Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Frumoase statistici,frumoase miscari pe harta,lumea este interesanta,pacat ca s-au stabilit taberele asa devreme,dar cine stie,raul isi face loc mereu acolo unde nu te astepti.
Felicitari R.S pentru felul in care va prezentati,continuati pe aceeasi linie,sau de ce nu,la mai bine.


Spor la treaba si un joc placut tuturor jucatorilor de pe harta.
 

DeletedUser

Ce dracu vezi tu asa frumos ma luciane ??? Ce vechime are lumea? si deja au ramas 4-5 triburi pe harta .Dar nah, asta se intampla cam pe toate lumile ro ...
Vad ca RS a<---->d inca rezista, dar nu o duce chiar asa de bine. Hai seba, clau si alin :p
 

DeletedUser

Eminescule:)),
Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Faina, RIP, R!P, R1P, Faina.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,938
Tabăra 2: 18,029
Diferență: 35,909

chart


Voi va stiti cu academiile dar si acolo aveti probleme,dar ia sa vedem cat va stiti si cu cei mari
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina, RIP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,407
Tabăra 2: 0
Diferență: 33,407

chart

Sec,6-0-scor de tenis
Am totusi o intrebare,duminica e organizat pe noi,sau e simulare doar cu fakeuri:))
Nu de alta dar e important sa se stie:))

din partea noastra sau din partea rip-ului?
 

DeletedUser42954

Cine se aseamana se aduna,voi tot cu academiile aveti noroc:)
Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 48
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 344,529
Tabăra 2: 299,273
Diferență: 45,256

chart

Dar cu tribul mare va dam scor de Rugby :))
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 15
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 320,919
Tabăra 2: 103,396
Diferență: 217,523

chart

Deci cum vrei tu facem statistica,dar hotareste,faci abstractie de rip sau cu ripul la un loc,doresti statistica,deoarece sau auzit zvonuri ca doresti sa ii faci academie,probabil de asta nu ii doresti alaturi de tribul mare in statistica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

Tin sa felicit adminii care au luat masuri in privinta vanzarilor de cont!

Multumesc, respectele mele!
 

DeletedUser

Cine se aseamana se aduna,voi tot cu academiile aveti noroc:)
Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 48
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 344,529
Tabăra 2: 299,273
Diferență: 45,256

chart

Dar cu tribul mare va dam scor de Rugby :))
Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 15
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 320,919
Tabăra 2: 103,396
Diferență: 217,523

chart

Deci cum vrei tu facem statistica,dar hotareste,faci abstractie de rip sau cu ripul la un loc,doresti statistica,deoarece sau auzit zvonuri ca doresti sa ii faci academie,probabil de asta nu ii doresti alaturi de tribul mare in statistica


zvonurile alea le auzi doar tu maestre:))
 

DeletedUser36072

Au fost deblocati baietii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

zvonurile alea le auzi doar tu maestre:))
:))dar ce remarc la tine,e un lucru,afara de faptul ca i-ai prostit pe niste oameni sa isi calce cuvantul,de niste proverbe romanesti spuse in legatura cu "cosasi ,coasele si iarba" faci doar comentarii pe langa subiect.
Nu ne-ai lamurit daca aveti organizat pe noi sau is fackeuri.....,nu ne-ai lamurit cum ai reusit sa duci tribul de pe locul 2 pe 3:),
de ce sunteti pe minus cu noi,voi numai in aliante si pna-uri.Iar noi avem 8 razboaie.
Incearca sa lamuresti aceste date tehnice,pentru cititori acestui forum.Eventual sa iti asumi dezastrul rezultatului si sa iti dai demisia din functia de conducator.Daca nu te sti l,asa pe alti sa conduca,deoarece is convins ca sunt o gramada .de oameni capabili in tribul tau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce te mai oftici,ai face orice sa scapi de mine,o sa ma las fara dubii pe perioada veri insa nu scapi de mine;)

cat despre "prosteala" ma acuzi de lucruri de care nu sunt responsabil,a fost decizia lor iar meritul meu in faptul ca au ales sa rupa cu voi e aproape nul:)
si cu locu 2-3 te cam dai in barci degeaba cand,diferenta e infima,si cred ca tu defapt incerci sa il plagiezi pe mazare:))) Nu mai copia,fii tu insati,dar defapt ce zic,"tu insati" nu exista:)
 

DeletedUser22959

Ce dracu vezi tu asa frumos ma luciane ??? Ce vechime are lumea? si deja au ramas 4-5 triburi pe harta .Dar nah, asta se intampla cam pe toate lumile ro ...
Vad ca RS a<---->d inca rezista, dar nu o duce chiar asa de bine. Hai seba, clau si alin :p

Multumesc Luciane si Teo...eu na inca mai joc aici ...sa vedem cum decurg lucrurile...oricum vi se simte lipsa...am fi terminat demult daca ati fi jucat si voi serios. ..
 

DeletedUser36072

ce te mai oftici,ai face orice sa scapi de mine,o sa ma las fara dubii pe perioada veri insa nu scapi de mine;)

cat despre "prosteala" ma acuzi de lucruri de care nu sunt responsabil,a fost decizia lor iar meritul meu in faptul ca au ales sa rupa cu voi e aproape nul:)
si cu locu 2-3 te cam dai in barci degeaba cand,diferenta e infima,si cred ca tu defapt incerci sa il plagiezi pe mazare:))) Nu mai copia,fii tu insati,dar defapt ce zic,"tu insati" nu exista:)


Cine a zis ca vreau sa scapt de tine? nu a zis nimeni asta ca doar nu mai am cu cine sa joc si app chiar voi avea nevoie de sitter in fata ta ca tot te laudai asa de extrem ":D
 

DeletedUser

:))dar ce remarc la tine,e un lucru,afara de faptul ca i-ai prostit pe niste oameni sa isi calce cuvantul,de niste proverbe romanesti spuse in legatura cu "cosasi ,coasele si iarba" faci doar comentarii pe langa subiect.
Nu ne-ai lamurit daca aveti organizat pe noi sau is fackeuri.....,nu ne-ai lamurit cum ai reusit sa duci tribul de pe locul 2 pe 3:),
de ce sunteti pe minus cu noi,voi numai in aliante si pna-uri.Iar noi avem 8 razboaie.
Incearca sa lamuresti aceste date tehnice,pentru cititori acestui forum.Eventual sa iti asumi dezastrul rezultatului si sa iti dai demisia din functia de conducator.Daca nu te sti l,asa pe alti sa conduca,deoarece is convins ca sunt o gramada .de oameni capabili in tribul tau

Ce face cel mai nob jucator al lumii 32? Vad ca si pe 37 incerci sa faci combinatii poate poate castigi si tu o lume?:))
Si aici te vad scos in curand de pe harta:)). Vezi pe cine mai faci carne de tun.App jucatorii tai stii ca ai fost cu o harta intreaga contra unui trib si ai pierdut?:)) Sau stiu ca mi-ai dat tintele de la organizat?:)) Sau ca suni oamenii noaptea si plangi la telefon ca pleaca din tribul tau:))ingeniosule:))
 

DeletedUser42954

Ce face cel mai nob jucator al lumii 32? Vad ca si pe 37 incerci sa faci combinatii poate poate castigi si tu o lume?:))
Si aici te vad scos in curand de pe harta:)). Vezi pe cine mai faci carne de tun.App jucatorii tai stii ca ai fost cu o harta intreaga contra unui trib si ai pierdut?:)) Sau stiu ca mi-ai dat tintele de la organizat?:)) Sau ca suni oamenii noaptea si plangi la telefon ca pleaca din tribul tau:))ingeniosule:))
Copile tu incurci lumile si dorintele mele.Faptul ca tu postai ca ti-ai indeplinit visul ajungand in "canada" sau sa castigi o lume inseamna ca ti-ai indeplinit visul,nu inseamna ca e visul tuturor.
Ce sa pierdut acolo prietene ca nu te inteleg,nu mai sunt haiduci?!!!!!!!!!Ai castigat lumea si nu stiu eu? Ai simtit nevoia sa subliniezi ca esti in Canada sa acoperi tepele trase cu pp-uri de co-player-ul tau evidentiind ca ai bani?
Nu ai copile nici bani si nici nu ai castigat 32.Iar postarea ta aici e nerelevanta si nu are legatura cu topicul.Iar daca mai remarci o chestie,nici unu din haiduci nu a ales dreptul din dispret fata de voi.
Apropou,aici colegi mei stiu ca ma voi retrage cand tribul va avea 10000 de sate si nici nu tin sa castig lumea,dar cei care vor dori sa o castige,o vor castiga .
Dar autosesizeazate si nu incurca lumile si topicul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

ce te mai oftici,ai face orice sa scapi de mine,o sa ma las fara dubii pe perioada veri insa nu scapi de mine;)

cat despre "prosteala" ma acuzi de lucruri de care nu sunt responsabil,a fost decizia lor iar meritul meu in faptul ca au ales sa rupa cu voi e aproape nul:)
si cu locu 2-3 te cam dai in barci degeaba cand,diferenta e infima,si cred ca tu defapt incerci sa il plagiezi pe mazare:))) Nu mai copia,fii tu insati,dar defapt ce zic,"tu insati" nu exista:)
:) nu plagiez pe nimeni,dar is fakeuri sau organizat ca nu m-ai lamurit?
 

DeletedUser

Copile tu incurci lumile si dorintele mele.Faptul ca tu postai ca ti-ai indeplinit visul ajungand in "canada" sau sa castigi o lume inseamna ca ti-ai indeplinit visul,nu inseamna ca e visul tuturor.
Ce sa pierdut acolo prietene ca nu te inteleg,nu mai sunt haiduci?!!!!!!!!!Ai castigat lumea si nu stiu eu? Ai simtit nevoia sa subliniezi ca esti in Canada sa acoperi tepele trase cu pp-uri de co-player-ul tau evidentiind ca ai bani?
Nu ai copile nici bani si nici nu ai castigat 32.Iar postarea ta aici e nerelevanta si nu are legatura cu topicul.Iar daca mai remarci o chestie,nici unu din haiduci nu a ales dreptul din dispret fata de voi.
Apropou,aici colegi mei stiu ca ma voi retrage cand tribul va avea 10000 de sate si nici nu tin sa castig lumea,dar cei care vor dori sa o castige,o vor castiga .
Dar autosesizeazate si nu incurca lumile si topicul

Oricat ai incerca sa te ascunzi mesagerule trecutul tau te va urmari,eu unul pe 32 am fost scos dupa tradarea ta,am trecutul curat,n-am tradat pe nimeni,am preferat sa pierd cu fruntea sus.
tu m-ai facut miseleste,si stii bine ca ma refer la razboiul de peste noapte,la faptul ca dadeai circulare in tribul meu ca sa inciti lumea sa plece,m-ai acuzat ca aveam interese personale si nici vorba,eu tot ce fac fac ptr colegi,in schimb tu? o faci ptr gloria ta personala sa arati cat de bun conducator esti tu?
pe mine nu ma intereseaza nimic din ce zici tu,in fata mea n-ai valoare,chiar daca poate esti jucator bunicel ca si OM=0;
 

DeletedUser42954

Oricat ai incerca sa te ascunzi mesagerule trecutul tau te va urmari,eu unul pe 32 am fost scos dupa tradarea ta,am trecutul curat,n-am tradat pe nimeni,am preferat sa pierd cu fruntea sus.
tu m-ai facut miseleste,si stii bine ca ma refer la razboiul de peste noapte,la faptul ca dadeai circulare in tribul meu ca sa inciti lumea sa plece,m-ai acuzat ca aveam interese personale si nici vorba,eu tot ce fac fac ptr colegi,in schimb tu? o faci ptr gloria ta personala sa arati cat de bun conducator esti tu?
pe mine nu ma intereseaza nimic din ce zici tu,in fata mea n-ai valoare,chiar daca poate esti jucator bunicel ca si OM=0;
Cine a jucat impotriva noastra ne stie,cine a jucat cu noi ne stie:))iar impresia care incerci sa o creezi e nerelevanta si in plus suntem in razboi cu toti,afara de un trib,pun statistica maine.
:)Acum inteleg,vrei sa ii convingi si pe ei sa ne declare razboi:)),pai dute la ei si spunele:)
Glorie :) te inseli,colegi mei de cand jucam in aceasta formula,ma refer la echipa de baza stie ca ducem razboi doar impotriva celor care le lipseste coloana vertebrala.
Dar raspunde clar "eminescule"-la intrebare sunt fake-uri pe noi sau e organizat?
 

DeletedUser

Cine a zis ca vreau sa scapt de tine? nu a zis nimeni asta ca doar nu mai am cu cine sa joc si app chiar voi avea nevoie de sitter in fata ta ca tot te laudai asa de extrem ":D

CRAMP e primul si ultimul post adresat tie:
1)postul care l-ai citat nu iti era adresat
2)incearca sa te bagi in seama cat vrei ptr mine nu contezi,cand ai ales sa pleci in ziua aia am uitat de tine am uitat cine esti
3)oricat vei incerca nu vei ajunge la nivelul meu nici ca om nici ca jucator.
4)nu mai fi copil,asumati greselile,asumati esecurile cred ca e timpu sa te maturizezi,nu mai da inapoi.
5)te sfatuiesc sa taci,cred ca ar fi mai bine,ptr ca tot ceea ce spui tu sau ce faci sunt dovezile clare a lipsei tale de inteligenta.

Ps:sunt doar cateva indicati ptr tine daca vrei sa le iei e bine daca nu,continua,vei avea un viitor stralucit:rolleyes:
 

DeletedUser

Cine a jucat impotriva noastra ne stie,cine a jucat cu noi ne stie:))iar impresia care incerci sa o creezi e nerelevanta si in plus suntem in razboi cu toti,afara de un trib,pun statistica maine.
:)Acum inteleg,vrei sa ii convingi si pe ei sa ne declare razboi:)),pai dute la ei si spunele:)
Glorie :) te inseli,colegi mei de cand jucam in aceasta formula,ma refer la echipa de baza stie ca ducem razboi doar impotriva celor care le lipseste coloana vertebrala.
Dar raspunde clar "eminescule"-la intrebare sunt fake-uri pe noi sau e organizat?

la intrebarea ta nu ca nu a-si vrea sa iti raspund insa chiar nu am raspunsul,doar zabalosu,si muriel stiu,insa daca e sa-mi dau cu pararea,eu nu stiu despre nici un atac lansat in directia r.s,eu personal n-am lansat nimic si daca o voi face te voi anunta ce sunt:) evident daca te intereseaza.
 

DeletedUser

Copile tu incurci lumile si dorintele mele.Faptul ca tu postai ca ti-ai indeplinit visul ajungand in "canada" sau sa castigi o lume inseamna ca ti-ai indeplinit visul,nu inseamna ca e visul tuturor.
Ce sa pierdut acolo prietene ca nu te inteleg,nu mai sunt haiduci?!!!!!!!!!Ai castigat lumea si nu stiu eu? Ai simtit nevoia sa subliniezi ca esti in Canada sa acoperi tepele trase cu pp-uri de co-player-ul tau evidentiind ca ai bani?
Nu ai copile nici bani si nici nu ai castigat 32.Iar postarea ta aici e nerelevanta si nu are legatura cu topicul.Iar daca mai remarci o chestie,nici unu din haiduci nu a ales dreptul din dispret fata de voi.
Apropou,aici colegi mei stiu ca ma voi retrage cand tribul va avea 10000 de sate si nici nu tin sa castig lumea,dar cei care vor dori sa o castige,o vor castiga .
Dar autosesizeazate si nu incurca lumile si topicul

Borfaiala stim ca faci.Esti un conducator slab de trib si un jucator si mai slab. Eu nu dau tepe cu pp-uri pentru ca eu nu sunt un paznic de 50 de ani:) si am un serviciu mai bine platit. App controlul de 6 luni ti l-ai facut? Nu mai esti viteaz pe 32? Nu ai scris tu cu mainile tale ca nu o sa iti luam nici un sat etc? Mesagere te oftici. Vad ca lumile le schimbi dar gramatica...te oftici? te oftici? hai ca te oftici?
 

DeletedUser

eh lasa cristiane,stii ce-mi place mie la el,si de ce il gasesc asa amuzant? ptr faptul ca el is acuza dusmani de exact lucrruile ce le face el,a uitat cate conturi vroia sa cumpere din drept...
ma acuza pe mine ca "aburesc" si "vrajesc" cand el le face zilnic;
ma mai acuza ca folosesc colegi in scopuri personale,daca eu i-ash folosi in scopuri personale a-si fi rang 1 indiscutabil,iar daca nu sunt in top 3 e exact invers ptr ca imi ajut ff mult colegi,el ce face?...
in fine am tot zis ca nu ma mai cobor la nivelul lui insa e asa dulciu,sincer ma amuza sa il vad...pe langa faptul ca este un joc e trist sa il vezi ca totusi scopul lui principal e sa demonstreze cat e el de bun,isi fixeaza tot felul de obiective sa se ambitioneze...ma intreb oare in viata cum sta? :)
un lucru e clar cand zicea de mine ca din doi concurenti sunt facut sa fiu al doilea,insa daca eu sunt al doilea e clar ca nu e el primu:))
:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus