Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In continuare... nu comentez, noi jucam doar pe harta, mai postam din cand in cand aici cate o statistica asa...informativa

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Toti ne laudam mai mult sau mai putin, defapt si de drept,....cine cunoste jocul bine se stie ca la fiecare organizat se alege jucatorul mai slab, io zic ca lauda nu isi are rostul acum pentru ca inca mai sunt multi nubisori pe harta, deci pentru mine unu o statistica in momentul de fata este egal cu 0, o sa vorbim la vara cand o sa ramanem 50 pe toata harta, asta incaz ca ramanem atatia :)

asa ca ala care are "pisihicul" cel mai tare o sa castige, pana atunci spor pe harta si mai lasati inteligenta si pentru viata reala, nu doar pentru forumul extern :)
 

DeletedUser42954

Se pare ca nu intelegi, noi nu daruim cum daruiti voi!

Pe extern iesiti ca melcii dupa ploaie numai la organizate incepeti sa spamati, ca sa vedeti daca sunt on aparatorii :p
Apropou "melc"-sau alt epitet care ma duce cu gandul la moluste sau la alte animale,manifere ,alge... ce tin de fauna, incearca sa le folosesti cu prieteni sau in familie daca ti se permite.
Spre cultura ta generala ,ia definitia cuvantului melc din dex.
MELC, melci, s. m. I. Nume dat mai multor specii de gasteropode din încrengătura moluștelor, care au corpul moale, de obicei apărat de o cochilie răsucită în spirală, și patru tentacule sensibile, la cap; bourel, culbec. ◊ Loc. adj. Ca melcul= a) răsucit, în spirală; b) foarte încet

P.S-chiar nu ne intereseaza cine e on sau nu.Ce poti sa imi faci tu mie daca esti on sau nu esti on?!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Buna dimineata!

Din cate am observat, aseara ati avut ceva actiune pe harta, felicitari! Insa in loc de cearta ar fi fost foarte frumos daca veneati cu o analiza a razboiului, a apararii si a atacurilor.


PS: Data viitoare cand se va intrece limita regulamentului sterg tot si dau si cateva vacante pentru relaxare. :D

din partea aparari vin eu cu o analiza,ca am fost in unul din rolurile principale:
Pana acum r.s a dat de 3 ori in noi.
Odata la good2 rezultat? nici un sat.

Pe urma la lord winner,unde apararea s-a mobilzat foarte greu,din cauza ca n-a fost cine sa o mobilizeze,adica am fost pe faza insa prea tarziu...contul a trebui apaarat cu trupele propri/splituri nici macar recuperari nu s-au putut efectua...lipsa de nobili.
Rezultat? au luat 3 sate de mentinonat ca doar unul pe "atacul de baza" celalte 2 le-au luat din "scurt" in a 2-a zi. oricum r.s mobilizase extrem de mult atac si fie si cu 3 sate luate,eu sincer nu consider deloc,onorabil rezultatul.

Pe urma la spaga*sin:
Au mobilizat circa 50 de fuluri +2-3 pe ici-colo prin zona,insa de data asta ii asteptam am presimtit ca vor lovi acolo insa cum n-am fost sigur,100% am facut o "mica eroare" insa neavand vre-un spion sau ceva de genul in R.s(deoarece afirm sus si tare,ca nu avem si nici nu ne intereseaza vre-o informatie de la ei...spre deosebire de parteneri nostri de concurs)consider ca aceea mica eroare ne poate fi iertata.
rezultate? 0 abia a 2 zi unu la spaga si unu la kaldara.
oricum,apararea si-a facut treaba din nou,niste baieti/fete formidabili au facut posibila "reusita".Nu stiu cum o vad restul triburilor,insa sa pierzi 2-3 sate la un organizat,in care iti vin minim 50 de fuluri,+ ca n-au fost date sa te poti prinde usor de schema,eu zic,ca este un succes.

Din punctul meu de vedere r.s-ului ii lipseste ceva offensiv,eu stiu si ce,insa ii mai lasam sa incerce de cateva ori daca nu gasesc raspunsul speram sa le putem arata noi,ce le lipseste lor;)

Daca ar fi sa critic acctiunea offensiva si nu persoanele,care au condus-o,a-si spune ca a fost una Frumoasa,pacat doar de rezultat.
 

DeletedUser42954

Ce le aratati:))mesaje de recrutare?!,cu abureala de genul hai la noi ca aici e atmosfera....,eu unul deja sunt scarbit sa citesc mesajele tale trimise colegilor mei,pe care tot incerci sa ii aburesti,deja sunt rasuflate de mult.Ne spui tu ce ne lipseste?! Prietenare,tu nu ai ce sa ne spui,lasa vrajala si arata pe harta ce poti,in rest e can-can.
Invata un lucru,abureala tine la oameni slabi de inger si fara caracter.La noi poate gasesti unu sau doi sa ii aburesti,dar in rest chiar te obosesti degeaba.
Arata ce esti in stare si e destul
P.S-tribul de pe locul doi,cauta scuze si justificari ca au pierdut sate la tribul de pe locul patru?!!!!!!!!!!!
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 2
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,061
Tabăra 2: 11,308
Diferență: 52,753

chart

Asta e duelul real,intre triburile "mama"-in rest felicitari pentru justificari si scuze,sunt deosebite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

esti un ..."scarbit" dupa propriile tale spuse...dute vezi de "scarba":)
 

DeletedUser22959

Bine zis :)) statistica ** :))
apropo....nonius pe good nu a fost organizat dar daca tu consideri si colegii tai ca eu cand atac cu winchester fac cat un intreg trib ma bucur sa aud asta :) am mai auzito...snul avea tema pe forum 'nemonis'
acum sa vedem si hunterii ce fac :))
cand sprijinu vostru a ramas pe la spagasin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 30
Diferență: 50

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 3
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 461,396
Tabăra 2: 157,731
Diferență: 303,665

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,434
Tabăra 2: 21,396
Diferență: 148,038

chart


Pareri? :)
 

DeletedUser22307

Parte 1:
Triburi: SH
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 23
Diferență: 46

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 3
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 424,483
Tabăra 2: 126,493
Diferență: 297,990

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,434
Tabăra 2: 21,396
Diferență: 148,038

chart


las sa comenteze cine doreste
 

DeletedUser11867

uitate cateva posturi mai inapoi cand spuneam ca o sa luati o multime de sate...acestia sunt jucatori din marele 300 sau dacii care nu stiu cine i-a invitat la noi...nu stiu sa faca un split, un doge sau sa dea recuperari...
 

DeletedUser42212

din moment ce i-ati recrutat la voi inseamna ca au fost buni..ca doar la voi nu intra oricine ,sau ma insel?
 

DeletedUser

Felicitari, dar razboiul abia a inceput, nu va inteleg de ce va agitati ca un pepsi aici :))
 

DeletedUser

Am sa postez eu o statistica corecta din punct de vedere al titlului pe care il poarta topicul, o sa rog colegii mei sa nu intre in polemici cu cei din tribul Faina, din punctul meu de vedere razboiul este SH vs UNIQUE, tribul Faina sunt sunt doar o victima colaterala, doar prin acei jucatori atacati de noi puteam ajunge mai aproape de UNIQUE ca sa ii putem lovi din toate directiile.

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE, Faina, Faina.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 6
Diferență: 46

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 332,449
Tabăra 2: 41,989
Diferență: 290,460

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus