Discutii libere L40

DeletedUser39777

Sa fiu sincer, la mine in liceu, pana acum nu au contat acele camere... nu stiu cum va fi la probele scrise.
 

DeletedUser41602

Ciudat a fost ca atunci cand s-au bagat camere a scazut si promovabilitatea :))
Ar putea fi o coincidenta ,ar putea fi.Dar voi chiar mai credeti in coincidente? TREZITI-VA OAMENI BUNI ! :))
 

DeletedUser39777

Nu stiu, dar eu nu vorbesc despre simulari, ci despre acele competente date.
 

DeletedUser32874

Compentele sunt o aiureala.La bac e serioasa treaba, profesorii supraveghetori risca destul de mult si nu-si permit sa piarda totul
 

DeletedUser39777

N-am zis ca o sa fie tot la fel, am zis ca la competente a fost asa.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Sincer la competente la listening la Subiectul al 2-lea nu am auzit nimic..Le-am bifat dupa conexiuni :))
 

DeletedUser15860

Bad hai mane ca iti zic eu cum sta treaba ca sa stii. (am dat bac-ul in primul an cand s-au pus camere).

1. Depinde de norocu tau, sunt supraveghetori care iau bani si va lasa sa copiati, altii care nu. Voi sa va luati bani la voi, si ii strangeti dinainte ( unu din voi mai cu tupeu) si cand intrati in sala ala vorbeste cu supraveghetorii, merge bine, nu asta e. Tu sa iti iei oricum de copiat la tine sa fii pregatit ( la romana si proba a 3.a in functie de ce dai tu). La matematica daca nu ai pe careva bun in sala care stie sa rezolve nu da banii degeaba ca acolo din alta parte nu ai de unde copia:))
2. Esential e sa inveti si tu ceva, cat mai mult cu atat mai bine (la punctu 1 vorbesc despre un caz fericit si putin probabil). Daca tu ai invatat esti sef, ai luat Bac-ul.
3. Succes!
 
Sus