mila de noi si ne-ai dat voie sa luam 2 sate de la voi...pana la urma. Esti un om cu o inima la fel de mare precum prestigiul tau din cadrul acestei comunitati !

HUH? va bucurati la 2 sate? noi va luam 20 nu 2 :p

Nu ati vazut ca nu ne trebuie organizate pentru a va lua sate? noi le luam in liniste.. Cand ajungem la galagie o sa fie mai frumos :)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Cramp...citesti prea mult printre randuri...

Acel "multumesc" a fost unul sincer avand in vedere ca singurul motiv pentru care am reusit sa luam acele sate a constat in faptul ca ati ales sa nu le aparati la fel de bine ca pe celelalte. Nu a fost meritul nostru, ci a fost un cadou de la voi pentru noi.
 

DeletedUser36072

Se pare ca nu intelegi, noi nu daruim cum daruiti voi!

Pe extern iesiti ca melcii dupa ploaie numai la organizate incepeti sa spamati, ca sa vedeti daca sunt on aparatorii :p
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Nicidecum. Noi nu suntem la fel de marinimosi precum sunteti voi, astfel incat sa facem daruri.
Cand luati sat/e de la noi, pur si simplu inseamna ca ati fost mai buni si ca noi nu am fost in stare sa ne aparam in mod corespunzator.
Eu unul am multe de invatat de la voi. :)
 

DeletedUser11867

Nicidecum. Noi nu suntem la fel de marinimosi precum sunteti voi, astfel incat sa facem daruri.
Cand luati sat/e de la noi, pur si simplu inseamna ca ati fost mai buni si ca noi nu am fost in stare sa ne aparam in mod corespunzator.
Eu unul am multe de invatat de la voi. :)

sincer rad cu lacrimi de ineptiile tale...apropo tu te-ai prezentat drept profesor...daca acum esti sau nu putin imi pasa...stii cum e daca te prezinti ca profesor esti tratat ca profesor...daca te prezinti ca altceva esti tratat ca atare;)
si ca sa nu mai repet inca odata mai citeste odata postarea mea de dimineata...
acum te rog mai vino cu raspuns genial:))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Ma bucur ca reusesc sa iti induc amuzament ^^. Imi pare rau ca nu pot indeplini rugamintea inaintata de tine, dar pentru a da un raspuns genial am nevoie de un partener de discutie pe masura. :)

Spuneti-mi, va rog, cand ne veti ataca...pe ce jucatori o sa dati realele ? ...sper sa nu dati pe mine si sa alegeti tinte mai experimentate.
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: TDN, Faina, Faina.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,567
Tabăra 2: 1,207
Diferență: 360

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 12
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,279,260
Tabăra 2: 4,986,753
Diferență: 707,493

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,700
Tabăra 2: 70,387
Diferență: 12,687

chart



Multa vorba,putine fapte.Oarecum e mai bine pentru ca se mai animeaza forumul extern cat decat.
Succes fostilor colegi din RS si un joc placut celorlalti jucatori de pe lumea asta.
 

DeletedUser22959

Merci Poarta ....ar fi fost mai animata lumea cu tine ...dar na

Trandafire...nu il mai oftica pe dumieu ca a ramas fara distonocalm in borcan :))) vrei sa il ai pe constiinta ?
 

DeletedUser

Nu am sa comentez statistica...cei mai buni sa castige!

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 2
Diferență: 7

chart
 

DeletedUser

O remarca vreau sa fac si eu, arsenalfc(sau daca e vreun sitter acolo, se stie el), te rog nu mai fa pe bufonul de pe triburile. Deja imi este sila sa citesc nenumaratele mesaje pe care le dai colegilor mei... numai citind toate prostiile alea iti scade coeficientul de inteligenta. Jocul ar trebui sa fie unul frumos pentru toata lumea!
Multumesc pentru intelegere
 

DeletedUser44063

Citeam si eu pe aici..si am tras urmatoarele concluzii.. dusmanii SH, triburi de visatori..o sa revina la realitate curand.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus