Nimic vs Restu` Hartii!

Adenauer

member
Scor reacție
105
S-au strans si la noi cateva sate la ultimul organizat...

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 184
Tabăra 2: 39
Diferență: 145

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,779,462
Tabăra 2: 375,654
Diferență: 1,403,808

chart


Per ansamblu avem conducerea, desi sincer sa fiu, statistica este un pic mincinoasa per total. Am innobilat conturi ajunse in Nimic, sacrificate.

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,953
Tabăra 2: 684
Diferență: 1,269

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,246,354
Tabăra 2: 6,445,563
Diferență: 11,800,791

chart


Una peste alta, razboiul este unul inegal, orice trib ar avea 2 granite atat de mari, ar pierde razboiul. La fel cum a fost si cazul Heroic Virtue, intr-o perioada!
 

DeletedUser

S-au strans si la noi cateva sate la ultimul organizat...

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 184
Tabăra 2: 39
Diferență: 145

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,779,462
Tabăra 2: 375,654
Diferență: 1,403,808

chart


Per ansamblu avem conducerea, desi sincer sa fiu, statistica este un pic mincinoasa per total. Am innobilat conturi ajunse in Nimic, sacrificate.

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,953
Tabăra 2: 684
Diferență: 1,269

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,246,354
Tabăra 2: 6,445,563
Diferență: 11,800,791

chart


Una peste alta, razboiul este unul inegal, orice trib ar avea 2 granite atat de mari, ar pierde razboiul. La fel cum a fost si cazul Heroic Virtue, intr-o perioada!

Insfarsit Cineva cu capu pe umeri :)
 

DeletedUser

Prieteni e cam mult spus...eram colegi, ne intelegeam bine, nu cred ca ne-am certat cat timp am jucat impreuna. Nu stiu la ce chat te referi, noi doi nu am avut alte discutii in afara de cele de pe extern si cateva mesaje schimbate pe joc. Referitor la ce credeai tu, iarasi te inseli..nu trebuie sa ma iubeasca nimeni din TIME, ci trebuie sa joace pt trib..atata tot

Adica te minti singura,oricum nu conteaza trecutul dar ca fapt divers ar trebui sa renunti la atacuri personale sa-i bagi pe fosti wal in aceiasi oala cu tribul nimic,sau cel putin cu conducerea nimic care a fost si este de doi bani si aici nu ma refer la conducerea actuala si la ceea veche.
 

DeletedUser44048

Da da! Kerberos Diogenes Spartacus Hodzilla Imperatorelegione ... si parca mai erau cativa... pot sa zic si rosinanta pana sa vina DarkEternal si compania!

Pacat de georgeta... femeie buna , de treaba nu ai probleme cu ea un om de nota 10... pacat ca s-a inhaitat cu cine nu trebuie...
 

DeletedUser13059

Nu fiti tristi , nu ii mare branza sa pierzi o lume , cand sunt altii mai buni asa se intampla ;)
 
Sus