Discutii libere L40

LadyLethal

member
Scor reacție
143
lady am vazut mai devreme ca lai facut pe bietul om sa ii para rau ca a intrat pe forum. o fi intrat si el ca noi sa se relaxeze si acum isi smulge parul din cap probabil. nu iti pare rau de el? ca pana la urma poate nu e baiat rau si poate vrea si el sa vorbeasca cu noi pe aicea

Imi pare rau ,nea niculae cum sa nu imi para :( ca eram in puctul culminat al discutiei dar eu ce sa ii fac daca nu e rezistent si eu sunt enervanta,de cand caut eu un barbat cu nervi de otel ...dar nu a fost sa fie
 

DeletedUser

in ziua de azi nici barbatii nu mai sunt ce au fost... sa ma fi cunoscut tale pe mine acum 30 de ani
 

DeletedUser

hehehehe am pensie bunicica ca am fost sef de autobaza la miniera 26 de milioane
 

DeletedUser

Morrrrrr =)))))domne gata va papa fata banii ;)) lasa domne ii dati si ei,dvs sanatate sa aveti ;))) corect domnisoara lady?
 

DeletedUser40644

Nu este ce a fost se poate referi si ca acuma este mai bun decat cum a fost. De ce trebuie sa va ganditi la partea negativa :)))
 

DeletedUser

Toti stim ca cu cat se aduna anii,nu mai esti ce-ai fost,la asta m-am referit ;)) scopul este averea ;)))) domne vila piscina si gaina este acolo?
 

DeletedUser

e voi sunteti mici... poate imi gasiti si mie pe aicea una asa mai de varsta mea
 

DeletedUser

Toate doamnele sa apeleze la niculaie,blonda bruna sau bruneta,el pe toate le accepta,alba neagra sau roscata,el de toate le arata :)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
arata si statistica ta :) eu iti dau voie sa iti inventezi tot ce vrei despre mine...

ca am luat doar interne , suporti ...ca nu am trupe ....ca imi inobilez colegii...

Mai sa fie ,lumee lumee cel mai corect si viteaz jucator de pe l 40 one love:
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit:eek:

Dar el nu joaca cu suporti sau sa fi abuzat de vreun coleg ..singura explicatie e ca a fluierat in biserica,clar asta e
 
Sus