Top Subiecte de discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Avem o rasturnare spectaculoasa in clasamentul discutiilor, o data cu inchiderea celui mai dezbatut subiect de pe forum si anume:
Team Leaders School
Creat de martzian
Răspunsuri: 150
Afişări: 4.516
Acum despre ce sa mai discutam?
 

DeletedUser

pff...trebuie inceput un razboi adevarat ceva
ca la spam nu e activitate
:)))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai nu stiu,pentru ca nu am fost nevoit niciodata sa dau stergere cont.Asa ca nu am de unde sa stiu cum este "sa te scoti singur de pe harta".Totusi vad ca tu cunosti foarte bine aceasta tehnica :) Oare pe cate lumi n-ai folosit-o ? Eu cred ca pe una si aia fiind L39 pentru ca abia a inceput de vreo 2 saptamani si umpic :D
 

DeletedUser

Pai nu stiu,pentru ca nu am fost nevoit niciodata sa dau stergere cont.Asa ca nu am de unde sa stiu cum este "sa te scoti singur de pe harta".Totusi vad ca tu cunosti foarte bine aceasta tehnica :) Oare pe cate lumi n-ai folosit-o ? Eu cred ca pe una si aia fiind L39 pentru ca abia a inceput de vreo 2 saptamani si umpic :D
Ti-am spus mai multe in topicul de discutii L39. Putem face spam acolo dar pe viitor te-as ruga macar atunci cand te adresezi mie sa folosesti corect tastatura si gramatica limbii romane :D Nu de alta dar nu am traducatorul langa mine :p
 

DeletedUser3357

Avem o rasturnare spectaculoasa in clasamentul discutiilor, o data cu inchiderea celui mai dezbatut subiect de pe forum si anume:
Team Leaders School
Creat de martzian
Răspunsuri: 150
Afişări: 4.516
Acum despre ce sa mai discutam?

nu mai discutam. asteptam pe dumnezeu pe L40 cu un nou subiect marca whowanabylikeme.
 

DeletedUser22959

mi-e dor de un trib vechi...numai revine nici un vechi conducator, sa refaca die. -ul, noobsul sau mod-ul ?
copii am vazut destule.... la mod, la tsl..la die...ceva old school as vrea... si daca se poate singurrele chestii care sa le poti face cu ppurile sa fie harta marita, circulara, notarea atacurilor, paladin fara arme daca este posibil in nici un caz steaguti si biserici...na se stie la ce ma refer...in ziua de azi s-a ajuns sa se vanda conturi pe pp-uri, si culmea nu ai nici cum demonstra .
Eu cred ca ar fi cea mai jucata lume daca ati face asa ceva INNOOOO.
 

DeletedUser

mi-e dor de un trib vechi...numai revine nici un vechi conducator, sa refaca die. -ul, noobsul sau mod-ul ?
copii am vazut destule.... la mod, la tsl..la die...ceva old school as vrea... si daca se poate singurrele chestii care sa le poti face cu ppurile sa fie harta marita, circulara, notarea atacurilor, paladin fara arme daca este posibil in nici un caz steaguti si biserici...na se stie la ce ma refer...in ziua de azi s-a ajuns sa se vanda conturi pe pp-uri, si culmea nu ai nici cum demonstra .
Eu cred ca ar fi cea mai jucata lume daca ati face asa ceva INNOOOO.


tot timpul se nasc stele...garda grea se retrage :(.....
 

DeletedUser

Top subiecte de discutii?

1. Femeile
2. Bautura
3. Masinile
4. Armele
5. Furtul din bancomate
 

DeletedUser

Ti-am spus mai multe in topicul de discutii L39. Putem face spam acolo dar pe viitor te-as ruga macar atunci cand te adresezi mie sa folosesti corect tastatura si gramatica limbii romane :D Nu de alta dar nu am traducatorul langa mine :p

Permiteti-mi va rog sa spun 1 lucrusor. Nu mai acuzati pe ceilalti de utilizarea incorecta a literelor pentru a forma un limbaj corect din punct de vedere gramatical. Adica nu-i mai faceti agramati pe altii cand oricum sunt FOARTE, dar FOARTE putini care scriu corect: CU DIACRITICE.
Nici eu nu le folosesc, asta este, dar macar nu ma dau perfect. legat de conflictele voastre de pe alte lumi nu-mi permit sa ma bag ca nu-mi are loc nasul.


Spor sa aveti cu totii!
 

DeletedUser12196

vezi mai adi daca te-a impins dracusorul sa mai faci o tema de spam...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus