~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45843

Si uite asa a iesit de pe scena mare inca un trib care la inceputul lumi arata stabilitate si seriozitate ca echipa (pacat). Medieval Dogs

Care va fi urmatorul trib care isi va da in petic ?


probabil Strumfi..care s-au alaturat maidanezilor sa ii ajute sa ne scoata de pe harta si acum au ramas ei singuri...
 

DeletedUser45262

:)):)) tu ai ramas singur :)) ce rau

TAxi a crescut acu prin recrutarea de jucatori mari ca daca nu tot un trib mic si pricajit ramanea
 

DeletedUser

Ar trebui sa va impacati ... a devenit deja ferma fara tine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43824

Ar trebui sa te felicitam ca ti-ai atacat fostul coleg sau nu tu ai fost eroul ?:)
 

DeletedUser

Ce sa fac acuma. A vrut sa verifice dacă mai joc spionand cu Berbeci :))))
 

DeletedUser6843

Edit : Masculii alfa de obicei conduc turmele (de orice fel ar fi ele , inclusiv de femei ) , nu am stiut ca-ti place sa fi dominata , pe joc pari agresiva de aceea am incercat o abordare mai subtila ...dar daca vrei incercam faza cu politistul bun si politistul rau :rolleyes:

Turme de femei , masculi alfa , politisti (2014)
 

DeletedUser

probabil Strumfi..care s-au alaturat maidanezilor sa ii ajute sa ne scoata de pe harta si acum au ramas ei singuri...

daca te uiti pe harta, vezi ca in acest moment, pe sfertul din sudest unde activeaza taxi, mai sunt prezenti cu satele impletite printre taxi si strumfii... aceste doua triburi au o singura sansa: sa fuzioneze. fie cu voia ambelor triburi, fie fortat, doar cu satele dintr-un trib in altul. cunoscandu-l pe immortal r, cred ca el va ramane seful noului trib si cred ca in viitor se va asigura transportul cu taxiul al strumfilor catre margine :D
 

DeletedUser

Martzian, eu de ceva lumi incoace experimentez cum e sa fi condus si nu conducator.. :D Si-i bine, foarte bine! :D Mai ales cand ai ocazia sa ai parte de o echipa de conducere cum am avut eu in TAXI..
Noi, jucatorii din TAXI, suntem extraordinar de supusi si de loiali, in ciuda faptului ca tribul nostru nu cred ca si-a propus sa ramana mai mult de o luna de zile pe harta sau sa castige lumea 40..
Un singur ordin am primit cu totii: nenorociti-i pe cei din ~MED~! (misiune indeplinita in 2 saptamani)
Acum avem libertatea sa ne vindem resursele contra puncte premium si sa ne gandim cui sa lasam mostenire satele.. :cool:

Am jucat in tribul TAXI pentru ca a avut un scop bine determinat: castigarea razboiului cu MED si atat. Nu ne-a interesat cat crestem, nu ne-a interesat castigarea lumii, nu s-au planuri pe termen lung.. O echipa de razboi redutabila, in fata careia un trib de jucatori vechi care isi propusesera castigarea lumii nu a avut nicio jumatate de sansa .. :D

Nu cred ca cineva de la noi are asemenea ambitii colosale, cum ar fi castigarea unei lumi pe care poti cumpara resurse cu puncte premium.. :rolleyes:
 

DeletedUser42638

Pai oricum resursele care se cumpara contra-cost sunt bune doar intr-un start de lume .Asa ca daca treceti de 3 sate scapati de problema asta:D
 

DeletedUser

mie nu-mi iese sub nicio forma sa fiu condus :D desi, martor mi-e Dumnezeuam tot incercat. e ca in bancul ala cu mecanicul de la cugir:
unde lucrezi ma?
la fabrica de biciclete din cugir (aia era acoperirea pe care o avea pe vremea comunismului fabrica de armament cugir)
si nu ai furat si tu piese sa-ti faci o bicicleta tot pe jos mergi?
am furat ma piese pentru cinci biciclete, dar tot mitraliere mi-au iesit....
daca veti continua pe aceasta lume, cum spuneam, va fi nevoie sa va bateti cu strumfii si daca va bateti cu ei aveti mari sanse sa castigati... daca insa va veti lasa si veti vinde resurse contra pp-uri si nu veti mai juca serios, satele voastre vor ajunge la strumfi. daca va lasati unii dintre voi, iar altii vor sa continue, cea mai mare sansa o vor avea daca se vor duce la strumfi pentru ca din ce vad pe harta strumfii par a fi in zona aia singurul trib serios in afara de voi. si... odata cu disparitia med, si retragerea voastra, calea lor spre a-si forma un nucleu solid e deschisa...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus