Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa ce dispare NO1 o sa urmeze KK care au inceput sa recruteze din NO1..
 

DeletedUser40664

Hai sa vedem raspunsul printului care tace si analizeaza:))

Informaţii subiect

Momentan sunt 3 utilizatori care navighează în acest subiect. (3 membri şi 0 vizitatori)
Montecount,
dark05,
printul 2
 

DeletedUser46076

Nu am recrutat noi jucatori din no1 ei au cerut invitatie si am primit in tribu nostru jucatori cu care am colaborat pe alte lumi deci ne sunt prieteni
 

DeletedUser40664

Wow..asa ceva...v-au implorat sa ii luati la ei ca altfel se lasa de joc daca nu lupta in kk cu prietenii lor de pe alte lumi...
 

DeletedUser40664

Diferenta dintre no1 si tla este majora, dar daca tu esti 'mama omida'...multumim pt urare.
 

DeletedUser46076

Nu ne-a implorat nimeni, ci pur si simplu au fost colegi de la voi care si-au exprimat dorinta sa intre la noi, fara a se ruga de noi sau noi de ei.Nu e problema noastra ca voi nu ati stiut sa-i tineti aproape si nici nu le-am promis lapte si miere ci doar colaborare si se pare ca pentru ei asta a contat.Vrei sa fii ironic iti doresc succes nu stau sa ma pun in vorba cu tine ca oricum nu o voi scoate la capat. Cei mai buni vor ramane pe harta ca vom fi noi sau voi asta ramane de vazut.Bafta
 

DeletedUser32874

Io nu neg :))

[video=youtube_share;mUE0eSnZyCo]http://youtu.be/mUE0eSnZyCo?t=9s[/video]
 

DeletedUser28860

Nu ne-a implorat nimeni, ci pur si simplu au fost colegi de la voi care si-au exprimat dorinta sa intre la noi, fara a se ruga de noi sau noi de ei.Nu e problema noastra ca voi nu ati stiut sa-i tineti aproape si nici nu le-am promis lapte si miere ci doar colaborare si se pare ca pentru ei asta a contat.Vrei sa fii ironic iti doresc succes nu stau sa ma pun in vorba cu tine ca oricum nu o voi scoate la capat. Cei mai buni vor ramane pe harta ca vom fi noi sau voi asta ramane de vazut.Bafta

pai daca kk a renuntat la diplomatia cu DT pt niste recrutari atunci ii ceva .. oricum prevad un viitor frumos pt kk , poate un tla inainte la no1
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus