Discutii libere L39 !

DeletedUser

credeam ca esti in stare de ceva mai mult decit o replica de clasa a II a. fa-mi un favor: ignora-ma.
 

DeletedUser

Buzdugan11123, te-a scos Sarmulita de pe vreo lume de ii vorbesti asa?:)))

Craus, roaga-l pe smileyx sa iti dea niste lectii de romana,el e profesor cA si tine.

Ala nu a scos pe nimeni in viata lui de pe vreo lume, bag mana in foc... Stiu doar ca a fost scos pe majoritatea lumilor pe care a jucat...
 

DeletedUser3357

sarma e pe buzele tuturor vad... cu P. de la Pentru ca .
cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.
apa trece , haterii raman. noi sa fim sanatosi.
 

DeletedUser34356

Nu am văzut niciodată atât de multe clişee într-o singură postare. :eek:
 

DeletedUser

...
Am fost in FOC3 si dupa ce am crescut la peste 3000 de puncte, mi-au zis sa trimit sprijin pana am ramas fara trupe defensive in sat, ieri dimineata ma trezesc ca ma ataca I Love The Way You Lie . Satul meu era 004 Freddy ;) (515|415) K45 . Informatia despre atacul organizat am primit-o acum o saptamana. zilele astea se fac verificari in trib sa controleze ce trupe sunt . Am zis sa va anunt ca o mica razbunare. Nu e corect dar nici cum au procedat ei nu a fost corect. O zi buna.
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Da a sprijinit intens,cu siguranta e un bug ..pentru ca ii lipseste trofeul Moarte de erou si daca ar fi avut trupe ,de orice fel nu reusea sa adune 196 inamici ca aparator :eek:

Realizări în luptă
Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Jefuieşte în total 10.000 resurse.
Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Jefuieşte de 100 ori sate străine.
Maestru războinic (Lemn - Nivel 1)
Atacă 10 jucători diferiţi.

Realizări de creștere
Lider de piaţă (Lemn - Nivel 1)
Ai făcut negoţ de 10 ori la târg.
Regele punctelor (Lemn - Nivel 1)
Urcă în clasament până la 100 puncte.
 

DeletedUser

nu te condam ladylethal,doar de dragul spam-ului ca e plictiseala de moarte pe aici,cat despre trofee...alea sunt la peste jumatate din harta :))
 
Sus