Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser

Ca raman fara sate chiar nu-mi pasa , asta e , viata merge inainte . Dar nu te apuca tu sa acuzi fosti jucatori din Nimic fara sa ai niste argumente solide .



Din cate imi aduc eu aminte , aveam PNA de mai mult de o luna si ati fost anuntati cu 24h inainte ca-l rupem asa ca nu ma aburi pe mine cu apa rece ca nu-ti merge :)



Daca te referi la Diogenes mi se pare ceva normal ce a facut . Din moment ce aveati razboi cu HV si noi alianta cu HV a decis sa ii ajute rupand PNA-ul anuntat si declarandu-va razboi :)

Iti place sa te amagesti singur ,noi am avut alianta comuna ,gods h.v tom si nimic ,cand noi am refuzat impartirirea tribului gods in 3 ,h.v a declarat razboi in 12 ore de la anuntare iar regula facuta chiar de catalin era de 4 zile...dupa a cerut ajutor la voi ,iar tribul voastru a rupt alianta fara a anunta pe cineva apoi ,daca a vazut ca nu cadem a cerut si in tom ,unde a fost refuzat,asa ca taci!
 

DeletedUser

Iti place sa te amagesti singur ,noi am avut alianta comuna ,gods h.v tom si nimic ,cand noi am refuzat impartirirea tribului gods in 3 ,h.v a declarat razboi in 12 ore de la anuntare iar regula facuta chiar de catalin era de 4 zile...dupa a cerut ajutor la voi ,iar tribul voastru a rupt alianta fara a anunta pe cineva apoi ,daca a vazut ca nu cadem a cerut si in tom ,unde a fost refuzat,asa ca taci!

Ce vorbesti ma ? Alianta ? Ce aberezi mai , nimic si gods au avut tot timpul PNA . Si stiu ca l-am rugat pe unu de la voi din trib sa ma ajute cu ceva si repede a sarit ca ars ca noi avem PNA nu alianta ce sa ma ajute el . Si relatiile tot timpul au fost tensionate din cauza nerespectarii planificatorului de rezervari , deci era clar ca l-a cea mai mica scanteie PNA-ul se va rupe . Nu mai bate campii , te rog :)
 

DeletedUser

Ce vorbesti ma ? Alianta ? Ce aberezi mai , nimic si gods au avut tot timpul PNA . Si stiu ca l-am rugat pe unu de la voi din trib sa ma ajute cu ceva si repede a sarit ca ars ca noi avem PNA nu alianta ce sa ma ajute el . Si relatiile tot timpul au fost tensionate din cauza nerespectarii planificatorului de rezervari , deci era clar ca l-a cea mai mica scanteie PNA-ul se va rupe . Nu mai bate campii , te rog :)

fugi tare ,vorbeste cu montecount...poate stie el alta varianta decat a mea :)) oricum va meritati soarta.

Iar ai venit ma sa bati campii cu godsu tau? Da esti constient ca tribu ala a disparut de juma de an, nu?

Ai ramas fara dulceata?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44130

Cei din nimic, gods...etc, triburi care au disparut sau jucatori care nu mai joaca. Stiu un lucru simplu: Atata timp cat nu esti cel putin in opozie ca jucator sau ca trib, nu prea ai ce comenta pe forumul de pe acea lume, simplu.

Nimic si gods, nu mai sunt in opozitie, harta spune asta...faptul ca avansam repede e in indiciu clar. Ce nu va convine voua personal cu anumiti jucatori, vorbiti in privat, ca deja ne-am plictisit sa citim despre gods...cel putin eu.
 

corli

member
Scor reacție
38
"Amice" , te intreb si eu.. Tu poti sa dormi noaptea linistit sau ai cosmaruri ca esti istorie pe 34 ?

Am auzit de tine, bravo tie pentru ce ai facut, dar nu cred ca e cineva atat de inapt incat sa nu inteleaga ce vrei sa spui, pentru ca vad ca repeti acelasi lucru mereu, doar ca te exprimi diferit.

I-ai lamurit pe toti deja ca GODS erau cei mai buni, ca au disparut pentru ca ai avut tu caracter, ca i-a fost H.V-ului frica de voi, etc.
 

DeletedUser

Infracţiuni
0/1 (5)

merita sa-ti raspund si tie ?? cine esti tu pe 34 ca n-am auzit de tine ?
 

DeletedUser

Vorbeste ala,care face pace cu dusmanul,doar pentru a ramane pe harta:))
 

DeletedUser

Cedare de sate catre trfik,"prieteni" vostri din nimic si membri time=rezulta scos de pe harta :))))? mai cauta in cutia cu perle;)
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
Vorbeste ala,care face pace cu dusmanul,doar pentru a ramane pe harta:))

Cam ciudat. Bre, nu esti tu cel care ne tot peria si lauda? Care-si facea cruce ca n-a mai vazut organizare ca la noi? Acum ce faci? Hai sa incerc sa-ti amintesc, poate n-o mai iei asa rau pe aratura...


WhiteShark01 sep 24,2013 20:15
cu 34 fac foameaa:))))

ce strategie,avet voi acolo interesanta,ati luat toatele barbarele din zona wal ,foarte buna organizarea n-am mai vazut de mult un trib ca-l vostru

Black Prince sep 24,2013 20:15
multumim

Black Prince sep 24,2013 20:16
dictatura:)))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:20
cred ca despre dictatura e vorba sau prietenie...ambele is la fel de eficiente

Black Prince sep 24,2013 20:21
:)

WhiteShark01 sep 24,2013 20:22
Astept,s-o ei la sanatoasa :)))) oare cineva va fii styx sau wal?

Black Prince sep 24,2013 20:23
sa fie ce?:))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:24
presupun,ca in 2-3 zile nu te pui pe innobilat barbari)
50 la numar

Black Prince sep 24,2013 20:26
pai ar fi mai multe variante:run,walk,styx,wall

o sa dau cu banul cand o sa fie cazul:))))

bre,sunt fricoasa...ma limitez la barbare:p

WhiteShark01 sep 24,2013 20:30
imi place numerotarea,run si etc :)))

presupun ca run iti sunt dragi,nu-i atacati )
ramane wal,care e o zona asigurata..nu se pot dezvolta peste voi,ati luat toti barbari :))

ramane styx "prieteni" de peste prut :)) :d

Black Prince sep 24,2013 20:31
sunt prietena cu toti,doar barbarii nu imi plac...mici si urati...bleah

WhiteShark01 sep 24,2013 20:34
:))))
Secretoasaa...glumeam e treaba ta/voastra cu cine faceti razboi sau nu

un lucru e singur,unde intrati voi tribul va cadea rapid..toti au razboi, prieteni tai :))

Black Prince sep 24,2013 20:35
o sa vedem..oricum,ma bate gandul sa fuzionam cu toti.cred ca e eficienta maxima:)))

WhiteShark01 sep 24,2013 20:37
vrajeli..esti domnisoara/doamna nu-ti place sa fii condusa de cineva iar la cat il stiu eu pe gromka (al rau si dur:)))) nu poate trai daca nu taie el si spanzura...deci va destramati mai repede decat planuiti sa facti fuziunea cu eficienta maxima )

Black Prince sep 24,2013 20:39
lasa,bre,ca ne descurcam.gromka taie,goloie spanzura,maull ii impusca si eu ii coordonez pe toti:))
 

DeletedUser

Cam ciudat. Bre, nu esti tu cel care ne tot peria si lauda? Care-si facea cruce ca n-a mai vazut organizare ca la noi? Acum ce faci? Hai sa incerc sa-ti amintesc, poate n-o mai iei asa rau pe aratura...

Am afirmat eu undeva ca nu sunteti buni ? am spus ca un trib ca time nu trebuia sa faca alianta/pna cu h.v pentru a ataca nimic.

Si nu foloseam peria,am spus un adevar ,nu aveam nici macar granita comuna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44036

Am afirmat eu undeva ca nu sunteti buni ? am spus ca un trib ca time nu trebuia sa faca alianta/pna cu h.v pentru a ataca nimic.

In situatia in care erau nu-si permiteau granita si cu H.V sau ca H.V sa fie recrutat de Nimic.
 
Sus