Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai dreptate, mereu mi-a facut placere sa fiu aliat cu toata harta, decat sa ma lupt...mai bine sa beau
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Gura ta adevar graieste =)))
Insa daca nu as cunoaste lumea buna...nici nu as mai avea de ce sa continui acest joc...
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
nu nici nu citesc ala intern in schimb imi place cel extern :) fac spam cat vreau eu atata tim cat aici e implicat tribul meu :)
 

DeletedUser28860

ce mai fac leisorii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45878

Tinand cont ca vatapebat a dizolvat 2 triburi, acum fugind in NO1, unde mai devreme sau mai tarziu va face iar pe sefu.
Intrebarea e: Cat va dura pana la dizolvarea NO1?
 

DeletedUser43494

au fuzionat cele doua triburi din cate vad...sunt totusi curios cum vor reactiona cei ce erau in razboi cu TLA..se vor opri cu atacurile pt ca au trecut in NO1 sau se vor reorienta?..oricum..INQ a fuzionat cu NO1..acum si TLA..Who is next?:))
 

DeletedUser

Cantitatea nu inseamna calitate asa ca pot fuziona cat vor ei, TLA-ul tot TLA ramane oriunde se duc ! Cat despre reactia noastra referitoare la acest lucru, o sa ramana de vazut!
 

DeletedUser28860

au fuzionat cele doua triburi din cate vad...sunt totusi curios cum vor reactiona cei ce erau in razboi cu TLA..se vor opri cu atacurile pt ca au trecut in NO1 sau se vor reorienta?..oricum..INQ a fuzionat cu NO1..acum si TLA..Who is next?:))

Next ? hmmm ~LEON~ ? :))
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Messages of Death! (465394) - Triburile - Lumea 40 - Opera.jpg.jpg


in locul celor din leon mai bine as tace sunt deoparte si de alta protejati de aliati :)) si au 20 de sate in granita cu noi wow dar ce buni sunt astia de na vazut triburile :)))
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
pun eu una ca lor le este rusine vad :)


Parte 1:
Triburi: NO1, NO2, NO1.
Parte 2:
Triburi: ~LEON~, LEON@

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 29
Diferență: 26

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 6
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 253,034
Tabăra 2: 113,516
Diferență: 139,518

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,335
Tabăra 2: 48,048
Diferență: 66,287

chart
 
Ultima editare:

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Unde sunt aia care sa bateau cu pumnul in piept???
Inca un organizat peste 10 zile si adio leon =)))
Luk22 vino cu o noua statistica :) ai curaj?
 

DeletedUser

unde statea si dom profesor :) sa stii ca nu prea este bine sa te crezi perfect asta doare :)

Ma simt perfect inca de pe vremea razboiului rece si totusi spre deosebire de tine nu sufar, dar cine stie... poate ti-a spus cineva ca doare prostia si tu ai inteles din toata treaba asta ca defapt e perfectiunea cea care... da dureri.:D

Ps; daca tot postezi harti interne de ce nu ne arati si forumul vostru ? aaa defapt... oricum n-am intelege nimic din ce scrie acolo avand in vedere hieroglifele scrise de tine ca si reprezentant al maretului trib de pe primul loc. :cool:


Luk22 vino cu o noua statistica :) ai curaj?

Pentru ? Am impresia ca luka a dat totusi dovada de inteligenta si te-a lasat pe tine primul sa te lauzi...
Sau, ti-a dat doua coji de paine pentru o luna de statistici ? Good boy
 

DeletedUser40664

Laudarosenia nu isi are rostul aici, nici de o parte nici de cealalta. Cei din leon au luptat si lupta bine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus