~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43824

Nu ai inteles ce inseamna ferma din postul de mai sus ? ceea ce ai descris tu imi suna a jucator activ si ambitios :) . Apropo , cum se numesc jucatorii care isi maltrateaza munca si noptile nedormite prin delete in prima faza a jocului doar pentru ca "se plictisesc" ?
 

DeletedUser43824

O briza curata din est , farmul merge bine ...e frumos aicisa da nu prea :) . Sa sti ca maine expira parca , iti multumesc pentru grija esti o draguta , ti-am mai zis .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

quizz. eu te cred ca esti obisnuit inca de la lumea 34 sa fii bufon si sa se rada de tine, dar e lumea 40, depaseste momentu si meseria, ramai doar la "jucator activ si ambitios" pe harta, si lasa meseria de mascarici pe extern.

Poate baietii si fetele din Taxi au o imaginatie bogata, dar o sa se plictiseasca sa faca misto de tine, chiar daca tu nu te plictisesti sa te repeti.

P.S. nu sunt fan taxi, nu sunt interesat de nici-un trib de aici, doar ca sunt "hater" cu clovnii, mi se par lipsiti de hax :)
 

DeletedUser43824

Iti apreciez atentia , dar articolul 30 din Drepturile si libertatile fundamentale imi da dreptul la libera exprimare:cool: , atata timp cat o fac in limita bunului simt si a regulilor de pe acest forum nu vad nimic gresit in a forta jucatorii sa-si ia putin timp liber intr-o vacanta frumoasa :) . Si te asigur ca sunt gata sa descopar limitele imaginatiei fiecaruia "hater" ca tine . :rolleyes:

P.s viata e frumoasa ...be happy :)

[video=youtube;y6Sxv-sUYtM]http://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM&feature=kp[/video]
 

DeletedUser38225

Pana la urma, e un joc de razboi si socializare, poate baiatu cauta companie feminina :)) iar din cate ai vazut, el e activ si ambitios =))
 

DeletedUser43824

Nu te intereseaza cataline ?:) farmez bine de tot , si am de aia grea (cav)



N-ai cu cine,Cataline ..eu il demolam si faceam conversatie de parca eram cele mai bune prietene :p

Nu te mai tine tare , ai recunoscut odata in privat(si iti multumesc :cool:) ...da frau liber sentimentelor ca nu e bine sa te inchizi in tine :( , ti-am zis eu sunt aici ca sa te ajut :*
 

DeletedUser43824

Nu am avut cum sa nu-ti dau like la post :))

hai totusi sa lasam formalitatile :) acorda-mi o sansa si nu o sa te dezamagesc ;)



Edit : Masculii alfa de obicei conduc turmele (de orice fel ar fi ele , inclusiv de femei ) , nu am stiut ca-ti place sa fi dominata , pe joc pari agresiva de aceea am incercat o abordare mai subtila ...dar daca vrei incercam faza cu politistul bun si politistul rau :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Exista turme si exista haite de pradatori,dar..tu faci parte dintr-o turma nu ai de unde sa cunosti organizarea dintr-o haita:)
 

DeletedUser43824

„Un grup de lei condus de o oaie nu poate învinge o turmă de oi condusă de un leu”Spunea cineva :rolleyes:


Pai daca tot continui sa faci pe inabordabila , ma las pagubit :( e clar ca inima ta este de mult data altcuiva :| .
 

DeletedUser45262

vad ca se lauda lumea ca o distrus un trib mare branza nu ati distrus un trib din cate vad au dat ei inceput
dar e alt trib pe k55 care va surade de ceva vreme si chiar va pune probleme
 

DeletedUser

mai baieti, fostul meu challanger si actualul prieten rhadookoo, alias immortal R alias florin urzica, stie sa joace triburile, stie sa organizeze o echipa, are abilitatea o mobiliza, are suficiente cunostinte in joc cat sa primeasca informatiile de care are nevoie de multe ori fara sa le ceara. cand pe lumea trecuta am spus ca a scazut calitatea echipelor, mi-a sarit toata lumea in cap. sunt sigur ca taxi nu este la nivelul tribului immo de pe L10, sau de pe L5 - si ma refer la coeziunea de grup si nu numai. dar sa fim seriosi daca il stii pe rhadookoo stii ca el poate chiar beat fiind, legat la maini si ochii cazuti in vreun sutien sa faca un trib care sa domine bucata lui de harta...

cei care privesc acum constructia lui par a fi niste oameni crescuti in case de carton care vad, pentru prima oara in viata lor, un castel de piatra. si e evident ca daca tu cu toata forta ta nu ai putut construi decat o coliba darapanata, nu poti crede ca un castel de piatra se construieste si nu ai cum decat sa crezi ca e primit in dar de la zei si il primesc doar cei care triseaza...
 

DeletedUser45118

Si uite asa a iesit de pe scena mare inca un trib care la inceputul lumi arata stabilitate si seriozitate ca echipa (pacat). Medieval Dogs

Care va fi urmatorul trib care isi va da in petic ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus