Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Uite ca ai gresit, nu era spion, nu mai schimbasem o vorba cu el de cand a mers la SH. Da, eu zic ca am reusit cat de cat, avand in vedere ca nu am intrat cu un grup de prieteni, ci am intrat pe cont propriu... Pentru mine nu conteaza prea mult daca am reusit sau nu, pentru mine conteaza faptul ca am legat niste prietenii pe lumea asta..

Ma bucur pentru tine ca ai reusit in sfarsit sa iti faci niste prieteni...noroc cu triburile! am vazut ca incerci sa iti gasesti chiar si prietena tot aici, o tot curtezi pe damalina, imi transmite mesajele "Iubita in sus" "Iubita in jos"...:
 

DeletedUser20120

=)))) Doh, m-ai facut sa rad in hohote. Coco, stii, asta as putea spune si eu despre tine, ca ti-ai facut prieteni aici pt ca nu ai fost in stare sa iti faci in viata reala, dar eu nu o fac, pentru ca nu te cunosc si nu iti stiu situatia.

Damalina e in Italia, si nu, nu incerc sa o curtez =))) I-am spus de cand a inceput ea jocul ca o sa o protejez si o ajut cand are nevoie.

Uite, de ce schimbi subiectul? :)) Adica am inceput de la un lucru adevarat, adica dai afara jucatori imediat de pierd un sat sau doua, si ai ajuns la o aberatie la fel de mare ca tine cum ca nu imi pot face prieteni in viata reala. Sesizezi cat de mult poti sa aberezi? Oh, doamne :))
 

DeletedUser

=)))) Doh, m-ai facut sa rad in hohote. Coco, stii, asta as putea spune si eu despre tine, ca ti-ai facut prieteni aici pt ca nu ai fost in stare sa iti faci in viata reala, dar eu nu o fac, pentru ca nu te cunosc si nu iti stiu situatia.

Damalina e in Italia, si nu, nu incerc sa o curtez =))) I-am spus de cand a inceput ea jocul ca o sa o protejez si o ajut cand are nevoie.

Uite, de ce schimbi subiectul? :)) Adica am inceput de la un lucru adevarat, adica dai afara jucatori imediat de pierd un sat sau doua, si ai ajuns la o aberatie la fel de mare ca tine cum ca nu imi pot face prieteni in viata reala. Sesizezi cat de mult poti sa aberezi? Oh, doamne :))

Da tu sesizezi ca fac misto de tine!..:D hai ca iti mai scriu odata, david de angelo, ala de la care ai luat 2 sate, era rosu, adica inactiv de peste 3 zile...la mine tot ce e rosu se concediaza, nu l-am concediat ptr ca ai luat tu doua sate, care au fost recuperate deja dealtfel.
 

DeletedUser20120

Eu zic sa te mai uiti inca o data, pentru ca la ultima mea verificare, nu le-ati recuperat pe toate. Stai, la tine e mai special tribul? Adica daca dupa 2 zile de inactivitate iti apare rosu, la 7 zile cum iti apare? prostocaliu ?
 

DeletedUser

=)))) Doh, m-ai facut sa rad in hohote. Coco, stii, asta as putea spune si eu despre tine, ca ti-ai facut prieteni aici pt ca nu ai fost in stare sa iti faci in viata reala, dar eu nu o fac, pentru ca nu te cunosc si nu iti stiu situatia.

Damalina e in Italia, si nu, nu incerc sa o curtez =))) I-am spus de cand a inceput ea jocul ca o sa o protejez si o ajut cand are nevoie.

Uite, de ce schimbi subiectul? :)) Adica am inceput de la un lucru adevarat, adica dai afara jucatori imediat de pierd un sat sau doua, si ai ajuns la o aberatie la fel de mare ca tine cum ca nu imi pot face prieteni in viata reala. Sesizezi cat de mult poti sa aberezi? Oh, doamne :))
Spion, nespion, jucatorul acela era inactiv, ce tot aberezi atat?! Parca cine stie ce lucru maret ai fi facut ca ai luat si tu 2 sate de la un inactiv...
Cat desre "marsavia" de care ai pomenit, ipocrizia doare... Noi nu am avut NICIODATA de gand sa va atacam, decat daca a-ti facut voi asta primii...(ne respectam alianta).Razboiul asta voi l-ati inceput, din aroganta!
 

DeletedUser

Eu zic sa te mai uiti inca o data, pentru ca la ultima mea verificare, nu le-ati recuperat pe toate. Stai, la tine e mai special tribul? Adica daca dupa 2 zile de inactivitate iti apare rosu, la 7 zile cum iti apare? prostocaliu ?

Parte 1:
Triburi: -SH-, SH
Parte 2:
Jucători: st3l1s7ul

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 5
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62,275
Tabăra 2: 35,300
Diferență: 26,975

chart



Vezi ca esti pe minus 3 sate deja....hahahahahah!!! slabut mai baiatule, cu tot sprijinul din UNIQUE tot o iei in barba!
 

DeletedUser20120

Tu avand toate spionajele de pe satele mele, ar trebui sa stii ca nu am deloc mult sprijin in sate, dar ce sa zici si tu acum.
WOW, super tare statistica, adica eu un jucator de 100k puncte fac fata impotriva a 2 triburi care au in total 10milioane de puncte, super tare tribul tau =))
Am pierdut 3 sate, dar nu ai specificat si ca sunt inconjurat de SH. Ceea ce arata incompetenta jucatorilor tai de a cuceri un jucator pe care multi il considera "fara nici o sansa de a rezista".

App mazare, tu cel care sustii sus si tare ca joci doar for fun, nu "4fun"(cum scrii tu), de ce atata marsavie in declaratia de razboi? incercand sa iti atragi cat mai multi jucatori de partea ta sa ai cat de cat o sansa mai mare de a trece cu bine de acest razboi?
 

DeletedUser

Tu avand toate spionajele de pe satele mele, ar trebui sa stii ca nu am deloc mult sprijin in sate, dar ce sa zici si tu acum.
WOW, super tare statistica, adica eu un jucator de 100k puncte fac fata impotriva a 2 triburi care au in total 10milioane de puncte, super tare tribul tau =))
Am pierdut 3 sate, dar nu ai specificat si ca sunt inconjurat de SH. Ceea ce arata incompetenta jucatorilor tai de a cuceri un jucator pe care multi il considera "fara nici o sansa de a rezista".

App mazare, tu cel care sustii sus si tare ca joci doar for fun, nu "4fun"(cum scrii tu), de ce atata marsavie in declaratia de razboi? incercand sa iti atragi cat mai multi jucatori de partea ta sa ai cat de cat o sansa mai mare de a trece cu bine de acest razboi?

In primul rand statistica mea este raspuns la statistica ta pe care ai masluit-o ca sa iesi tu cu 2 sate in plus, cand colo aveai 3 sate minus, era aiurea sa te las asa, pe urma incepeai si tu sa crezi...

Faptul ca fostii tai colegi nu vor sa te atace, faptul ca nici eu nu insist asupra lor sa te atace(din bunul lor simt fata de un fost coleg)...din cauza asta esti inca pe harta, tu esti inconjurat de fosti colegi, de la care insa tu ai luat sate, te-am lasat sa faci primul pas, ca sa te vada colegii ce baiat bun esti tu.

Cat despre declaratie, adevarul gol golut, manevre de doi lei intre tine si cosmi, nu spun marsavii, e un cuvant prea maret ptr unu ca tine sau cosmi, voi ati dat-o de gard amandoi dupa ce ati baut un rachiu la colt!...amatori!

PS. Nu face si tu greseala sa confunzi sansa cu stiinta!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43735

mesagerule...uita-te mai bine cum picati pe capete....pisicuta ce face pe 32....domination ce face???freez ce face...cati au mai picat de care nu imi aduc aminte...kill a picat din jumatate de organizat si acolo a fost stabilit de la inceput ca nu reprezinta interes acele sate....crede-ma ca nu ma las influientat de nimeni si nimic...tot ce gandesc o fac de unu singur...nu am nevoie de ajutor cum au nevoie altii
 

DeletedUser

Sa postez o statistica ca tot si-a revenit Twstats, e o statistica dupa un "Organizat" , Unique pe SH

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 10
Diferență: 30

chart


Scurt si la obiect.
 

DeletedUser42954

mesagerule...uita-te mai bine cum picati pe capete....pisicuta ce face pe 32....domination ce face???freez ce face...cati au mai picat de care nu imi aduc aminte...kill a picat din jumatate de organizat si acolo a fost stabilit de la inceput ca nu reprezinta interes acele sate....crede-ma ca nu ma las influientat de nimeni si nimic...tot ce gandesc o fac de unu singur...nu am nevoie de ajutor cum au nevoie altii
Nu cred ca trebuie sa iti dau explicatie ce se intampla acolo,dar e destul sa te luminez ca avem 13300 de sate la inceput de an,iar acum avem tot 13300,dar voi tot luati sate de la noi,dar nu vedeti ca mai si pierdeti:)Iar problema kilului nu trebuie rezolvata de haiduci si de ei.Am vazut pe 32 cat de neajutorat ai fost in fata mea:)) ,imi scriai,mesagerule am venit langa tine,dupa cateva saptamani imi spuneai,nu mi-a sunat ceasul,ai fost norocos...asa ca lasa,tu esti jucator de mana a doua
Dar ma vei innobila acolo si aici:))
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va rog frumos sa incercati sa tineti discutiile in limitele regulamentului. Asta inseamna fara atacuri la persoana, fara insulte sau fara offtopic. Va multumesc frumos!
 

DeletedUser22959

acu 5 ani ma jucam cu statistici sa induc lumea in eroare haideti sa aratam realitatea :
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 5
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68,459
Tabăra 2: 30,940
Diferență: 37,519

chart
 

DeletedUser11867

imi place ca ai pus academia faina. dar cele 5 ale voastre nu...nu va pus nimeni sa ii recrutati
 

DeletedUser22959

vrei sa va pun doar pe voi ? va pun
Parte 1:
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


gata deci 0-0 :))
acum na: may the force be with us :p
 

DeletedUser44736

Analizand statisticile, am tras concluzia ca Stelistul (Andrei) e cel mai tare din parcarea Unicilor. A facut de unul singur jumate din statistica de razboi pentru Unici.
No coment ))))
 

DeletedUser36072

vrei sa va pun doar pe voi ? va pun
Parte 1:
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


gata deci 0-0 :))
acum na: may the force be with us :p



Se referea ca familia voastra nu a'ti pus-o, in schimb a'ti pus academia noastra care nici nu bate pana la voi...
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Cam asa arata statisticile triburilor principale...

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,055
Tabăra 2: 1,041
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,659,824
Tabăra 2: 4,617,335
Diferență: 957,511

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72,423
Tabăra 2: 30,940
Diferență: 41,483

chart
 

DeletedUser22959

ma cramp...eu stiu la ce se referea, dar nu am cum sa pun toate academiile rs ului ca nu imi ajunge pagina lui qz.. treb sa mareasca astia paginile la triburile :)))
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Stiu ca stii...si stiu ca stii ca stiu ca stii...dar am vrut sa fie postata o statistica mai clara...pe baza careia sa nu mai apara tot felul de scuze...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus